e
sv

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Somer İle Nesrin Restleşiyor!

308 Okunma — 25 Nisan 2023 01:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 46. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Uzun vakittir baş başa yemeğe çıkmayan Somer ile Türkan, harika bir akşam geçirirler. Somer ile Türkan yeni doğacak bebeklerini de yaşadıkları duygusal dakikalarda kutlarlar. Üç Kız Kardeş 46. kısım 2. ön izleme yayınlandı. Somer ile Nesrin, restleşiyor.

Somer İle Nesrin Restleşiyor!

Üç Kız Kardeş 46. kısım 2. ön izlemesinde; Somer’in yeniden Türkan’ın meskeninde gören Nesrin, küplere biniyor. Türkan’ın Somer’le mutsuz olacağını düşünen Nesrin, Somer’e kızından uzak durmasını hatta bir an önce boşanmaları gerektiğini söylüyor. Somer ise Nesrin’i, Türkan ve doğacak bebeklerinin yüzünü göstermemekle tehdit ediyor.

İşte Üç Kız Kardeş 46. kısım 2. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 45. KISIM ÖZETİ!

Rüçhan’ın meskene döneceğini öğrenen Türkan, annesine mani olması için Somer’e Sevilay’ın malikaneye yerleştiğini söyler. Öfkeden mecnuna dönen Somer, soluğu babasının yanında alır. Özer’in boğazına yapışan Somer’i Rüçhan ve Selçuk durdurur. Sevilay’ı karşılarında gecelikleriyle gören anne-oğul şoke olur.

Yaşadıklarının öfkesiyle Sevilay’a saldıran Rüçhan, onu yaka paça onu sürükleyerek dışarı atar. Türkan’ın konutta yalnız olmasını fırsat bilen komşusu kapısına dayanır. Çaresizce kurtulmaya çalışan Türkan’ın imdadına ziyaretine gelen Mustafa yetişir. Saldırgan komşuyu etkisiz hale getiren Mustafa, Türkan’ı da alarak karakola masraf ve saldırgandan şikayetçi olurlar.

Hesap sormak için Türkan’ın meskenine giden Sevilay, kapıyı oğlu açınca şoke olur. ‘Oğlumu size yar etmeyeceğim’ diye bağıran Sevilay, mahallede olay çıkarır. Annesine hakim olmakta zorlanan Mustafa, Sevilay’ı meskenine götürür. Halasından annesinin rahatsızlandığını duyan Türkan, vakit kaybetmeden baba meskenine ziyarete sarfiyat.

Annesi ile halasının konuşmalarına şahit olan Türkan, duyduklarıyla büyük bir kararsızlığın ortasına düşer. Babasını mezarlıkta ağlarken bulan Mustafa, onu annesiyle yaşadığı meskene getirir. Annesini ve babasını karşısına alan Mustafa onlara “Artık bir ortaya gelmeyi düşünmeyin. Bu kadar mutsuzluğun üstüne memnunluk inşa edilmez” der.

Mesut’un Almanya’daki kardeşlerinden gelen haber Sadık’ı çok üzüyor. Mesut’un meskenden ayrılacağını düşündükçe daha da huzursuz olan Sadık, kaygısını ve ıstırabını konut halkına yansıtmamaya çalışa da birçok vakit başarılı olamaz.

Evde yalnız kalmaktan korkan Türkan, Somer’den yanında kalmasını ister. Sabah erken saatlerde kapı sesiyle uyanan Somer, arabasının aynasının kırıldığını görür. Dönüş’ü meskene çağıran Türkan, başına gelenleri kardeşiyle paylaşır.

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için hastaneye giden Somer ve Türkan, aldıkları haberle havalara uçarlar. Oğlu Somer’in ve Mine’nin paylarını alarak şirkete görkemli bir dönüş yapan Rüçhan, Özer’e idare şurasında olduğunun haberini verir.

Ailelerinin baskısından sıkılan Mustafa ve Derya, herkesten habersiz bir formda nikah günü almaya masraflar. Serdar’ı konutun önünde Dönüş’ü beklerken gören Fatih, “Senden değil hekim hastaneye sedye bile olmaz. Hem Feride’ye umut veriyorsun hem Dönüş’e… Utanmıyor musun iki kardeşi birbirine düşürmeye?” diyerek reaksiyon gösterir.

İkilinin konuşmasını duyan Dönüş “Serdar hangi iki kardeşi birbirine düşürüyor?” diye sorsa da cevap alamaz. Türkan’a saldırdığı için karakolluk olan elektrikçi, mahalleliyi palavra yanlış sözlerle galeyana getirir. Ellerinde taş ve sopalarla Türkan’ın konutunun etrafını sararlar ve ona kaygı dolu anlar yaşatır.

Üç Kız Kardeş 46. Kısım 1. Ön İzleme Yayında! Somer İle Türkan Baş Başa Yemeğe Çıkıyor!

kanal d,salı dizileri 2022,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

klerini de yaşadıkları duygusal dakikalarda kutlarlar. Üç Kız Kardeş 46. kısım 2. ön izleme yayınlandı. Somer ile Nesrin, restleşiyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Somer İle Nesrin Restleşiyor!