e
sv

Çöp Adam 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Peri Doktordan Annesini Öldürmemek İçin Yardım İstiyor!

311 Okunma — 25 Nisan 2023 09:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin beğenilen dizisi Çöp Adam, 17. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Tamer Peri’yi, doktora götürmeyi başarıyor. Peri, tabip hanımla konuştuktan sonra biraz rahatlıyor ve onun verdiği ilacı içiyor. O uyurken Tamer, iş yerine gitmiyor ve milyonluk işi kaybettiğini öğreniyor. Ahu’nun kendisini aldattığını ve buna Berrin’in de ortak olduğunu öğrenen Selim, büyük hayal kırıklığına uğruyor. Tamer, babasının Dilber’e kurduğu tuzağı öğrenip onu meskenden kovuyor. Bülent ise, İpek’e iş birliği teklif ediyor. Peri, Tamer’in iş yemeğini basıp olay çıkarıyor. Bu sefer Tamer, onunla birlikte bir mecnunluk yapıyor. Çöp Adam 18. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Peri, hekimden annesini öldürmemek için yardım istiyor.

Peri Hekimden Annesini Öldürmemek İçin Yardım İstiyor!

Çöp Adam 18. kısım 1. fragmanında; Tamer, camlarını kırdığı restoranı elli milyon karşılığında satın alıyor. Berrin, Tamer’in çok değiştiğini fark ediyor. Seko Berrin’e, Tamer’le ilgili hala umudu olup olmadığını soruyor. O sırada Aysel onları duyuyor ve Seko’nun Berrin’e karşı hisleri olduğunu öğreniyor. Peri, hekim hanıma gidip annesini öldürmemek için kendisine mani olmasına yardım etmesini istiyor. Annesinin şirkete geldiğini öğrenen İpek onu buluyor. Hem de Bülent’le birlikte tıpkı evde… Daha sonra Berrin’i bulup onu boğazlıyor.

İşte Çöp Adam 18. kısım 1. fragmanı…

ÇÖP ADAM 17. KISIMDA NELER OLDU?

Tamer Peri’nin, sahiden yardım alması gerektiğini anlayıp onu doktora götürmeyi başarıyor. Tabip hanım, Peri’nin yaşadığı travmaları konuşup rahatlaması gerektiğini anlıyor. Öncelikle onun itimadını sağlayıp zorlamadan ona verdiği ilacı içmesini sağlıyor. Peri, ilacı içtikten sonra derin bir uykuya dalıyor.

Aysel, Bülent’in Funda’nın odasında kaldığını öğrenip onu işten kovuyor. Tamer, kimsenin işten çıkarılmadığını söyleyip herkesi işine gönderiyor. Bülent, Funda’yı tehdit edince oda gidip Dilber’in telefonundan o adama bildiri yazıp çağırdığını Meryem’e anlatıyor.

Durumu öğrenen Tamer, babasını konuttan kovuyor. Aysel ise, onunla gitmiyor. Tamer annesine, muhakkak Bülent’e para göndermesini istemediğini söylüyor. Ahu’nun kendisini Cenk’le aldattığını öğrenen Selim, karısına değil bu işe alet olan Berrin’e çok kırılıyor ve orayı terk ediyor.

Berrin, evvelden yaşadıkları meskeni kiralamak istiyor. Kefil olarak da Seko’dan yardım istiyor. Tamer, durumu öğrenince Berrin’e bir yalı satın almak istiyor. Lakin Berrin, bu teklifi kabul etmiyor. Milyonluk iş kaybeden Tamer, durumu düzeltmek için müşterileriyle görüşme yemeğine çıkıyor.

Peri Tamer’in, bir bayanla yemeğe çıktığını öğrenince orayı basıyor. Tamer, restorandan kovulunca çocukluğu aklına geliyor ve Peri ile birlikte oradan dışarı çıkıyor. Daha sonra eline aldığı taşla restoranın camlarını aşağı indiriyor.

Çöp Adam 17. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Peri Düzgünleşme Yolunda Birinci Adımı Atıyor!

çöp adam,Çöp Adam dizisi,star tv

bnla birlikte bir mecnunluk yapıyor. Çöp Adam 18. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Peri, tabipten annesini öldürmemek için yardım istiyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Çöp Adam 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Peri Doktordan Annesini Öldürmemek İçin Yardım İstiyor!