e
sv

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Abdullah Doğa’ya Yaptıkları İçin Teşekkür Ediyor!

232 Okunma — 24 Nisan 2023 05:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin reytingleri en yüksek dizisi Kızılcık Şerbeti, 22. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısım son fragmanında; Nursema meskene dönüyor. Pembe, Abdullah’ın otomobildeki ikinci hediye paketini kime aldığını merak ediyor. Abdullah o hediye paketini elinde çiçeklerle Alev’e götürüyor. Metehan, suçsuz yere polisler tarafından götürülürken Ömer polislere, o flaş diskin kendisine ait olduğunu söylüyor. Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Abdullah Doğa’ya, yaptıkları için teşekkür ediyor.

Abdullah Doğa’ya Yaptıkları İçin Teşekkür Ediyor!

Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 1. ön izlemesinde; Abdullah Doğa’yı karşısına alıp, onun Nursema için yaptıklarından dolayı teşekkür ediyor. Doğa’ya aldığı gerdanlığı verip, bunu kendisinden bir hatıra olarak kabul etmesini istiyor. Doğa Abdullah beye, teşekkür edip gerdanlığı boynuna takıyor.

İşte Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 1. ön izleme…

KIZILCIK ŞERBETİ 21. BÖLÜM ÖZETİ!

Nursema, evlendiği gece başına gelenleri iki aileye de itiraf ettikten sonra onlara, artık birbirlerini yemelerini söyleyip evi terk eder. İki aile birbirine girer. Alev Nursema’yı yolda görüp onu evine götürür. Pembe ile Abdullah, kızlarının nerede olduğunu merak eder.

Doğa, Nursema’yı hastaneden kaçıranın kendisi olduğunu söyleyince büyük tepki alır. Buna karşılık Doğa, Nursema’nın onlardan değil neden kendisinden yardım istediğini düşünmeleri gerektiğini söyler. Abdullah, Doğa’nın Nursema’nın yerini bildiğini tahmin edip onu takip ettirir.

Doğa’nın annesinin oturduğu apartmana girdiğini, oradan Umut’un da çıktığını, onun da binada oturduğunu Abdullah öğrenir ve hemen Umut’un evine girmesini ister. Umut, cüzdanını unutum eve tekrar döndüğünde Abdullah’ın adamının evinde olduğunu görür. Ondan Nursema’nın evden kaçtığını öğrenir.

Gidip Abdullah’la konuşan Umut, Nursema’yla konuşmaya gider. Nursema, Umut’un yalvarışına dayanamayıp kapıyı açar. Umut, bir daha ondan ayrılmak istemediğini söyler. Bu arada Fatih, amcasından Kayhan için yardım istiyor. Kayhan, paraları alıp kaçmayı planlarken Ömer, onun hesabına tedbir koydurur.

Kayhan, Leman’ın yanına gidip ona evlenme teklif eder. Leman’la evlenip onun parasının üzerine konmayı düşünür. Doğa, staja başlıyor. Kendisine gelen hastaların kadın olduğunu görünce Fatih’in hastanenin sahibiyle öyle anlaştığını öğrenir.

Abdullah Nursema’nın yanına gider ve ondan eve dönmesini ister. Nursema babasına, onun Alev’i sevdiğini, onun ağzında duyduğunu, eğer bunu annesine itiraf ederse onunla döneceğini söyler. Abdullah da, Nursema’nın bu şartını kabul eder. Nursema ile Abdullah, birlikte eve dönmek için yola çıkar. Abdullah yolda Pembe’yi arayıp onunla önemli bir şey konuşacağını söyler.

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Oğlu İçin Kendisini Feda Ediyor!

‘Kızılcık Şerbeti,cuma dizileri 2022,kızılcık şerbeti dizisi,show tv

kin kendisine ait olduğunu söylüyor. Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Abdullah Doğa’ya, yaptıkları için teşekkür ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Abdullah Doğa’ya Yaptıkları İçin Teşekkür Ediyor!