e
sv

Kızılcık Şerbeti Dizisinin 23. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

307 Okunma — 25 Nisan 2023 02:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 23. yeni kısmıyla ekrana gelmesi bekleniyordu. Lakin dizinin özeti yayınlandıktan sonra birdenbire yayın durduruldu. Dizinin yayınının durdurulmasına izleyici ve sanatkarlardan binlerce reaksiyon iletisi yağdı. RTÜK’ten ceza yiyen Kızılcık Şerbeti dizisinin yayını, Nursema’nın gerdek gecesi kocasından gördüğü şiddetten ötürü durduruldu. Kızılcık Şerbeti dizisinin 23. kısmı ne vakit yayınlanacak? Ayrıntılar haberimizde…

Kızılcık Şerbeti Dizisinin 23. Kısmı Ne Vakit Yayınlanacak?

Kızılcık Şerbeti dizisine, geçtiğimiz hafta uygulanan cezanın ardından dizinin 4 defa daha durdurma uygulanacak. Kızılcık Şerbeti dizisi 23. kısmıyla, 12 Mayıs Cuma akşamı yayınlanması bekleniyor. Böylesine büyük bir RTÜK cezası yiyen diziyi, izlemeyen izleyiciler de merak edip izlemeye başladı.

KIZILCIK ŞERBETİ 22. KISIM ÖZETİ!

Nursema’nın şartını kabul ederek onu meskene dönmeye ikna eden Abdullah, Nursema’nın kararından vazgeçmesiyle bir nebze rahatlar. Lakin, Alev’e olan hislerini kızıyla açıkça konuşmak zorunda kaldığı için çok rahatsız olur. Tabiat, staj yerini değiştirir. Bunu öğrenen Fatih, karısının gönlünü almak için ona bir otomobil almak ister.

Kendini çok akıllı sanan Nilay, dolandırıcıların tuzağına düşer. O dolandırıcı bayanı konuta getirir. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın açılışı iki aileyi bir defa daha bir ortaya getirir. Abdullah, iki tane armağan alır. Doğa’ya bir gerdanlık alıp kızına güç durumunda yardım ettiği için ona armağan eder.

İkinci hediyeyi ise Alev’e verip ona teşekkür eder. Abdullah Alev’e, yaptığının yanlış olduğunu o hususları artık bir daha açılmamak üzere kapattığını söyler. Bu ortada Pembe, Abdullah’ın iki armağan aldığını, ikinci hediyeyi kime verdiğini merak etmeye başlar.

Çimen’in bilgisayarında gördüğü uygunsuz imgelerle ilgili harekete geçen Kıvılcım, Metehan ve Çimen’e bir ziyan gelmeden mevzuyu halletmek ister. Bu durumu şuraya götürür. Ömer’e durumu anlattığında iş işten geçmiş olur. Okulun şurasındaki bir öğretmen Metehan’ı polise şikayet eder.

Kayhan, elinde çiçeklerle Leman’ın konutuna masraf. Leman, Kayhan’ın evlenme teklifini kabul eder. Kayhan, bu evlilik süreçlerini yapmak için Leman’dan genel bir vekaletname ister. Leman, Kayhan’a, genel vekalet verip ona tüm mal varlığını kaybedecek mi? Ömer, Kıvılcım’ın bu mevzuyu evvel kendisiyle paylaşmadığı için ona çok kızar.

Daha sonrasında Kıvılcım, birlikte okula döner. Polislerin Metehan’ı götürdüklerini gören Ömer, ne yapacağını bilemez. Oğlunu kurtarmak için polislere o imgelerin kendisine ilişkin olduğunu söyler.

RTÜK’ten Ceza Yiyen Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayını Durduruldu! Dizi Kaç Hafta Yayınlanmayacak?

‘Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi

Nursema’nın gerdek gecesi kocasından gördüğü şiddetten ötürü durduruldu. Kızılcık Şerbeti dizisinin 23. kısmı ne vakit yayınlanacak

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kızılcık Şerbeti Dizisinin 23. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?