e
sv

Çöp Adam 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tamer ile Seko’nun Arası Bozuluyor!

320 Okunma — 27 Nisan 2023 22:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin sevilen dizisi Çöp Adam, 18. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında: Tamer, camlarını kırdığı restoranın sahibini uçuk bir sayı teklif edip şikayetinden vazgeçirip, restoranı satın alıyor. Peri, annesinin Tamer’le görüşmeye geldiğini öğrenince onun adresini öğrenmek için Berrin’in meskenini basıp onu boğazlıyor. Tamer, durumu öğrenip Peri’yi annesinin yanında bulup konuta getiriyor. Meryem Peri’ye, Berrin’in ondan şikayetçi olduğunu mevte teşebbüsten ceza yiyeceğini yahut tımarhaneye kapatılacağını söylüyor. Tamer, Peri’nin isteği üzerine onu mahzene kapatıyor. Çöp Adam 19. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Tamer ile Seko’nun ortası bozuluyor.

Tamer ile Seko’nun Ortası Bozuluyor!

Çöp Adam 19. kısım 1. fragmanında; Peri, hekim hanımın yanına gidip ondan yardım istiyor. Hekim hanım Peri’ylle konuşup onun hastalığından utanmaması gerektiğini anlatıyor. Bu ortada Tamer Meryem’e, Peri’yi mahzene kapattığını ve onu bu hale getirenin kendisi olduğunu anlatıyor. Meryem, Berrin’le konuşup onun şikayetinden vazgeçmesi gerektiğini söylüyor. Lakin Seko, bu olanlara karşı çıkıyor. Bu yüzden Tamer ile ortası bozuluyor.

İşte Çöp Adam 19. kısım 1. fragmanı…

ÇÖP ADAM 18. KISIMDA NELER OLDU?

Tamer, iş yemeğindeyken Peri gelip rezalet çıkarıyor. Restorandan kovulan Tamer, Peri’nin aslında yapmak istediği şeyi kendisi yapıyor ve restoranın camlarını aşağı indiriyor. Restoran sahibi polis çağırıp onlardan şikayetçi olmak istiyor. Tamer restoran sahibine, elli milyon lira teklif edip restoranı satın alıyor.

İpek, Tamer’le konuşmaya onun iş yerine gidiyor. Ona, karısının hasta olduğunu, her an onlara ziyan verebileceğini söylüyor. Tamer onu, iş yerinden kovuyor. Peri, annesinin Tamer’le görüşmeye gittiğini öğrenince kendisini kaybediyor. Çabucak annesinin kaldığı adresi bulmak için Berrin’i arıyor.

Onun terslemesi ile, Berrin’in adresini bulup oraya gidiyor ve Aysel’den annesinin adresini istiyor. Berrin’in onu meskenden kovmasıyla Peri, tekrar kendisini kaybedip Berrin’i boğazlıyor. Damla’nın olayı görmesiyle duruyor. Aysel de ona, annesinin adresini veriyor.

Bu ortada İpek ile Bülent, birlikte olmaya başlıyor. Onlar birlikteyken kapıya Peri geliyor. Peri, Bülent beyefendisi içeride görüyor ve onu annesi hakkında uyarıyor. O sırada Tamer geliyor ve Peri’yi alıp konuta götürüyor.

Meryem gelip Peri’ye, Berrin’in ondan şikayetçi olduğunu ve kendilerininde ona şahitlik ettiğini, vefata teşebbüsten yargılanabileceğini söylüyor. Peri Tamer’den, kendisini mahzene kapatmasını istiyor. Oda, onun istediği üzere onu mahzene kapatıyor. Sonraki gün Tamer, mahzene yanlışsız yöneldiğinde, Yaman geliyor ve Peri’nin gittiğini söylüyor.

Peri ise, tabip hanımın yanına gidip ondan annesini öldürmemesi için kendisine yardım etmesini istiyor.

Çöp Adam 18. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Tamer Peri’nin Mahzende Olmadığını Öğreniyor!

çöp adam,Çöp Adam dizisi,star tv

er, Peri’nin isteği üzerine onu mahzene kapatıyor. Çöp Adam 19. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Tamer ile Seko’nun ortası bozuluyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Çöp Adam 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tamer ile Seko’nun Arası Bozuluyor!