e
sv

Coin Kazandıran Uygulamalar

1224 Okunma — 12 Nisan 2022 16:30
Coin Kazandıran Uygulamalar
avatar

Magazinpark

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Coin Kazandıran Uygulamalar

Coin Kazandıran Uygulamalar Çoğu uygulama para harcamanızı gerektirir, ancak bunun yerine para kazanmanıza yardımcı olabilecek uygulamalar olduğunu biliyor muydunuz? Bu doğru, anketleri ve teklifleri tamamlamak veya hatta sadece bir uygulamayı kullanmak gibi bazı basit görevleri yaparak birkaç dolar kazanabilirsiniz.

Kabul, onlardan geçimini sağlayamayacaksın. Bununla birlikte, ekstra cep harçlığı almanın veya en azından spor salonu ücretini ödemek veya ücretli uygulamalar satın almak için biraz para kazanmanın iyi bir yolu olabilir . Aşağıda ücretsiz olarak gerçek para ve ödüller kazanmanıza yardımcı olacak 5 uygulamayı listeledim.

1. Quiz Rewards

Coin Kazandıran Uygulamalar

Beyin patlatma oyunlarını seviyorsanız , yeterince akıllıysanız size gerçek ödüller kazandıran bu trivia oyununu kesinlikle seveceksiniz. Çoktan seçmeli, bayrak testi, doğru/yanlış, bulmacalar ve bilmeceler dahil olmak üzere toplam 16 farklı türde bilgi oyunu vardır. Toplamda 45.000’den fazla soruyla 16 farklı kategoriden soru sorulacak .

Kaydolup giriş yaptıktan sonra, uygulama içi jetonlar ve gerçek hediye kartları kazanmak için katılabileceğiniz bir sürü turnuva göreceksiniz . İlk 3 pozisyon sahibi genellikle 50$’a kadar olan hediye kartları alır ve diğerleri jeton alır. Turnuva türüne bağlı olarak 10 ile 5000 jeton kazanabilirsiniz; ve 1000 jeton 1 dolara eşittir.

Ancak, her gün turnuvalarda yalnızca 2 deneme hakkınız olabilir ve reklamları izleyerek veya uygulama içi satın almalar yaparak daha fazla denemenin kilidi açılabilir .
Turnuvalara girmediğiniz zamanlarda arkadaşlarınıza veya rastgele rakiplere karşı PVP maçları yapabilirsiniz . 5 veya 10 jeton yatırılabilir ve kim kazanırsa diğer oyuncunun jetonlarını alır. Yeterince jeton topladığınızda, bunları kuponlar, hediye kartları, özel fırsatlar ve eşantiyonlar için kullanabilirsiniz .

2. Earn Extra Income

Coin Kazandıran Uygulamalar

Dürüst olmak gerekirse, bu uygulama hakkında söylenecek fazla bir şey yok, ancak yine de bu listede 2. sırayı hak ediyor . Uygulama, evde yasal çalışma fırsatları sunan birkaç şirkete bağlantıdan başka bir şeye sahip değil. Güvenilir çevrimiçi gelir elde etmek istiyorsanız, bu uygulama bir mücevher olabilir.

Uygulama , tüm dolandırıcıları taramaya çalışır ve sizi yalnızca güvenilir şirketlere bağlar. Bu uygulamadaki şirketleri kontrol ettim ve hepsinin yasal olduğunu ve evde para kazanmak için güvenilir kaynaklar sunduğunu onaylayabilirim . Tabii ki, bazıları belirli beceriler gerektirebilir, ancak herkesin güvenilir bir gelir akışı bulmasına yardımcı olacak yeterli seçenek var.

Serbest çalışma yapacak , çevrimiçi resim satacak, markalı ürünlerin fotoğraflarını çekecek ve ödeme alacak, basit anketler dolduracak, kıyafet satacak, web sitelerini ve uygulamaları inceleyerek kazanacak, ses ve video editleyecek , çevrimiçi öğretmen olacak, belgeleri çevirecek, yanıtlayacak şirketler bulabilirsiniz .

3. Foap

Coin Kazandıran Uygulamalar

Foap, fotoğraflarınızı markalara ve sıradan insanlara satmakla ilgilidir. Fotoğraflar herhangi bir şeye ait olabilir, bu yüzden yaratıcı olun ve istediğiniz her şeyi çekin. Foap , fotoğraflarınızı Pepsi, Nivea, Volvo, Air Aisa ve daha pek çok popüler markaya doğrudan yayınlar . Ayrıca, fotoğraflarınızı normal kullanıcılara satmak için başka kaynakları da kullanır ve komisyon sizde kalır .
Ne elde edersiniz: Fotoğraflarınızın satıldığı toplam tutarın komisyonu ve aynı fotoğraf birden çok kez satılabilir. Ayrıca 50 dolara kadar ödüllendirilebilecek farklı türde fotoğraflar çekme görevleri de var.

4. Google Opinion Rewards

Coin Kazandıran Uygulamalar

Uygulama , Google Play kredisi olarak kullanılabilecek basit anketleri yanıtlamanız için size ödeme yapar . Haftada kaç anket alacağınız, büyük ölçüde bulunduğunuz yere ve etkinliğinize bağlıdır. Haftada 1-5 anketten, hiç anket almayabilirsiniz. Anketleri dürüstçe yanıtlamaya çalışın ve haftada en az 1 anket alabilmeniz gerekir.
Ne elde edersiniz: Anketlerin değeri 1$’a kadar çıkabilir ve doğru adaysanız, kolayca haftada en az 3 anket alabilirsiniz.

5. AppTrailers

Coin Kazandıran Uygulamalar

AppTrailers ile para kazanmak için tek yapmanız gereken uygulamalar , DIY ipuçları, teknoloji ve diğer popüler türler hakkında oturup videolar izlemek . Ayrıca soruları yanıtlayarak ve başkalarıyla rekabet ederek daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olacak bir trivia oyununa sahiptir. 1000 puan kazanmaksize 1$ kazandıracak ve uygulama ile 2-3 saat geçirebilirseniz, her gün kolayca 1-2$ kazanabilirsiniz. Coin Kazandıran Uygulamalar

Sıradaki içerik:

Coin Kazandıran Uygulamalar