e
sv

Ömer 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Büyük Bir İkilem Yaşıyor!

190 Okunma — 23 Nisan 2023 20:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ömer, 11. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ömer, Süreyya’nın kendisinden Gamze’yle görüşmemesine karşı çıkıyor. Ona, şayet kendisine güvenmiyorsa bu bağlantıyı sonlandırmaları gerektiğini söylüyor. Sürreyya, Ömer’den ayrılmak istemiyor ve Figen’in gazına geldiğini düşünüyor. Ömer, Süreyya’nın geri adım atmasıyla Tuna’yla konuşup, ondan Erdal’ı tanımasını istiyor. Tuna, Erdal’a yeşil ışık yakıyor. Ömer, 12. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ömer, büyük bir ikilem yaşıyor.

Ömer Büyük Bir İkilem Yaşıyor!

Ömer 12. kısım 1. fragmanında; Gamze konuta döndüğünde Ömer’i apartmanın girişinde görüyor. Ona, Erdal’ın meskeninde kalıp kalmayacağını anlamak için orada beklediğini Ömer’in yüzüne vuruyor. Sonra alkollü olmadığını ona ispat etmek için yüzüne üflüyor. Öte yandan Süreyya Ömer’e, gördüğü rüyayı anlatırken onu öpüyor. Aklı hala Gamze’de olan Ömer, artık ne yapacak?

İşte Ömer 12. kısım 1. fragmanı…

ÖMER 11. KISIMDA NELER OLDU?

Süreyya, Ömer’e onun Gamze’yle bir daha görüşmek istemediğini söylüyor. Ömer ise, ona durumu anlatıp şayet kendisine bu türlü dayatmalar sunacaksa bu alakayı sonlandırmaları gerektiğini söylüyor. Süreyya, üzgün bir biçimde meskene gidiyor. Ailesinin iftar yemeğine Ömer ve ailesini çağırdığını duyunca onun gelmeyeceğini düşünmeye başlıyor.

Üzerine bir de Gamze ve ailesinin de iftar yemeğine davetli olduğunu öğrenince uygunca geriliyor. Gamze, ailesinin zoruyla o iftar yemeğine gitmek zorunda kalıyor. Fakat bu sefer, Ömer’e kızgın olduğu için şık elbisesini giyip yemeğe gidiyor.

Ömer babasına, artık Gamze’den vazgeçtiğini, onunla bakış açılarının farklı olduğunu anladığını ve Süreyya’nın dayatmalarının pek güzeline gitmediğini söylüyor. İftar yemeğinde Figen Gamze’ye, iğneleyici laflar sokuyor. Gamze de ona, gereken yanıtı veriyor.

Süreyya, Gamze’yle mutfakta yalnız kalıp ona, onun yüzünden Ömer’le tartıştıklarını söylüyor. Gamze, onu anlamamış üzere yapıyor. O sırada Ömer içeri giriyor ve Süreyya’yı uyarıyor. Süreyya, bu sefer sahiden Ömer’in nişanı atacağını düşünmeye başlıyor.

Ömer ile Süreyya, sabah bu durumu konuşmak üzere vedalaşıyor. Süreyya, Ömer’in nişanı atmak istediğini anlayınca geri adım atıyor ve ona güvendiğini, istediği bireyle görüşebileceğini söylüyor. Tuna okulda Ömer’den, annesinin Erdal’la evlenmesini istemediğini durumu annesiyle konuşmasını istiyor.

Ömer, okul sonrası bir maç ayarlıyor ve öncesinde Tuna’ya, Erdal’ın yeterli biri olduğunu, ona bir talih verirse tahminen annesinin memnun olacağını söylüyor. Maçtan sonra Erdal da oraya geliyor. Gamze, Erdal’la daha evvelce görüşmeye bir mühlet orta vermek istediğini söylemişti. Tuna’nın yeniden arıza çıkaracağını düşünüp yanına gidiyor.

Ama Tuna, Erdal’ın yanına gidip onunla el sıkışıyor ve onu hamburger yemeye davet ediyor. Tuna, bir eliyle Erdal’ı tutuyor. Öteki eliyle annesini tutup oradan ayrılıyor. Ömer, gerilerinde baka kalıyor.

Ömer 11. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ömer Süreyya’dan Ayrılmak İstiyor!

dizi,Ömer,Ömer Dizisi,Pazartesi Dizileri,star tv

n Erdal’ı tanımasını istiyor. Tuna, Erdal’a yeşil ışık yakıyor. Ömer, 12. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ömer, büyük bir ikilem yaşıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ömer 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Büyük Bir İkilem Yaşıyor!