e
sv

Aldatmak 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Güzide Evini Tarık’tan Geri Alıyor!

311 Okunma — 24 Nisan 2023 14:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 26. yeni kısmıyla 13 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Ozan, katil olmadığını Tolga’nın getirdiği imgelerden öğrenir. Oylum, Behram’dan gebe olduğunu öğrenir. Bu durum karşısında Behram, çabucak onunla evlenmek ister. Yeşim, Tarık’ı zehirleme kabahatini üstünden atmak için zehri Güzide’nin konutuna yerleştirir. Aldatmak 26. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Güzide, meskenini Tarık’tan geri alıyor.

Güzide Konutunu Tarık’tan Geri Alıyor!

Aldatmak 26. kısım 1. fragmanında; Tarık, kendisini zehirleyen kişinin Yeşim olduğunu anlıyor. Güzide, Ali Sezai’nin mahpusta olduğunu öğrenip onu ziyarete gidiyor ve ona bu komployu Tarık’ın yaptığını anlıyor. Öte yandan Behram, tam Oylum bebeği aldıracağı sırada karşısına çıkıyor ve ona, şayet bu bebeğin canını alırsa kendisinin de çok kişinin canını alacağını söylüyor. Güzide, Tarık’ın oyunlarla aldığı meskenini tekrar geri alıyor. Konuta gidip Tarık’ı o konuttan kovuyor. Tarık’da, valiziyle meskenden ayrılmak zorunda kalıyor.

İşte Aldatmak 26. kısım 1. fragmanı…

ALDATMAK 25. KISIM ÖZETİ!

Oltan’ın adamının eline onun sakladığı flash diskler geçer. Ozan’ın katil olmadığını ispat eden flash diski Tolga’ya gönderir. Tolga, diski açtığında Ozan’ın öldürdüğünü zannettiği adamın yaşadığını görür. O flash diski alıp çabucak Güzide’ye götürür.

Güzide, diski izledikten sonra Oylum’u ve Ozan’ı meskene çağırır. Oylum, Behram’la birlikte konuta gelir. Tolga, onun orada bulunmasını istemediğini söyler. Behram’la Tolga, birbirlerine girer. Güzide ortaya girip, Behram’ın gitmesini bu sıkıntının aile problemi olduğunu söyler.

Tolga, flash diski aileye izletir. Ozan’ın öldürdüğünü zannettiği adamın sağ olduğunu ispatlayan görüntüyü herkes izler. Ozan sonradan geliyor ve kendisinin aylardır boş yere tehdit edildiğini, annesinin boş yere mesleğinden olduğunu öğrenip çabucak Oltan’dan intikamını almak ister.

Ama Tolga onu meblağ. Ondan bu durumu bilmiyormuş üzere davranmasını, Oltan’ın işini birlikte bitireceklerini söyler. Bu ortada Yeşim’in verdiği ilaçla Tarık kalp krizi geçirir. Yeşim, kızına mirasın 25 yaşından sonra kalacağını öğrenince onu hastaneye yetiştirir.

Oltan bu ortada Tarık’ın ofisine girip ona gönderilen flash diskleri alır. İçinde Ozan’ı tehdit ettiği diskin olmadığını görür. Ofisine gittiğinde o diskin Tolga’da olduğunu ona birinin gönderdiğini öğrenir. Tolga flash diski babasına verir ve bunu kimseye vermediğini, ancak artık onun üzere bir babasının olmadığını söyler.

Behram Oylum’a, büyük bir sürpriz hazırlar. Oylum, gebe olduğunu öğrenip çabucak Behram’a gidip ona durumu anlatır ve bu bebekten çabucak kurtulmak istediğini söyler. Behram ise, asla bebeği aldırmak istemediğini çabucak onunla evlenmeleri gerektiğini söyler.

Tarık, kendisine geldikten sonra zehirlendiğini öğrenir. Bunu kendisine Güzide’nin yaptığını düşünüp polislere o denli söz verir. Yeşim, durumu öğrenip teyzesinden çabucak o ilaçları Güzide’nin meskenine bırakmasını ister. O da Öykü’yü alıp Güzide’nin meskenine masraf. Bir fırsatını bulup ilacı Güzide’nin odasına koyar.

Öte yandan Güzide, Ali Sezai’nin hiç Kanada’ya gitmediğini öğrenir. Meskenine geldiğinde ise, polislerin konutunu aramak için geldiğini öğrenir.

Aldatmak 26. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Güzide’nin Başı Büyük Belada!

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv,dizi,perşembe dizileri 2022

en atmak için zehri Güzide’nin konutuna yerleştirir. Aldatmak 26. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Güzide, meskenini Tarık’tan geri alıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Güzide Evini Tarık’tan Geri Alıyor!