e
sv

Gülcemal 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Deva Gülcemal’in Olmaktansa Ölümü Göze Alıyor!

237 Okunma — 24 Nisan 2023 14:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni dizisi Gülcemal, 2. yeni kısmıyla 13 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Gülcemal, Deva’dan önünde diz çöküp yalvarmasını ister. Deva, babasının hayatı için onun önünde diz çökmek zorunda kalır. Gülcemal, annesinin yıllardır Deva’yı onun için yetiştirdiğinden haberi yoktur. Deva, bir yolunu bulup Gülcemal’in konutundan kaçar. Lakin peşini bırakmayan Gülcemal’e silah çekmek zorunda kalır. Gülcemal 2. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Deva, Gülcemal’in olmaktansa mevti göze alıyor.

Deva Gülcemal’in Olmaktansa Mevti Göze Alıyor!

Gülcemal 2. kısım 2. fragmanında; Deva, kendisini büyük bir çıkmazın içinde buluyor. Bu kumpasın kendisine yıllar evvel Zafer hanımın planladığından da habersizdir. Deva, Gülcemal’in olmak istemiyor ve kapatıldığı odayı kendisiyle birlikte ateşe veriyor. Gülcemal, onu kurtarmak için kapıyı zorla açıyor. Zafer, oğluyla yıllar sonra birinci kere yüz yüze geliyor ve onu kimsenin sevmeyeceğini, onu kendisinin bile sevmediğini yüzüne haykırıyor.

İşte Gülcemal 2. kısım 2. fragmanı…

GÜLCEMAL 1. KISIM ÖZETİ!

Zafer, istemediği bir evlilik yapar ve bu evlilikten Gülcemal ve Gülendam dünyaya gelir. Sevdiği adam bir gün onu almaya gelir ve Zafer, çocuklarını bırakıp sevdiği adamla masraf. Gülcemal’in babası intihar eder. Onun elindeki fotoğrafta annesinin kaçtığı adamdan gebe olduğunu ve çok memnun olduğunu görür.

Gidip adamı bulur ve onu bıçaklayıp öldürür. O günden sonra Zafer oğluna, düşman olur. Gülcemal, kardeşiyle birlikte sırt sırta verip çok güçlü bir formda Bursa’ya döner. Zafer Gülcemal’in, Bursa’ya döndüğünü öğrenince ona helva yapıp gönderir. İçine de bir not bırakır.

Gülcemal ile Deva, tesadüfen karşılaşır. Bu müsabakadan sonra Gülcemal Deva’nın annesinin ipekçi ustası olduğunu öğrenip kendisiyle çalışmasını ister. Deva, kabul etmeyince de emrettiğini 3 gün içinde gelip önünde diz çökeceğini söyler. Deva ile Mert’in, kına geceleri olur.

Gülendam, bir gecelik alaka yaşadığı Mert’ten gebe olduğunu öğrenip onunla konuşmaya masraf. Mert ona para verip bebeği aldırmasını ister. Gülcemal, kız kardeşinin annesinin konutuna gittiğini öğrenip oraya masraf. Gülendam’a Gülcemal’in gözü önünde bir otomobil çarpar.

Gülcemal, kız kardeşinin gebe olduğunu öğrenip Mert’i bulur. Onu bir uçurumun kenarına götürüp tehdit eder. Çabucak sonraki gün kız kardeşi ile Mert’i evlendirir. Deva, düğün için hazırlanırken babasının Gülcemal’in elinde olduğunu öğrenir. Babasını kurtarmak için Gülcemal’in konutuna giden Deva, onun babasının canı karşılığında kendisini istediğini öğrenir.

Aslında Zafer, oğlu için Deva’yı yetiştirmiş, onun büyük bir aşkın pençesine düşüp gözünün hiçbir şeyi görmeyeceğini ona ispat etmek için beklemiştir.

Gülcemal 2. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Deva Gülcemal’in Elinden Kaçmaya Çalışıyor!

fox tv,Gülcemal,Gülcemal Dizisi

bırakmayan Gülcemal’e silah çekmek zorunda kalır. Gülcemal 2. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Deva, Gülcemal’in olmaktansa mevti göze alıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gülcemal 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Deva Gülcemal’in Olmaktansa Ölümü Göze Alıyor!