e
sv

Online terapi sistemi nedir? Nereden satın alınır?

263 Okunma — 23 Nisan 2023 20:02
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Online terapi sistemi, internet üzerinden psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri sunan platformlardır. Bu sistemler, insanların evlerinde veya iş yerlerinde bulundukları yerden, uzman psikolog ve terapistlerle online görüşme yapmalarına olanak tanır.

Online terapi sistemleri, insanların zaman, para ve ulaşım zorlukları nedeniyle geleneksel yüz yüze terapiye erişemeyenler için büyük bir fırsat sunar. Ayrıca, diğer insanlarla açıkça konuşma konusunda rahat olmayanlar için de bir seçenek olabilir.

Online terapi sistemleri, farklı özellikler ve fiyatlarla farklı platformlar tarafından sunulur. Bazıları canlı video görüşmeleri, anlık mesajlaşma veya e-posta yoluyla terapi sunarken, bazıları önceden kaydedilmiş terapi seanslarını sunarlar.

Ancak, online terapi sistemlerinin dezavantajları da vardır. Güvenlik ve gizlilik gibi konuları göz önünde bulundurmak önemlidir. Ayrıca, herhangi bir terapi hizmetinde olduğu gibi, online terapi de herkes için uygun olmayabilir.

Provega Bilişim Online Terapi Sistemi Sağlayıcısı olarak terapi veren kliniklere, hastanelere ve bireysel uzmanlara altyapı sağlayıcısı olarak hizmet sağlamaktadır. Fiyatlar ve detaylar için 0850 840 7784 numaralı whatsapp hattından iletişime geçebilir veya doğrudan arayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Online terapi sistemi nedir? Nereden satın alınır?