e
sv

Güvenlik Sistemi Tedarikçisi İzmir

520 Okunma — 30 Ocak 2023 18:11
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Güvenlik sistemleri çözümleri günümüz şartlarında artık bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanlar haliyle evini, iş yerini, çocuklarını vb. korumak için önlemler almak istemektedir. Bu yüzden yüksek çözünürlükteki kamera sistemlerine yönelim artmıştır. Güvenlik sistemi tedarikçisi İzmir yakınında firmamız hizmet veriyor.

Üstün ve yüksek çözünürlükteki kameralar ile ihtiyaca göre belirlenen türdeki kamera sistemlerine göre farklılıklar gösteriyor. Web sitelerinde yer alan iletişim bilgilerinden whatsapp müşteri hattından detaylı bilgi alarak ihtiyacınıza göre yönlendirme yapılarak alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Ne İşe Yarar?

Ev güvenlik kamera sistemi, ev güvenliğini ve hazırlığını sağlamak için kullanılan bir görüntüleme sistemidir. Evden uzaktayken bile izlemenizi, görüntülemenizi ve kayıt yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Ev güvenlik sistemleri sayesinde çocukların kritik alanları izlemek, hastaları takip etmek ve olası hırsızlığı önlemek için kullanılır.

Bir ev güvenlik sistemi, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilen modüler bir tasarıma sahip olabilir. Modüler bir ev güvenlik kamerası sistemi, bir kamera (kutu, IP, kubbe), dijital kayıt cihazı (DVR), monitör ve internet bağlantısından oluşabilir. Bu nedenle bir ev kamera sistemini tanıtmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemek ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere öncelik vermek gerekir.

Uzaktan izleme için ev güvenlik kamera sisteminizdeki IP kameraları kullanarak hızlı, kesintisiz görüntü aktarımı için geniş bant İnternet bağlantısı gerekebilir. Canlı veya kayıtlı görüntüler, bilgisayar, tablet veya iOS, Android ve Windows Phone gibi akıllı cihazlara yüklenen mobil uygulamalar aracılığıyla internet bağlantısı olan her yerde bir tarayıcı aracılığıyla evde izlenebilir.

Kullanıcı, güvenlik kameralarının yetkisiz kişiler tarafından uzaktan izlenmesi için bir şifre alır. Bu parola kişiseldir ve kolayca tahmin edilemez, bu da kameranızı daha güvenli hale getirir. Bir ev güvenlik kamera sistemi programlanabilir özelliklere sahipse, kamera istenilen zamanlarda çalışabilir veya harekete duyarlı olabilir. Kamera sisteminin özelliklerine bağlı olarak ses kaydı da yapılabilmektedir. Bunun için dahili mikrofonlu kameralar tercih edilmelidir.

Güvenlik Kamera Sistemi Ne Demektir?

Güvenlik kamera sistemleri, korumak istediğiniz alanlarda meydana gelen her şeyi izlemenizi ve kaydetmenizi sağlar. Günümüzde her gün güncellenen teknolojinin hızlı ilerlemesi nedeniyle güvenlik kamera sistemi de her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Güvenlik kamera sistemimiz sayesinde evlerimizi, iş yerlerimizi, AVM’lerimizi, cadde ve bulvarlarımızı kontrol altında tutabiliyoruz.

Bu sistemler sayesinde güvenliği artırabilir, olası bir hırsızlık durumunda caydırıcı olarak kullanabilir veya bir kişiyi kolayca takip edebilirsiniz.

Son yıllarda analog gözetleme kamera sistemleri, kameralı güvenlik sistemlerinin ana akımı olmuştur ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte IP gözetleme kameraları daha popüler hale gelmektedir. IP kameraların en büyük avantajlarından biri, Wi-Fi ağlarını kullanmalarıdır, böylece çekilen görüntüleri bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemleri kablolu güvenlik kamera sistemleri ve kablosuz güvenlik kamera sistemleri olarak ikiye ayrılabilir. Kablolu ve kablosuz güvenlik kamera sistemleri ve güvenlik kamera sistemi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz lütfen bizi arayın ve müşteri temsilcilerimizden ihtiyacınız olan detayları alın.

Güvenlik Sistemi Tedarikçisi İzmir Yakınında

Güvenlik Sistemi Tedarikçisi İzmir Yakınında

Güvenlik Kamera Sistemlerinin Çalışma Mantığı Nasıldır?

Güvenlik kamera sistemlerinin çalışma prensibine bakıldığında aslında bu sistemler video mantığı ile çalışmaktadır. Kameranın içinde lensin önünde koruyucu bir cam bulunur. Koruyucu camın önündeki bir mercek, gelen ışığı sensöre odaklar. Sensör tarafından toplanan ışık, dijital bir sinyale dönüştürüldüğü AFE adlı bir arayüze gönderilir.

Son aşamada, sensör tarafından toplanan ışık, görüntü işleme için DSP’ye gönderilir. Bu sayede kullanılan güvenlik kamerası ile istenilen görüntü elde edilir. Yakalanan görüntüler video kayıt aracı tarafından kaydedilir ve istenildiği zaman görüntülenebilir.

Güvenlik Kamera Sisteminin Uygulama Alanları Nerelerdir?

Hırsızlık, gasp ve cinayetlerin her geçen gün artmasıyla birlikte güvenlik kamera sistemleri daha önemli hale geliyor. Önceleri büyük kurum ve kuruluşlar tarafından potansiyel tehlikelere karşı korunmak için tercih edilen güvenlik kamera sistemleri, günümüzde bebek bakıcılarını ve hatta evleri kontrol etmek için kullanılıyor.

Güvenlik kamera sistemleri kullanılarak birçok güvenlik açığı giderilmektedir. Bu sistemler her alanda çok sayıda çalışma alanına sahip sistemlerdir. İç ve dış mekanlarda hayatımızın her alanında ihtiyaç duyulan ve kullanılan sistemlerden biri de elbette kamera sistemleridir. Güvenlik kamera sistemlerinin uygulama alanları aşağıdaki noktalarda sunulmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Güvenlik Sistemi Tedarikçisi İzmir