e
sv

Gülcemal 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Deva Gülcemal’in Elinden Kaçmaya Çalışıyor!

309 Okunma — 24 Nisan 2023 05:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni dizisi Gülcemal, birinci kısmıyla ekrana geldi. Dizinin birinci kısmında; Gülcemal ve Gülendam’ın hayatı, şimdi çocuk yaşlarındayken annelerinin onları diğer bir adamla kaçarak terk etmesiyle darmadağın oluyor. Gülcemal, annesinin sevdiği adamı öldürüp ondan intikamını alıyor. O günden sonra ana oğul birbirlerine düşman oluyor. Gülcemal, Bursa’ya yıllar sonra tekrara dönüyor. Deva’yla karşılaşan Gülcemal, onun annesinin ipek ustası olduğunu anlıyor. Onu elde etmek için babasıyla tehdit ediyor. Gülcemal 2. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Deva, Gülcemal’in elinden kaçmaya çalışıyor.

Deva Gülcemal’in Elinden Kaçmaya Çalışıyor!

Gülcemal 2. kısım 1. fragmanında; Gülcemal, Deva’dan önünde diz çöküp yalvarmasını istiyor. Deva, babasının hayatı için onun önünde diz çökmek zorunda kalıyor. Gülcemal, annesinin yıllardır Deva’yı onun için yetiştirdiğinden haberi yoktur. Deva, bir yolunu bulup Gülcemal’in konutundan kaçıyor. Lakin peşini bırakmayan Gülcemal’e silah çekmek zorunda kalıyor.

İşte Gülcemal 2. kısım 1. fragmanı…

GÜLCEMAL 1. KISIMDA NELER OLDU?

Zafer, istemediği bir evlilik yapıyor ve bu evlilikten Gülcemal ve Gülendam dünyaya geliyor. Sevdiği adam bir gün onu almaya geliyor ve Zafer, çocuklarını bırakıp sevdiği adamla gidiyor. Gülcemal’in babası intihar ediyor. Onun elindeki fotoğrafta annesinin kaçtığı adamdan gebe olduğunu ve çok memnun olduğunu görüyor.

Gidip adamı buluyor ve onu bıçaklayıp öldürüyor. O günden sonra Zafer oğluna, düşman oluyor. Gülcemal, kardeşiyle birlikte sırt sırta verip çok güçlü bir formda Bursa’ya dönüyor. Zafer Gülcemal’in, Bursa’ya döndüğünü öğrenince ona helva yapıp gönderiyor. İçine de bir not bırakıyor.

Gülcemal ile Deva, tesadüfen karşılaşıyor. Bu müsabakadan sonra Gülcemal Deva’nın annesinin ipekçi ustası olduğunu öğrenip kendisiyle çalışmasını istiyor. Deva, kabul etmeyince de emrettiğini 3 gün içinde gelip önünde diz çökeceğini söylüyor. Deva ile Mert’in, kına geceleri oluyor.

Gülendam, bir gecelik bağlantı yaşadığı Mert’ten gebe olduğunu öğrenip onunla konuşmaya gidiyor. Mert ona para verip bebeği aldırmasını istiyor. Gülcemal, kız kardeşinin annesinin meskenine gittiğini öğrenip oraya gidiyor. Gülendam’a Gülcemal’in gözü önünde bir otomobil çarpıyor.

Gülcemal, kız kardeşinin gebe olduğunu öğrenip Mert’i buluyor. Onu bir uçurumun kenarına götürüp tehdit ediyor. Çabucak sonraki gün kız kardeşi ile Mert’i evlendiriyor. Deva, düğün için hazırlanırken babasının Gülcemal’in elinde olduğunu öğreniyor. Babasını kurtarmak için Gülcemal’in meskenine giden Deva, onun babasının canı karşılığında kendisini istediğini öğreniyor.

Aslında Zafer, oğlu için Deva’yı yetiştirmiş, onun büyük bir aşkın pençesine düşüp gözünün hiçbir şeyi görmeyeceğini ona ispat etmek için beklemiştir.

Gülcemal Bu Akşam Birinci Kısmıyla Ekrana Gelecek!

fox tv,Gülcemal,Gülcemal Dizisi,Perşembe Dizileri

tnlıyor. Onu elde etmek için babasıyla tehdit ediyor. Gülcemal 2. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Deva, Gülcemal’in elinden kaçmaya çalışıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gülcemal 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Deva Gülcemal’in Elinden Kaçmaya Çalışıyor!