e
sv

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Metin Erol’u Kurtaramamanın Üzüntüsünü Yaşıyor!

158 Okunma — 25 Nisan 2023 05:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni beğenilen dizisi Tetikçinin Oğlu, 2. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; İskender, oğlunun kanına kan istiyor ve Korkmaz ile oğlu kaçmasın diye tüm Bodrum’u tutuyor. Korkmaz’ın yardımına Huriye koşuyor. Onları konutunda saklıyor. Metin, Korkmaz’ın babası olduğunu öğrendikten sonra onu baba olarak kabul etmiyor ve meskenden kaçıp Erol’u kurtarmaya gidiyor. Yunus, Yiğit’i öldürdüğünü Sibel’e anlatıyor. Metin Erol’u yaralı olarak İskender’in elinden kurtarıyor. Lakin İskender onun peşine düşüyor. Tetikçinin Oğlu 3. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Metin, Erol’u kurtaramamanın ıstırabını yaşıyor.

Metin Erol’u Kurtaramamanın Istırabını Yaşıyor!

Tetikçinin Oğlu 3. kısım 1. fragmanında; İskender, Korkmaz ve oğluna büyük bir savaş açıyor. Metin Korkmaz’a, babasını yetimhanede nasıl beklediğini anlatıyor. Korkmaz Metin’i Erol’la birlikte buluyor. Erol, son nefesini verirken Metin, en yakın arkadaşını kaybetmenin ıstırabını yaşayıp, ona gitmemesini kendisini kimsesiz bırakmamasını söylüyor.

İşte Tetikçinin Oğlu 3. kısım 1. fragmanı…

TETİKÇİNİN OĞLU 2. KISIMDA NELER OLDU?

Metin, İskender’in kurşunuyla göğsünden yaralanıyor. Korkmaz İskender’i, etkisiz hale getirip oğlunu omzuna alıp oradan kaçırıyor. Bu ortada hasta olan Metin’in kanaması durmuyor. İskender, oğlunu toprağa vermeden onlar kaçmasın diye tüm çıkışları tutuyor.

Huriye, yeğeni Yiğit’in mevtini duyunca çabucak Bodrum’a geliyor. Yunus, yıllardır kendisini görmeye gelmeyen annesine öfke kusuyor. Huriye, ağabeyinin Korkmaz’ın peşinde olduğunu öğrenince onu arıyor ve ona yardım etmek istediğini söylüyor. Korkmaz, Metin’i hastaneye götürüp tedavi ettiriyor. Lakin polislerin kendisini bulmadan oradan çıkmak zorunda kalıyor.

Hastanede Metin’in hemofili hastası olduğunu öğreniyor. Daha sonra Huriye’nin eski konutuna gidiyor. Huriye, onları meskeninde saklıyor. Metin, kendisine geldikten sonra Korkmaz’ı babası olarak görmüyor. Onun kendisini bulmadığı için affetmiyor. Korkmaz, karısının öldüğünü oğlunun yetimhanede büyüdüğünü ondan öğreniyor.

Yunus Sibel’e, Yiğit’i nasıl öldürdüğünü anlatıyor. Sonra bu sırrı kimseye anlatmaması için onu tehdit ediyor. Sibel, Metin’in başının kederde olduğunu anlıyor ve onu arıyor. Metin, Erol’u kurtarmak için Huriye’nin konutundan kaçıp Sibel’in meskenine gidiyor. Ondan Erol’u bulmak için yardım istiyor.

İskender, Erol’u kaçırıp onu konuşturmak için türlü azap ediyor. Metin, ambulans kaçırıp Erol’u İskender’in elinden kurtarıyor. Korkmaz Sibel’i arıyor ve onun Erol’u kaçırmak için İskender’in yerine gittiğini öğreniyor.

Metin, ambulansla uzaklaşırken İskender öteki bir yoldan onun önüne çıkıyor. Otomobilin frenini kesmeden onun üzerine sürüyor. Metin, onun son anda arabayı üzerine sürmekten vazgeçeceğini düşünüyor.

Tetikçinin Oğlu 2. Kısım 1. Ön İzleme Yayında! İskender Korkmaz İle Mezarlıkta Yüzleşiyor!

fox tv,Tetikçinin Oğlu,Tetikçinin Oğlu Dizisi

k İskender onun peşine düşüyor. Tetikçinin Oğlu 3. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Metin, Erol’u kurtaramamanın hüznünü yaşıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Metin Erol’u Kurtaramamanın Üzüntüsünü Yaşıyor!