e
sv

Makyajınızı temizlerken cildinizi besleyin

777 Okunma — 26 Kasım 2022 12:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Doğal yollarla hem makyajınızın temizlensin hem cildiniz beslensin.

Kadınların vazgeçilmezi makyaj yanlışsız temizlenmediğinde cilde ziyan verebilir. Makyajın gerçek paklığı cilt sıhhati için hayli değerlidir. Makyajınızı temizlemediğiniz ya da ertelediğinizde gözenekleriniz kapandığı ve cildiniz nefes almadığı için sivilce oluşumuna neden olur ve gözenek oluşumuna da sebep olabilir. Pekala hem doğal yollardan cildinizi temizlemek hem de cildinizi beslemek, canlılık katmak ister misiniz? Doğal yağlarla bu epeyce kolay!

Zeytinyağı

Birkaç damla zeytinyağı ile yüzünüze masaj yapın ve makyaj temizle pamuğunuzu ılık suyla ıslatarak yüzünüzü fazla yağdan arındırın. Zeytinyağı cildinizi yatıştıracak, temizleyecek ve nemlendirecektir. Böylelikle yumuşacık bir cilde kavuşabilirsiniz.

Badem Yağı

Badem yağı yağlı ciltlere uygulanırken birkaç damla zeytinyağı ile karıştırıldığında yağlanmanın tesirini azaltır. Genelde yağlı ciltler bu formülle kullanmayı tercih edebilirler. Ayrıyeten badem yağı kaş ve kirpikleri güçlendirmek ve gürleştirmek için kullanılabilir.

Aloe Vera Yağı

Yanık, kesik, kuruluk, bedendeki birçok rahatsızlığa güzel gelen aloe vera işte burada da karşımıza çıkıyor. Aloe vera ile makyajınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bilhassa göz makyajınızı temizlerken çok işinize yarayacak. Gözü tahriş etmez, cildi yumuşatır, parlatır ve kızarıklıkları giderir. Böylelikle pürüzsüz ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsiniz.

İpucu

Temizle,Makyaj,Cildi

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Makyajınızı temizlerken cildinizi besleyin