e
sv

Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fırat Cemil’i Annesinin Öldürdüğünü Anlıyor!

235 Okunma — 25 Nisan 2023 02:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi, Bir Küçük Gün Işığı, 30. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Fırat, babasının vasiyetnamesini okur. Cemil’in, kendi öz babası olmadığını öğrenip büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Üzerine annesinin de kendisini öldürmüş olacağını itiraf eder. Fırat, o vasiyetnameyi alıp annesiyle yüzleşir. Ümran, bu mevzuyla ilgili Fırat’a nasıl bir açıklama yapacak? Bir Küçük Gün Işığı 31. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Fırat Cemil’i, annesinin öldürdüğünü anlıyor.

Fırat Cemil’i Annesinin Öldürdüğünü Anlıyor!

Bir Küçük Gün Işığı 31. kısım 1. fragmanında; Ümran, ne kadar saklamaya çalışsa da Fırat Cemil’in vasiyetnamesini okuyor. Fırat, Cemil’in öz babası olmadığını öğreniyor. Üzerine, annesinin onu öldürdüğünü de öğreniyor. Fırat, annesinin Cemil’i zehirlediği bitkiyi buluyor. Annesinin karşısına geçip o bitkiyle mi Cemil’i öldürdüğünü soruyor. O da, o denli bir şey olmadığını söyleyince Fırat, o bitkiyi alıp yiyor. O yiyeceği sırada Ümran, ona pürüz olmaya çalışıyor. Artık Fırat ne yapacak? Annesini polise Cemil’i, öldürmek cürmünden ihbar edecek mi?

İşte Bir Küçük Gün Işığı 31. kısım 1. fragmanı…

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 30. KISIMDA NELER OLDU?

Elif, Fırat’ın baba olacağını sandığı vakit ne kadar memnun olduğunu görüyor. Bu haksızlığı ona yapmak istemiyor ve Fırat’tan uzaklaşmaya başlıyor. Fırat ise Elif’ten vazgeçmek istemiyor. Ona olan aşkını anlatmak için sürprizler yapıyor.

Evlenme teklif edemediği ve hala birinci günkü kadar aşık olduğu için kapattığı restoranda, Elif’e evlenme teklif edip her şeye tekrar başlamak istiyor. Elif, Fırat’ın aşkına direnemiyor. Bu sırada Dila, Sinan’la ilgisini ilerletiyor.

Sinan’ı yemeğe çağırıyor. Elif’in meskeninde, Elif’in kıyafetleriyle Sinan’ı karşılarken Ümran, Dila’nın bir şeyler çevirdiğinden kuşkulanmaya başlıyor. Sude, Fırat’a verdiği ultrason manzarasıyla Elif’e ortalarındaki pürüzü tekrar hatırlatıyor. Elif, kendisini eksik hissedip Fırat’tan ayrılmak istiyor.

Ümran Elif’e, bir oyuncak bebek armağan edip ona oğluna bir çocuk veremeyeceğini yüzüne vuruyor. Elif, Fırat için ondan vazgeçmek zorunda hissediyor kendisini. Fırat her şeyden habersiz Elif’i beklerken Elif boşanma davası açmak için avukatına gidiyor.

Bir Küçük Gün Işığı 30. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Fırat Cemil’in Öz Babası Olmadığını Öğreniyor!

atv,Bir Küçük Gün Işığı,Bir Küçük Gün Işığı Dizisi

bgili Fırat’a nasıl bir açıklama yapacak? Bir Küçük Gün Işığı 31. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Fırat Güzel’i, annesinin öldürdüğünü anlıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bir Küçük Gün Işığı 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fırat Cemil’i Annesinin Öldürdüğünü Anlıyor!