e
sv

Bir Küçük Gün Işığı 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fırat Cemil’in Öz Babası Olmadığını Öğreniyor!

315 Okunma — 24 Nisan 2023 21:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı, 30. yeni kısmıyla 17 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Elif, Sude’nin Fırat’tan gebe olduğunu ve bebeğini aldırdığını öğrendikten sonra büyük bir buhrana girer. Üzerine Ümran ona, çocuğu olamayacağını yüzüne vuru rencide eder. Bu duruma daha fazla dayanamayan Elif, Fırat’a boşanmak istediğini söyler. Meskeni terk eden Elif, hem Fırat’a hem de Güneş’e uzak kalmanın acısını çeker. Bir Küçük Gün Işığı 30. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Fırat, Cemil’in öz babası olmadığını öğreniyor.

Fırat Cemil’in Öz Babası Olmadığını Öğreniyor!

Bir Küçük Gün Işığı 30. kısım 2. fragmanında; Fırat, babasının vasiyetnamesini okuyor. Cemil’in, kendi öz babası olmadığını öğrenip büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Üzerine annesinin de kendisini öldürmüş olacağını itiraf ediyor. Fırat, o vasiyetnameyi alıp annesiyle yüzleşiyor. Ümran, bu hususla ilgili Fırat’a nasıl bir açıklama yapacak?

İşte Bir Küçük Gün Işığı 30. kısım 2. fragmanı….

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 29. KISIMDA NELER OLDU?

Elif, Cemil’in vasiyetini yerine getiremeyecek olmanın kederinde boğuluyor. Ümran, oğlunun daima oburlarının çocuklarını sevmek zorunda kalacağını söyleyerek Elif’in üzerine gidiyor. Elif geçmişte hekimlerin kapısını aşındırmasına karşın Fırat için tekrar bir doktora gitmeye karar veriyor.

Dila, babasının mevtini kabullenemiyor. Onun odasının kaldırılmasını istemeyince annesiyle birbirlerine giriyor. Ümran, Cemil’in vefatıyla konutun hakimiyetini eline çoktan geçirmiştir. Artık herkes kendisinin kurallarıyla o konutta yaşayacaktır.

Sinan, Dila’nın ilgilendiği adam, Elif’in yeni hekimidir. Dila ise, şimdi bu hakikaten haberdar değildir. Elif, ufacık bir ihtimal bile olsa Fırat’ın baba olabilmesini canı gönülden isterken Sude’nin vakti vaktinde Fırat’tan gebe kaldığını öğreniyor.

Fırat Suda’nin gebe olduğunu sonradan öğrenip onunla konuşmaya gidiyor. Bu durum Elif’i içten içe yaralıyor. Dila’nın da kışkırtmasıyla Elif, ortalarına girmiş üzere hissediyor. Gülümser, Eşref’e çocukları evlenene kadar görüşmeyeceklerini söylüyor.

Eşref, Alper ve Fulya’nın evliliğini hızlandırmaya karar veriyor. Elif testlerinin sonucunu beklerken Fırat’tan bu durumu gizliyor. Onu boşuna umutlandırmak istemiyor. Fakat olaylar hiç beklemediği üzere gelişiyor.

Bir Küçük Gün Işığı 30. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Elif Fırat’tan Boşanmak İstiyor!

atv,Bir Küçük Gün Işığı,Bir Küçük Gün Işığı Dizisi,pazartesi dizileri 2022

e Güneş’e uzak kalmanın acısını çeker. Bir Küçük Gün Işığı 30. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Fırat, Güzel’in öz babası olmadığını öğreniyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bir Küçük Gün Işığı 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fırat Cemil’in Öz Babası Olmadığını Öğreniyor!