e
sv

Kullananların Önerdiği En İyi Airfryer 2023 Modelleri

505 Okunma — 31 Ocak 2023 12:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En yeterli airfryer 2023, konutta çıtır çıtır kızarmış yiyecekler yapmanın süratli ve kolay bir yolunu sunar ve hatta kimi modellerde kızartma, fırınlama ve kurutma üzere ekstra fonksiyonlar de bulunur. Ne yediğinize dikkat ederseniz, yağ ile yemek pişirmenin…

En güzel airfryer 2023, meskende çıtır çıtır kızarmış yiyecekler yapmanın süratli ve kolay bir yolunu sunar ve hatta birtakım modellerde kızartma, fırınlama ve kurutma üzere ekstra fonksiyonlar de bulunur. Ne yediğinize dikkat ederseniz, yağ ile yemek pişirmenin getirdiği gereksiz kaloriler olmadan yemek hazırlayabilirsiniz.

Airfryer 2023 modelleri, meskende yemek pişirirken vakitten, paradan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Fritözler, öteki pişirme aygıtlarından daha az güç kullanarak yiyecekleri daha süratli pişirmek için tasarlanmıştır. Bu, güç faturanızı düşürmek ve meskende daha fazla yemek pişirmenizi sağlamak için mantıklı bir tahlil oldukları manasına gelir. Birçoğumuz mesken faturalarımızı kısmak için uğraşırken, fritözler elektrik kullanımınızı azaltmanın kesin bir yoludur. Ayrıyeten mutfakta çok daha az yer kaplarlar, bu da daha az tezgah alanı olan bireyler için olağanüstü bir seçenek olduğu manasına gelir.

Sizde airfryer kullanıcıysanız tavsiyelerinizi yorum olarak yaparsanız seviniriz.

Kullananların Önerdiği En Düzgün Airfryer 2023 Modelleri​

Cosori Pro LE Air Fryer XXL 4.7 lt Yağsız Fritöz​

Tesirli olduğu kadar şık da olan bütçe dostu bir fritöz istiyorsanız, Cosori Pro LE Air Fryer L501 dikkate alınmaya bedel.

Fanın yüksek dönüş suratı sayesinde, merkezkaç kuvveti, havanın kademeli difüzyon boyunca fan kapısına dolaşmasına neden olur. Sıcak rüzgar, hava çıkış dizaynıyla birlikte üst gerçek esiyor, bu nedenle gürültü düzeyi büyük ölçüde azaltılıyor.

Meyveleri rahatça kurutmak için ısı özelliğinden yararlanın

Ek olarak, hava fritözü, her yemeğin vaktine ve sıcaklığına karşılık gelen evvelce ayarlanmış 09 pişirme programına sahiptir, örneğin: dana biftek, kızarmış tavuk, patates kızartması, kızarmış/ızgara sebzeler,… Eser ayrıyeten dondurulmuş buzları çözmek için kullanılır. ve yiyecekleri kurutmak için ısıyı çok yararlı bir formda kullanın. Hepsi fritözün GÜÇLÜ DOKUNMATİK LED dokunmatik ekranına tek dokunuşla. tasarım, kompakt

Büsbütün çığır açan dizaynıyla CAF-L501 lüks, çağdaş dizaynda öncüdür ve mutfak iç uyumu için son derece uygundur. Kompakt boyutu ile çok yerden tasarruf sağlar.

Benzersiz Air Crisp Teknolojisi – %20 daha süratli ön ısıtma

Cosori CAF-L501 yağsız fritöz, sıcaklığı sabit ve eşit tutmak için ısıyı 360 derecelik bir girdap içinde süratli ve daima olarak fırın boşluğunda dolaştıran Air Crisp teknolojisini uygular. Ayrıyeten, ön ısıtma/ön ısıtma, öteki fritöz modellerinden %20 daha hızlıdır! Sonuç olarak, ailenizin sıhhatini korurken vakitten tasarruf ederek, neredeyse hiç yağ gerektirmeyen çıtır altın rengi kızarmış yiyeceklere sahip olacaksınız.

Yağı %85’ten fazla azaltarak sıhhat için iyidir

Cosori yağsız fritöz, klasik kızartma tekniklerine kıyasla yiyeceklerdeki yağın %85’e kadar azaltılmasına yardımcı olur. Yemekler yağlı değil, dumanlı değil, lezzetli tadı bozulmadan kalıyor.

Özel dizaynlı Cosori hava fritözünün kızartma tavası ve yağ toplama tepsisi, paklığı kolaylaştırmak için yapışmaz kaplama ile kaplanmıştır. Bilhassa tava ve tepsiyi alıp bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. ABD Besin ve İlaç Yönetimi’nin FDA onaylı birinci sınıf yapışmaz kaplaması kanserojen PFOA içermez. Kızartma sepetinin kaldırıldığında düşmesini önlemek için güvenlik düğmeli, ısı önleyici fritöz kolu.

Instant Vortex Plus 5.7 Litre 6’sı 1 ortada Yapışmaz/Yıkanabilir Sepetli ve Clearcook Pişirme Pencereli Airfryer​


Nasıl başladık
2009’da Dr.Robert Wang, mutfak ve bilgisayar algoritmalarına olan sevgisini birleştirerek akıllı bir multicooker yapma fikri üzerine fikir üretmeye yapmaya başladı. İki arkadaşıyla birlikte ve hiçbir dış yatırımı olmayan üçlü, 2010 yılında yarattıklarını duyurdu: Basınçlı pişirme ile yavaş pişirmeyi birleştiren harikulâde yeni bir aygıt.

Ürünümüzü eşsiz kılan nedir?
Sağlıklı ve lezzetli yemekleri kolay ve süratli bir formda hazırlayan inanılmaz bir mutfak aleti yarattık. Instant Pot’a olan tutkusu sayısız yemek tanımına, kitaba ve çevrimiçi foruma ilham veren global bir konut aşçıları ve yemek severler topluluğu oluşturdu.

Yaptığımız işi neden seviyoruz?
Instant Brands, ihtilal niteliğindeki çok fonksiyonlu hava fritözleri ve pişirme karıştırıcıları ile büyümeye devam ediyor. Tüketici dostu teknolojiyi düzgün bir mutfak tutkusuyla birleştirerek, dünyanın her yerindeki insanların sağlıklı ve lezzetli yemekleri her zamankinden daha süratli ve kolay bir biçimde sofraya getirmelerine yardımcı olmaya kararlıyız.

6’SI 1 ORTADA FONKSİYONELLİK: Havada kızartma, kızartma, kızartma, fırında pişirme, tekrar ısıtma ve kurutma

YİYECEK PİŞİRMENİZİ İZLEYİN: Sepeti açmadan pişirme sürecini basitçe izlemek için ClearCook penceresi ve dahili ışık

EvenCrisp™ TEKNOLOJİSİ: Her seferinde eksiksiz altın rengi ve gevrek, hassas sonuçlar için hava akışına müsaade veren ileri teknoloji!

İLERLEME ÇUBUĞU: Kolay görünen bir çubuk ve ne vakit yiyecek ekleyip çevireceğinizi gösteren bildirilerle pişirme sürecinin neresinde olduğunuzu bilin

TEK DOKUNUŞLA AKILLI PROGRAMLAR: Tek dokunuşla kanatlar, kavrulmuş sebzeler, sarımsaklı patatesler, kurabiyeler, tarçınlı çörekler ve daha fazlası için özelleştirilebilir programlar!

HIZLI ÖN ISITMA: Çok az yahut hiç ön ısıtma mühleti, dakikalar içinde donmuştan altın rengine! 35 ila 205°sıcaklık aralığının çok taraflılığı ile gurme yemekler oluşturun.

KOLAY PAKLIK: Yapışmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir hava kızartma sepeti ve tepsisi.

BİR MUTFAK OLMALIDIR: Süratli lezzetli yemekler, garnitürler, mezeler, kanatlar ve daha fazlasını hazırlamak için harikadır. Rastgele bir mutfağa kusursuz bir katkı; 4-6 porsiyon için harikadır.

MUHTEŞEM TANIMLARI KEŞFEDİN: Ücretsiz Instant Pot uygulamamızı indirin, böylelikle süratli yeni favoriler oluşturabilir ve iOS ve Android’de bulunan lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ: Başınızı rahat tutmak için Çok Isınma Muhafazası, otomatik kapanma ve daha fazlası üzere yerleşik güvenlik özellikleri.

– Yeni Vortex Plus ClearCook ile yemek pişirmenin 6 yolunun keyfini çıkarın ve yemeğinizin tam olarak nasıl piştiğini öğrenin. Güç açısından verimli ve uygun maliyetli, yakın vakitte gerçekleştirdiğimiz bağımsız çalışmamız, Air Fryer ile elektrikli fırına kıyasla yemek pişirirken güç ve maliyet tasarrufu yapabileceğinizi ortaya koydu

– Sepeti açmadan pişirme sürecini denetim etmek için şeffaf pencereyi ve harika halde yerleştirilmiş ışığı kullanın. Air Fryer ile sulu tavuk kanatları ve gevrek kızartmalar, Izgara zerzevat ve etler, Kabarık kekler ve tarçınlı rulolar, Güzel limonlu tavuk göğsü ve sarımsaklı patates kızartma, Etinizi yahut meyve dilimlerinizi kurutun ve kalanları harika biçimde tekrar ısıtın.

– Akıllı arama denetimi ve dijital ön ayarlı düğmeler kolay kolay ayarlanabilir, böylelikle taze yahut donmuş olarak yemek pişirebilir ve %95 daha az yağ kullanarak yanlışsız gevrek sonuçlar elde edebilirsiniz! EvenCrisp™ teknolojisi, tüm yağ ve kaloriler olmadan derin kızartmanın gevrek ve hassas olmasını sağlar.

– Geniş 5,7L sepet 6 porsiyona kadar alana sahiptir – büyüyen aileler, garnitürler ve yemek hazırlığı için harikadır.

– Artık ClearCook özellikli yeni Vortex Plus Hava Fritözü ile sepeti açmadan pişirmeyi denetim edebilirsiniz. Yenilikçi şeffaf pencere, içine eksiksiz bir biçimde yerleştirilmiş bir ışıkla çalışır, böylelikle hangi fonksiyonu kullanırsanız kullanın, yemeğinizin tam olarak nasıl piştiğini görebilirsiniz. Havada Kızartma, Kızartma, Izgara, Fırında Pişirme, Kurutma yahut Tekrar Isıtma, 1 kg patates kızartması yahut 1,8 kg tavuk için geniş ve geniş bir sepet içeren tek bir aygıtta 6 porsiyona kadar.

– Her seferinde %95 daha az yağ ile gevrek, yumuşak sonuçlar elde etmek için EvenCrisp™ hava akışı teknolojisini kullanarak, tüm favori kızarmış yiyeceklerin daha sağlıklı, suçluluk duymayan versiyonlarını oluşturabilirsiniz.

– Kullanımı kolay dokunmatik ekran büsbütün özelleştirilebilir, böylelikle ister taze ister dondurulmuş olsun, rastgele bir tarife uyacak biçimde müddet ve sıcaklığı 35°C’den 205°C’ye değiştirebilirsiniz. Yiyecek ekleme ve yiyecek hatırlatıcılarını açma komutları veren sezgisel ileti çubuğu ve Çok Isınma Koruması™ ve otomatik kapanma üzere yerleşik güvenlik özellikleri, tariflerinizin her vakit kusursuz sonuçlanabileceği konusunda size gönül rahatlığı sağlar!

– Yapışmaz pişirme sepeti ve pişirme tepsileri ile paklık de birebir derecede süratli ve kolaydır. ClearCook pencerelerinden yemek pişirirken en âlâ manzarayı elde etmek için havalı kızartma çekmecesini sadece elde yıkama ile temizlemeniz önerilir. Bu, cam pencerenin içine buhar ve su damlacıklarının girmesini önleyecektir.

Philips HD9650/90 XXL Avance Collection Airfryer Fritöz​


Philips, son teknolojik eserleriyle ününü kanıtlamış bir markadır. Çıkarmış olduğu Airfryer, süratli ve lezzetli yemek yapmaya imkan sağlıyor. Rapid Air sayesinde, yağdan tasarruf sağlayabilmeniz mümkündür. Zira %90’a varan oranda daha az yağ kullanımı sağlayan bir teknoloji geliştirilmiştir. Airfryer sayesinde dışı çıtır içi yumuşak kızartmalar yapabilirsiniz. Üstelik en sağlıklı kızartmaları bu fritöz ile yapabilmeniz mümkündür. Asgarî ya da hiç yağ olmadan hazırlayabileceğiniz kızartmalar için bu makineyi kullanmanız gerekir. Zira bu eser, yiyeceklerinizi çok az yağ ile pişirme bahtını sizlere sunuyor. Philips markasının geliştirdiği Rapid Air, 7 kat daha süratli hava akışı sağlar. Bu özellik ise yiyeceklerinizin çıtır çıtır pişmesini sağlar. Enfes lezzetlerin tadını çıkarmak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Fat Removal Teknolojisi

 • Fat Removal teknolojisi, daha sağlıklı yemekler pişirmenize yardımcı olur.
 • Yemeklerinizi fazla yağdan arındırma fırsatını bu özellik sayesinde elde edebilirsiniz.
 • Philips Airfryer XXL fazla yağı ayırarak toplar.
 • Fat Removal teknolojisine sahip olan bu eser yemeklerinizdeki fazla yağın azalmasına yardımcı olur.
 • %50 oranında daha az doymuş yağ ile yemeklerinizi pişirebilmeniz mümkündür.

Geniş Hazne Desteği

 • 1.4 kg geniş kapasitesiyle büyük aileler rahatlıkla yemeklerini pişirebilirler.
 • Misafiriniz geldiğinde de size yardımcı olacak olan bu eser, büyük davet sofraları hazırlamanıza yardımcı oluyor.
 • Yeni Airfryer XXL aile uzunluğu yemek yapacağınız kapasiteyle üretilmiştir.
 • Bütün bir tavuğu pişirme gücünde ve büyüklüğünde olan Airfryer, aileniz ya da arkadaşlarınızla lezzetli yemekler tüketebilmenize yardımcı oluyor.
 • Üründe 7.3 kapasiteli bir sepet bulunuyor. Bu sepet altı porsiyona kadar yemekler pişirmenize imkan sağlıyor.

QuickClean Özelliği ile Kolay Temizleme Desteği

 • Yeni kuşak özelliklerde olan bu fritözün kolay temizlenebilmesi için bütün kesimleri çıkmaktadır.
 • Bu özellik ile bulaşık makinesinde de eserin modüllerini yıkayabilirsiniz.
 • Çıkarılabilir süzgeç yapışmaz özellikte tasarlanmıştır. Süzgeci elde ya da makinede yıkayabilme bahtına sahipsiniz.
 • Airfryer XXL eserinin sepeti sayesinde kolaylıkla ve süratli bir halde temizleme süreci yapabilirsiniz.
 • Bütün modüller kolay kolay çıkarılabilir yapıda tasarlanmıştır.
 • Bulaşık makinesinde yıkadığınızda ise rastgele bir bozulmayla karşı karşıya kalmazsınız.

Ürünün Dizaynında Kullanılan Teknolojiler

 • Rapid Air teknolojisiyle tasarlanan bu eser, sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmenize yardımcı olacaktır.
 • Kullanılan bir öteki teknoloji ise Fat removal’dir. Bu özellik sayesinde az yağlı yemekle pişirebilirsiniz.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilirlik özelliğinin yanı sıra, geniş sepet kapasitesi sayesinde büyük masalar hazırlayabilirsiniz.
 • Üründe otomatik kapanma özelliği de vardır.
 • Led ekran, ön ayar özelliği ve sıcak tutma üzere özellikler de esere eklenmiştir.
 • Sıcak tutma özelliği 30 dakikaya kadar geçerlidir. Lakin soğuyan yemeğinizi de bu eserle ısıtabilirsiniz.
 • 2225 Watt gücünde olan bu eser, siyah renkte tasarlandığı için leke görünümlerini belirli etmez.

Lezzetli Yemeklerin Tek Adresi

Asgarî yağ ile en lezzetli yemekleri pişirerek kilo denetimi yapabilirsiniz. Zira bu eser, fazla yağı arıtarak, kilo alma durumunuzu ortadan kaldırır. Fazla yağ koysanız bile bu yağı ayırdığı için az yağlı yemekler tüketmiş olursunuz. Süratli hava akışı sayesinde, kızartma üzere ağır yemekleri bile en hafif haliyle tüketebilirsiniz. Zira %90 oranında yağı azaltarak, az yağlı yemekler yemenize yardımcı olan özellikte tasarlanmıştır. Çok az bir yağ ile ya da hiç yağ kullanımına gerek olmadan dilediğiniz yemeği pişirebilirsiniz. Yağ koymadan pişireceğiniz yemeklerde eserin özelliği gereği sıcak hava kullanılır. Sıcak havayla pişen yemek ise vitamin pahasını kaybetmez. Sağlıklı ve lezzetli yemekler tüketmek için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Wiami 12 Litre Oven Airfryer 2023 Yeni Modeli (xiaomi)​


Pratik kullanıma sahip fritöz modeli, kızartma ve pişirme işleviyle yarar sağlar. Böylelikle kısa müddette daha az yağlı kızartma yapabilir ya da yemek pişirebilirsiniz. Minimize edilen tasarımı sayesinde güç ve vakit tasarrufu elde edilebilir. Beyaz renge sahip model mutfaklar için şık görünüm sunar.

Dijital gösterge ayrıntısı bulunan döner başlıklı düğme ile kolay kolay ısı düzeyi ayarlanabilir. Ayrıyeten vakit ayarı ile verimli çalışma sağlayabilirsiniz. Yüzeyinde bulunan denetim paneli ile aktif kullanım imkanı sunar. Kulp ayrıntısı bulunan çıkarılabilir hazne seçeneğiyle rahatlıkla materyalleri koyabilirsiniz. Hazne içerisinde bulunan ızgara aparatı temizlenebilir yapısı ile hijyenik kullanım imkanı tanır.

Yüksek Performans
Hafif yükü ve ülkü uzunluk ölçülerine sahip Fritöz basitçe kaldırılarak yerleştirilebilir. Minimal yapısı sayesinde yer kaplamadan tasarruflu alanda koruma edilebilir. Yüksek çalışma gücü azamî müddette zerzevat, et ve balık çeşidinde besinler hazırlanabilir. Bu özelliğin yanı sıra anında ekmek kızartılabilir ya da hamur işi pişirilebilir.

Dayanıklı Yapı
Kaliteli plastik gereç içeriğiyle dış etkenlere karşı sağlam yapısı bulunur. Bu sayede uzun mühlet kullanım sağlanabilir.

En ucuz 2023 Airfryer Luxell Fastfryer Xl 5.5 Litre ( Yağsız Fritöz Airfryer ) LX-FC5130​


Özellikleri;

 • Güçlü ısıtma ile süratli pişirin ve vakitten tasarruf edin
 • 5,5 L geniş pişirme hacmi
 • 60 dakika zamanlayıcı ile otomatik kapanma
 • 80-200 dereceye kadar ayarlanabilir sıcaklık
 • 3d sıcak hava sirkülasyonuna sahip süratli pişirme sepeti
 • Paslanmaz çelik dekor
 • Çok fonksiyonlu
 • Buz çözme özelliği
 • 3,2 litre sepet kullanımı, 3,5 litre basket hacmi
 • Rezistans gücü 1500 Watt

Yemek,Pişirme,Yağ,Tek,Fritöz,Hava,Kızartma,Airfryer,Kolay,Isı,Hızlı,Sıcak,Zaman,Sayesinde,Yardımcı,Ürün,Air,Sağlık,Sepeti,Daha Az,Tasarruf,Süre,Yiyecekler,Sepet,Kızartma,Elde,Ayar,Mutfak,Model,Mükemmel,Fat,Çıtır,Geniş,Kurutma,Daha Süratli,Yapı,Yemeği,Aile,Kullanımı,Gevrek,Kontrol,Rahat,Bulunan,2023,Li

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kullananların Önerdiği En İyi Airfryer 2023 Modelleri