e
sv

Ego 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Elif’in Hamile Olduğunu Öğrenen Erhan Deliye Dönüyor!

305 Okunma — 23 Nisan 2023 19:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ego, 7. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Sibel, Elif’in Erhan’dan gebe olduğunu öğreniyor. Nikah masasına oturduktan sonra nikah memuruna ne yanıt vereceğini düşünürken Tuncay’ın oğlunun kaçırıldığı haberi geliyor. Sibel, Erhan’la evlenmekten vazgeçip ameliyat olmaya karar veriyor. Erhan, durumu öğrenip onun ameliyat olmasını engelliyor. Sibel ile Erhan, tekrar nikah masasına oturup evleniyorlar. O sırada Esin gelip Erhan’a Elif’in ondan gebe olduğunu söylüyor. Ego 8. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Elif’in gebe olduğunu öğrenen Erhan meczuba dönüyor.

Elif’in Gebe Olduğunu Öğrenen Erhan Meczuba Dönüyor!

Ego 8. kısım 1. fragmanında; Erhan, gerçekleri Sibel’in öğrendiğini ve kendisine söylemediğini öğrenip ona çok kızıyor. Çabucak Elif’in yanına koşuyor. Ona neden kendisine palavra söylediğini, neden bebeğin kendisinden olduğunu söylemediğinin hesabını soruyor. Artık Erhan’la resmen evli olan Sibel ise, sevdiği adamı kaybetmekten korkuyor.

İşte Ego 8. kısım 1. fragmanı…

EGO 7. KISIMDA NELER OLDU?

Erhan ile Sibel’in nikah merasiminden çabucak evvel Elif, bebeğinin Erhan’dan olduğunu ona söylüyor. Sibel, nasıl olsa Erhan’ın bu durumu öğrenip ona koşacağını bildiği için nikah masasında ne yapacağını bilemiyor. Nikah memurunun sorusu karşısında donup kalıyor. O sırada Tuncay, oğlunun kaçırıldığı haberini alıyor.

O karışıklıkta nikah kıyılmadan Sibel masadan kalkıyor. Tuncay oğlunu, annesinin iş yerinde buluyor. Oğlunu ondan alıp meskene getiriyor. Begüm, Tuncay ile Elif’i konuşurken duyuyor. Elif’in gebe olduğunu öğrenen Begüm, herkese kocasının bir çocuk daha peydahladığını açıklıyor.

Tuncay Begüm’dan bir an evvel boşanmak için ona yüklü ölçüde para veriyor. Lakin Begüm, fiyatı artırıp onun neyi var neyi yoksa hepsini istediğini söylüyor. Tahir, Esin’den ayrılmaya karar veriyor. Esin ise onu, elindeki görüntüyle tehdit ediyor.

Bu ortada Sibel, Erhan’la evlenip çocuk yapmaktan vazgeçiyor. Çabucak ameliyat olmak için tabip arkadaşına gidiyor. Tabip ameliyattan çabucak evvel Erhan’ı arayıp Sibel’in ameliyat olacağını, şayet ameliyat olursa bir daha çocuğu olmayacağını söylüyor. Erhan çabucak Sibel’in yanına gidip onu hastaneden çıkarıp meskene getiriyor.

Erhan Sibel’e, sürpriz bir nikah hazırlıyor. Sibel, bu sefer nikah masasında ‘evet’ deyip Erhan’la resmen evleniyor. O sırada içeri Esin giriyor. Evvel onları tebrik ediyor. Sonra Elif’in Erhan’dan gebe olduğunu bunu Sibel’in de nikahtan evvel öğrendiğini açıklıyor. Erhan, duydukları karşısında donup kalıyor. Sibel’in ise, korktuğu başına geliyor.

Ego 7. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Sibel Erhan’la Evlenmekten Vaz Geçiyor!

dizi,eGo,Ego Dizisi,fox tv

Elif’in ondan gebe olduğunu söylüyor. Ego 8. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Elif’in gebe olduğunu öğrenen Erhan mecnuna dönüyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ego 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Elif’in Hamile Olduğunu Öğrenen Erhan Deliye Dönüyor!