e
sv

Gülcemal 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülcemal Deva’yı Annesinin Ajanı Sanıyor!

235 Okunma — 28 Nisan 2023 05:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni dizisi Gülcemal, 4. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında;  Deva, kendisini büyük bir çıkmazın içinde bulur. Bu kumpasın kendisine yıllar evvel Zafer hanımın planladığından da habersizdir. Deva, Gülcemal’in olmak istemez ve kapatıldığı odayı kendisiyle birlikte ateşe verir. Gülcemal, onu kurtarmak için kapıyı zorla açar. Zafer, oğluyla yıllar sonra birinci defa yüz yüze gelir ve onu kimsenin sevmeyeceğini, onu kendisinin bile sevmediğini yüzüne haykırır. Gülcemal 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Gümcekam Deva’yı, annesinin casusu sanıyor.

Gülcemal Deva’yı Annesinin Casusu Sanıyor!

Gülcemal 5. Kısım 1. fragmanında; Gülcemal, bir oyunla başladığı gerçekle yüzleşiyor ve Deva’ya aşık olduğunu anlıyor. Deva, Zafer hanımın kendisini kullandığını anlıyor. Fakat kardeşinin bu söylediklerine inanmıyor. Gülcemal, annesinin tuzağına yeniden düşüp Deva’yı onun casusu zannediyor. Zafer hanım ise, yıllardır planladığı intikam oyununu başarmanın memnunluğunu yaşıyor.

Gülcemal 5. kısım 1. fragmanı…

GÜLCEMAL 4. KISIMDA NELER OLDU?

Mert’in konuta gelişiyle öğrendikleri karşısında Deva, şok oluyor. O meskende artık kalamayacağını anlayan Deva Gara’nın yardımıyla konuttan çıkmanın yollarını ararken bir yandan da evvelce korktuğu, bir canavar sandığı Gülcemal’in yeni bir yüzünü görüyor.

Zafer hanımın planları tıkır tıkır işliyor. Onların birbirine düşmesi ve tam da istediği şey oluyor. İkisi ortasındaki bağ ve istikrarlar şaşırtan bir formda değişirken Deva bir karar vermek zorunda kalıyor.

Ancak bu kararı onu vefatla burun buruna getiriyor. Gülcemal ise tam da güvendiği anda kendisinden kaçan Deva’yı azat etmeye karar veriyor. Ancak Gülcemal’e gelen sürpriz bir telefon her şeyi değiştiriyor.

Zafer hanım, vefatına o konuttan Deva’yı çıkartmak için uğraşıyor. Deva, halıya sarılıp o konuttan çıkarılmak isteniyor.

Gülcemal 2. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Deva Gülcemal’in Olmaktansa Vefatı Göze Alıyor!

Gülcemal,Gülcemal Dizisi

u kendisinin bile sevmediğini yüzüne haykırır. Gülcemal 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Gümcekam Deva’yı, annesinin casusu sanıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Gülcemal 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülcemal Deva’yı Annesinin Ajanı Sanıyor!