e
sv

Her Erkeğin Evlenmeden Önce Yapması Gereken 9 Şey

1843 Okunma — 12 Nisan 2022 16:08
Her Erkeğin Evlenmeden Önce
avatar

Magazinpark

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Her Erkeğin Evlenmeden Önce Yapması Gereken 9 Şey

Her Erkeğin Evlenmeden Önce Bekar olarak sınırsız bir hayat yaşamak eğlencelidir! Ancak doğru kişiyle tanıştığınızda evlilik bir anda bir seçenek haline gelir. Yani, kutsal evlilik bağına bağlanmadan önce, her erkeğin evlenmeden önce yapması gereken 9 şey var.

Kendinize Zor Soruyu Sorun

Tatmin edici bir evliliğe sahip olmanın temel bileşenlerinden biri, bir aile hayatına hazır olduğunuzu bilmektir. Kendinize zor soruyu sorun! Yerleşmeye hazır mıyım? Hayatımı paylaşmak istediğim kişi o mu? Onu Mutlu ve hoşnut tutabilecek miyim? Yukarıdaki soruların tümüne cevabınız “evet” ise, devam edin!

Evli Bir Çiftle Bütün Bir Hafta Kalın

Birkaç hafta evli bir çiftle birlikte kalmak, evliliğin ne olduğu konusunda size ilk elden deneyim kazandıracaktır. Bir evliliğin iniş çıkışlarını ve hatta evlilik zorlukları sırasında nasıl dayanılacağını öğrenirsiniz.

Yakın Arkadaşlarınızla Vahşi Bir Macera Gezisine Çıkın

Yakın arkadaşlarınız ve kolej arkadaşlarınızla yabancı bir yere seyahat etmeyi planlayın, hatta bir hafta sonu için ormandaki en sevdiğiniz kulübeye gidin. Zamanı onları resmi olarak düğününüze davet etmek için kullanabilir ve hatta evli arkadaşlarınızdan evlilik tavsiyesi alabilirsiniz.

Finansal Olarak Bağımsız Olduğunuzdan Emin Olun

Araştırmalara göre boşanmanın en önemli nedeni para. Ayrıca çoğu toplum, erkekleri ailenin geçimini sağlayan kişi olarak görmektedir. Önemli bir işe sahip olmak, ihtiyaçlarınızı karşılamak, eşinizi ve sahip olmayı düşündüğünüz aileyi desteklemek için size finansal istikrar sağlayacaktır.

Her Erkeğin Evlenmeden Önce

Eşinizin Ailesi ve Arkadaşlarıyla Tanışın

Evlendiğinizde, sadece kişiyle değil, aynı zamanda aileyle de evleniyorsunuz. Düğününüzden önce onlarla tanışmak, evliliğinizden sonra karşılaşacağınız dramı ve sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Kesinlikle sizi her türlü olasılığa karşı korumalı ve hazırlıklı tutacaktır.

Yapılacaklar listesi

Bekarlığınız için oluşturduğunuz yapılacaklar listesinde her şeyi işaretlediğinizden emin olun. Listeyi tükettikten sonra evliliğe girmek, kendinizi kaybetmemenizi, bunun yerine kendinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Yemek yapmayı öğrenmek

Yemek yapmayı öğrenmek, profesyonel bir şef olmak anlamına gelmez! Yemeklerin nasıl pişirileceğini bilmek son derece yardımcı olacaktır. Romantik bir not olarak, arada sırada özel lezzetler ile karınızı bile şaşırtabilirsiniz. veya evde oturan bir kocaysanız ve karınız ikiniz için de para kazanmak zorundaysa.

Arkadaşlarınızla Çok Zaman Harcayın

Evli bir hayat, boş zamanınızı eşinizle paylaşmak demektir. Ve muhtemelen karınız sizinle daha fazla zaman geçirmek isteyecektir. Bu nedenle, evli değilken, arkadaşlarınızla sevdiğiniz şeyleri yaparak mümkün olduğunca fazla zaman geçirin.

Evliliğinizden Beklentilerinizi Konuşun

Birbirinizden beklentileriniz konusunda net bir fikriniz varsa, evlilik hayatı daha kolay olabilir. İnsanların paylaştığı değerler her zaman birbirinden farklıdır. Bu nedenle, sadakat, sorumluluklar, finans vb. konularda düşüncelerinizi yazmak, birbirinizi daha iyi anlamanıza ve önünüzdeki hayatı daha sorunsuz hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Sıradaki içerik:

Her Erkeğin Evlenmeden Önce Yapması Gereken 9 Şey