e
sv

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sadi Mert’in Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

225 Okunma — 25 Nisan 2023 05:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, 36. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Servet, Sadi’nin kendi tarafında olmadığını anlayıp, onu karıyla karşı karşıya getirir. Bu ortada Songül gebe olduğunu öğrenir. Aylin, gerçek ailesini buluyor ve anneannesinin annesini vefatına neden olduğunu öğrenir. Mert, bir ilik hastalığı olduğunu öğrenir. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sadi, Mert’in oğlu olduğunu öğreniyor.

Sadi Mert’in Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. kısım 2. fragmanında; Songül, Servet’i öldürmek için silahını ona doğrultuyor. Lakin Sadi onu ikna edip Servet’i adalete teslim ettiriyor. Songül, gebe olduğunu öğrenip bu haberi Sadi’ye vermeye hazırlanıyor. Öte yanda Mert, rahatsızlanıp hastaneye kaldırılıyor. Derya, Mert’in ilik kanseri olduğunu öğrendikten sonra Sadi’nin yanına gidiyor ve ona Mert’in onun oğlu olduğunu söylüyor. Songül, konuşulanları duyuyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. kısım 2. fragmanı…

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 35. KISIM ÖZETİ!

Taylan’a pusu kurulduğu haberi, Songül dahil tüm takımı perişan eder. Songül, Taylan’ın başına ne geldiğini öğrenmek için çabalarken tüm ipuçları onu Yörük’le Servet’e götürür. Songül etrafındaki herkese ziyan vermeye başlayan Servet’i bulmayı çalışırken Sadi’ye söylemeden gittiği yerde beklemediği bir tehlikeyle karşılaşır.

Derya, Mert’in gerçekleri öğrenmesi karşısında ne yapacağını şaşırırken Mert’in ortadan kaybolması herkesi harekete geçirir. Aylin aldığı evraklar sayesinde ailesine ulaşacağını düşünürken eline geçen bilgilerin yetersiz olduğunu görür. Araz’la birlikte buldukları ipucunun peşinden giden Aylin ailesinin izini sürer.

Kendisini yetiştirme yurduna bırakanın anne annesi olduğunu öğrenir. Adresi ve telefonun takibi sonucu o bireye ulaşır. Aylin, anneannesinin karşısına geçip ona, annesinin nerede olduğunu sorar, Mert, annesi olduğunu öğrendiği Derya’yı kabul etmez. Ondan babasının kim olduğunu öğrenmek ister.

Ama Derya, bu gerçeği ona itiraf edemez. Öte yanda Sadi, Servet’le bir sevkıyat daha yapmaya hazırlığı yapar. Bunu öğrene Songül tek başına bir baskın yapar. Onu gören Taylan komiser onu korur. Sevkıyatı erteleyen Servet, Taylan komiserin yaşadığını öğrenir.

Songül, gebe olduğundan şüphelenir. Gidip eczaneden gebelik testi alır. Testi yapıp beklerken, Telefonuna bir ileti gelir. Gelen bildiride; verdiği adrese gelirse ona Yörük’ün kim olduğunu öğreneceği muharrir. Gebelik testinin sonucunu bekleyen Songül, verilen adrese gidiyor. Gittiğinde ise, karşısında Servet’i görür.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Servet Sadi’yi Songül’e Deşifre Ediyor!

Gelsin Hayat Bildiği Üzere,Gelsin Hayat Bildiği Üzere Dizisi,show tv

r ilik hastalığı olduğunu öğrenir. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 36. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sadi, Mert’in oğlu olduğunu öğreniyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sadi Mert’in Oğlu Olduğunu Öğreniyor!