e
sv

Kraliçe 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Deniz Çiftliği Hacizden Kurtarmak İçin Yüzüğünü Satıyor!

243 Okunma — 23 Nisan 2023 20:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin yeni dizisi Kraliçe, 3. kısmıyla 5 nisan çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ateş, kendisini affettirme gayretlerine devam ediyor. Deniz, bu davranışlardan etkilenmeye başlıyor. Onun bu durumunu gören Zeynep olaya müdahale ediyor. Ateş’i kenara çekerek ortalarındaki bir saklı sırdan bahsediyor ve Deniz’i bu gizin çok yıpratacağını söylüyor. O sırada Deniz yanlarına geliyor. Ateş ile Zeynep, Deniz’in konuştuklarını duyup, duymadığı konusunda endişeleniyor. Kraliçe 3. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Deniz çiftliği hacizden kurtarmak için yüzüğünü satıyor.

Deniz Çiftliği Hacizden Kurtarmak İçin Yüzüğünü Satıyor!

Kraliçe 3. kısım 2. fragmanında; Banka, borçlardan ötürü memurlar çiftliği mühürleüyor. Birinci iki taksitin ödenmesi şartında tekrar çiftliğe yerleşebilecek olan kardeşler kara kara ne yapacaklarını düşünüyorlar. Deniz de, bu cendereden çıkabilmek için kıymetli bir adım atıyor ve yüzüğünü satıp çiftliğin bankaya olan ikinci taksitini ödüyor.

işte Kraliçe 3. kısım 2. fragmanı…

KRALİÇE DİZİSİNİN 2. KISIM ÖZETİ!

Çiftlikte de işler pek yolunda gitmez. Zeynep ve Ali babalarından kalan borçların boyutunu öğrendiğinde büyük şaşkınlık yaşarlar. Ateş, Deniz’e hayatlarını etkileyecek bir teklif yapıp yapmamak ortasında kalırken; Deniz, Zeynep ve Ali babalarının ölmeden evvel kendilerine bir mektup bıraktığını öğrenir.

Mektubu Deniz okur. Mektupta babaları evlatlarından çiftliğe sahip çıkmalarını, çiftliğin idaresindeki son kelamı Deniz’e bıraktığını muharrir. Bu duruma Zeynep çok bozulur. Deniz’le birlikte tartışmaya başlarlar. Borçluların çiftliğe geldiğini duyunca iki kardeş hengameyi sonlandırır.

Ali, gelenlerin kendisine hakaret etmesi üzerine onlara tüfek çeker. Karşı taraf Ali’den şikayetçi olunca Ali, nezarete düşer. Ali, Ateş’i arayıp ondan yardım ister. Ateş gelip Ali’yi nezaretten kurtarır.

Aldatılmış olmanın kırgınlığını üzerinden atamayan Deniz, konuşmak için Ateş’i konuta çağırır. Zeynep’e onu ne kadar çok sevdiğini anlatmaya çalışan Ateş, “Omuzumda çok yük vardı. Baskı altındaydım. Herkes benden harika olmamı bekliyordu… Sen bile!” der.

Deniz, Ateş’in işinin tehlikeye girdiğini öğrenince onunla basın toplantısına gitmeyi kabul eder. Tüm olanlardan sonra ikili, el ele basın toplantısına girer ve tekrar el ele ayrılır. Ateş’in birlikte tatile çıkma teklifini reddeden Deniz, bir an evvel meskene gitmek istediğini söyler.

Eşiyle yalnız kalacağını düşünen Ateş, meskene döndüğünde makûs bir sürprizle karşılaşır. Kapının önündeki valizleri gören Ateş, Deniz’e neler olduğunu sorduğunda “evi terk ediyorum” karşılığını alır. Deniz, çiftliğe dönüp kardeşleriyle birlikte çiftliğin borcunu nasıl kapatacağını düşünmeye koyulur.

Kraliçe 3. Böölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Ve Ateş’in Deniz’den Gizlediği Şey Ne?

dizi,kanal d,kraliçe,Kraliçe dizisi

yup, duymadığı konusunda endişeleniyor. Kraliçe 3. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Deniz çiftliği hacizden kurtarmak için yüzüğünü satıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kraliçe 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Deniz Çiftliği Hacizden Kurtarmak İçin Yüzüğünü Satıyor!