e
sv

Hangi burçla date’e çıkmalısınız? Söylüyoruz!

64 Okunma — 19 Aralık 2023 00:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Burçların birinci buluşmadan sonrasını getiremeyeceği Beşerler… Okumadan date’e çıkmayın!

İlk randevuyu atlatmak, bazen görünürde düzgün vakit geçiriyor olsak da bir sonraki buluşmayı bir türlü sağlayamamak, birtakım beşerler için epey tanıdık bir durumdur. Bu tıp durumların nedenleri ortasında burçların da kendi kurallarını ve tercihlerini göz önünde bulundurması olabilir.

Koç Burcu

Koç burçları, özgüvene büyük bir paha verirler. Karşılarında kendine güvenen ve rahat davranan beşerler görmeyi tercih ederler. Planlı ve programlı olmaktan hoşlanmazlar; spontane olaylara açıktırlar. Bu nedenle, çok sistemli ve planlı bir partner, onları çabucak sıkabilir ve kaçmalarına neden olabilir. Bir Koç burcu, bir randevunun ortasında “Ben gidiyorum” dediğinde şaşırmayın.

Boğa Burcu

Boğa burçları, kendilerini kıymetli hissettirecek şahıslardan hoşlanırlar. Onları samimi ve lüks bir ortama götürmelisiniz, zira bu tıp şeylere paha verirler. Sizinle ilgilenseler bile, sözlerinizden çok davranışlarınıza odaklanırlar. Şayet söylediklerinizle uyumsuz davranıyorsanız, erken ayrılmayı tercih edebilirler.

İkizler Burcu

İkizler burcu ile bir randevu düşünüyorsanız, sessiz kalmamaya ihtimam göstermelisiniz. Zihinsel hususları tartışmayı severler ve konuşacak hiçbir şey yoksa bile dedikodu yapmaktan çekinmezler. Şayet sizinle ilgili detaylarla ilgilenmiyorlarsa yahut konuşmuyorlarsa, sıkılmış olabilirler.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları için duygusal bağlar çok değerlidir. Birinci buluşmada hissettikleri bağa dikkat ederler. “Bu şahısla evlenebilir miyim?” üzere fikirleri olabilir. Güçlü bir içgüdüye sahiptirler ve palavra söylediğinizi anlarsa, ikinci bir buluşma olmayabilir.

Aslan Burcu

Cesur ve kendinden emin biriyseniz, Aslan burcunun ilgisini çekme talihiniz daha yüksektir. Lakin sessiz ve öz inanç eksikliği olan biriyseniz, güçlü bir uğraş sizi bekliyor olabilir. Yüreklerini görmek isterler ve her vakit daha fazlasını isteme eğilimindedirler. Bu isteklerini açıkça tabir edebilirler.

Başak Burcu

Başak burçları, yalnızlıkla başa çıkmaya alışkın oldukları için herkesle çabucak randevu yapmayı tercih etmezler. Terbiyesizlik, düzensizlik ve kurallara karşı gelme üzere şeylerden hoşlanmazlar. Ekseriyetle takıntıları mahzurlarına çıkabilir. Yemek masasındaki çatal-bıçak kullanımınızdan, bardağı tutma biçiminize kadar her şeyi eleştirebilirler ve masadan ayrılabilirler.

Terazi Burcu

Terazi burçları ekseriyetle birçok hayranı olan insanlardır ve randevu yapmaktan hoşlanırlar. Fakat, flörtöz yapıları nedeniyle süratli sıkılabilirler ve bir daha görüşmek istemeyebilirler. Bu şahsî bir şey değildir, yalnızca tabiatlarında vardır.

Akrep Burcu

Akrep burçları için en değerli şey, onlara palavra söylenmemesidir. Aslında kurgusal bir zekaları ve güçlü içgüdüler sayesinde her şeyi anlarlar. Şayet intikam almak için geri dönmeleri gerektiğine inanıyorlarsa, şanslı olabilirsiniz.

Yay Burcu

Bir Yay burcuyla birinci randevunuzda özgürlüğünü sınırlayacak bir şey söylediyseniz, işler zorlaşabilir. Çabucak daralmaya başlarlar. Eğlenmeye kıymet verirler ve her şeyi latife yaparlar. Şayet çok hassassanız, devam etmeyebilirler ve sizin için beklemeyebilirler.

Oğlak Burcu

Kendinizi 5 yıl sonra nerede gördüğünüzü düşünün. Oğlak burcuyla bir randevu, bir iş mülakatına emsal bir şey olabilir. Oğlak burçları, hayatta maksatları olmayan, gelecekle ilgili planları olmayan ve plansızca yaşayan bireylerden hoşlanmazlar. Muvaffakiyet ve prestij, onlar için büyük değere sahiptir. Yani, plansızca yaşayan biriyseniz, Oğlak burçlarıyla randevu yapma talihiniz düşüktür.

Kova Burcu

Kova burçları bekar olmayı severler, zira ekseriyetle arkadaşlarıyla vakit geçirirler. Şayet arkadaş üzere bir bağlantı kurabilirseniz, daha başarılı olma talihiniz yüksektir. Özgür ruhlu oldukları için çok baskıdan hoşlanmazlar ve çabucak uzaklaşabilirler. Apansız kaybolabilirler ve bir daha görmeyebilirsiniz.

Balık Burcu

Bir Balık burcunun bir randevuya ikinci kere çıkması için adeta bir peri masalının içindeymiş üzere hissetmesi gerekir. Fazla gerçekçi ve mantıklı kanılar, onları itebilir. Romantizm ve duygusallık olmadan ikinci bir buluşma olmayabilir. Çok hayalperestlikleri de karşı tarafı uzaklaştırabilir.

Astroloji

Burcu,Burçları,Randevu,Onlar,Başa,Eğer

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Hangi burçla date’e çıkmalısınız? Söylüyoruz!