e
sv

Ömer 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Süreyya’nın Yalanı Ortalığı Karıştırıyor!

301 Okunma — 25 Nisan 2023 01:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Ömer, 13. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ömer Süreyya’ya, ona karşı bir şey hissetmediğini söyleyip nişanı atıyor. Gamze, Ömer ile Süreyya’yı öpüşürken gördükten sonra Erdal’la buluşup bir an önce birlikte olmaları gerektiğini söylüyor. Erdal, sonraki gün Gamze’yi istemeye gitmek için Reşat’ı arıyor. Gamze, daha sonradan Ömer’in nişanı attığını öğreniyor. Ömer, Gamze’nin isteme merasiminin olduğu akşam kapıya dayanıp ona, birlikte kaçıp uzaklara gitmeyi teklif ediyor. Ömer 14. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Süreyya’nın palavrası ortalığı karıştırıyor.

Süreyya’nın Palavrası Ortalığı Karıştırıyor!

Ömer 14. kısım 1. fragmanında; Ömer Gamze’ye, Erdal’la nişanlanıp, onun da kendisinin de acı çekmesini istemediğini söylüyor. Gamze, içeri morali bozuk bir formda giriyor. Süreyya’nın babası Reşat’ın karşısına çıkıp ona hakaret ediyor. Ömer, Süreyya’nın babasının karşısına çıkıp kızıyla evlenmek istemediğini bunu neden anlamak istemediklerini söylüyor. Süreyya ise, Figen’in taktiklerine uyup Reşat’ın yanına gidip ona Ömer’in kendisiyle birlikte olduğunu söylüyor. Ömer ile Gamze’nin, hayalleri tekrar yarım kalıyor.

İşte Ömer 14. kısım 1. fragmanı…

ÖMER 13. KISIMDA NELER OLDU?

Hakan, sevgilisi tarafından terk edilince mecburen Nisa’ya geri dönüyor. Nisa, baba konutundan kendi konutuna kocasıyla birlikte dönüyor. Lakin, artık ona hiç güvenmiyor. Gamze, Süreyya ile Ömer’i öpüşürken gördükten sonra yemekte onların yanlarına gelmemek için mutfakta oyalanıyor.

Onlar gittikten sonra Erdal’ı arayıp, onunla buluşuyor ve ona artık daima birlikte olmak istediğini söylüyor. Erdal, Gamze’ye yapmak istediği romantik evlenme teklifini ayak üstü yapıyor. Gamze, konuta geldikten sonra annesine Erdal’la evlenme kararı aldıklarını söylüyor.

Ömer Süreyya’ya, ona karşı bir şey hissetmediğini söylüyor ve nişanı atıyor. Süreyya, ağlayarak meskene gidince babası Reşat’ı arayıp Ömer’in nişanı neden attığını soruyor. Durumlardan haberi olmayan Reşat, şok oluyor. Ömer’i karşısına alıp konuşurken Erdal’dan telefon geliyor.

Erdal Reşat’a, sonraki gün Gamze’yi istemeye onu davet ettiğini söylüyor. Ömer de, o anda Gamze’nin Erdal’la evlenme kararı aldığını öğreniyor. Gamze, Süreyya’nın annesinden Ömer’in nişanı attığını öğreniyor ve evvel çok keyifli oluyor. Sonra Ömer’le buluşuyor. Ömer Gamze’ye, Erdal’la evlenmesini istemediğini söylüyor.

Oda, bu evliliğin olması için çok gayret gösterdiğini söyleyip gidiyor. Figen, Ömer’siz yapamayacağını söyleyen ablasına, akıl veriyor. Ona, Ömer’le birlikte olduklarını babasına söylerse bu evliliğin mecburen olacağını söylüyor. Erdal, elinde çiçeklerle Gamze’yi istemeye gidiyor. Ömer, dayanamayıp kapıya dayanıyor ve Gamze’ye, bu evliliği yapmamasını birlikte kaçıp memnun olabileceklerini söylüyor.

Ömer 13. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ömer Gamze’nin Erdal’la Evlenmesini Engellemeye Çalışıyor!

dizi,Ömer,Ömer Dizisi,star tv

nıp ona, birlikte kaçıp uzaklara gitmeyi teklif ediyor. Ömer 14. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Süreyya’nın palavrası ortalığı karıştırıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ömer 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Süreyya’nın Yalanı Ortalığı Karıştırıyor!