e
sv

Hafta sonunu keyifle geçirebileceğiniz film önerileri. Mısırlarınızı hazırlayın film gecesi başlıyor!

238 Okunma — 18 Mart 2023 13:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu hafta sonunun hiç bitmesini istemeyeceksiniz!

Abone Ol

Bu yağmurlu havada konuttan çıkmak istemiyor ve tüm gününüzü konutta geçirmek mi istiyorsunuz? O vakit mısırları patlatın ve aksiyon dolu bir hafta sonuna hazırlanın. Birbirinden hoş, daha evvel nasıl izlemem dediğiniz ve izlemeye doyamayacağınız aksiyon sinemalarını sizin için derledik.

JOHN WİCK

Hayatının tek manası karısından kalan köpek olan John aslında profesyonel eski bir kiralık katildir ve konutuna girip köpeğini öldüren Rus mafyasından intikam almak için geri döner ve aksiyon dolu macera bu türlü başlar. 4 seriden oluşan sineması kesinlikle izlemelisiniz.

LUCY

Film, standart bir insanın beyninin yüzde 10’unu kullanabildiği sözde-teorisinden yola çıkarak, bu oranın artması durumunda elde edebileceği güçleri ve yapabileceklerinin sonunu sorguluyor. Yeraltı dünyasının gizemli oyunları ve bilimin buluştuğu şahane bir sinema.

RED NOTICE

Dünyanın en çok aranan sanat yapıtı hırsızı ve onun peşindeki FBI profil uzmanı, hep bir adım önde olan kurnaz bir soyguncuyu yakalamak için gönülsüzce hata ortağı olur. Bu cümbüş dolu aksiyon sineması hafta sonunuza renk katacak. Hem güldürü hem aksiyon bir ortada..

Yaşam

Aksiyon

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hafta sonunu keyifle geçirebileceğiniz film önerileri. Mısırlarınızı hazırlayın film gecesi başlıyor!