e
sv

Bu hafta sonu aksiyona doyamayacaksınız!

225 Okunma — 28 Nisan 2023 13:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İzlerken nefesinizi kesecek aksiyon sinemalarını sizler için derledik!

  Hafta sonu dışarıda eğlenceli vakit geçirmek istiyor lakin bir yandan da kendinizde o enerjiyi bulamıyorsanız, patlatın mısırları bu hafta sonu meskende sinema keyfinin tadını çıkarın! İzlerken nefesinizi kesecek birbirinden hoş aksiyon sinemalarını sizler için derledik. 

1. JOHN WICK 4 (IMDb- 8.2)

4 sinemadan oluşan bu seriyi kesinlikle izlemesiniz. Sinemanın 4. serisinde John Wick, High Table olarak bilinen cürüm örgütünü yenmenin bir yolunu keşfeder. Lakin özgürlüğünü kazanmadan evvel, dünya çapında güçlü ittifaklar kuran ve John‘un eski arkadaşlarını düşmana çeviren yeni düşmanı The Marquis’le yüzleşmesi gerekiyor. Aksiyona doyamayacağınız bu sinemaya bayılacaksınız!

2. EXTRACTION (IMDb- 6.7)

Bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilen sert kiralık katil, kendisini iç hesaplaşmalarla dolu bir ömür çabasının içinde bulur. Aksiyon, tempo, kovalamacanın bir an bile düşmediği inanılmaz sürükleyici bir sinema. Kesinlikle izlemeniz gereken sinemaların başında geliyor.


3. NOBODY (IMDb- 7.4)

John Wick serisinin senaristi Derek Kolstad’ın senaryosuna imza attığı Nobody, konutlarına giren hırsızlara karşı koymaması ailesi ve etrafında hayal kırıklığı yaratan Hutch’ın, bu olay sonrası bastırdığı içgüdü ve yeteneklerini özgür bırakmasıyla gelişenleri husus ediniyor. Oyuncu bakımından epey güçlü bir takıma sahip olan Nobady sineması John Wick usulünde sinemaları sevenlerin epeyce keyif alacağı bir sinema olacaktır.

Kültür Sanat

Film,John

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bu hafta sonu aksiyona doyamayacaksınız!