e
sv

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nesrin’in Gösterdiği Fotoğraf Türkan’ın Aklını Karıştırıyor!

232 Okunma — 24 Nisan 2023 21:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 46. yeni kısmıyla 18 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Yaşadığı akın sonrası makûs etkilenen Türkan, kendini Somer’in şefkatli kollarına bırakır. Türkan ile Somer baş başa kaldığı anların tadını çıkarırlar. Öte yandan Derya ile Mustafa evlenir. Rüçhan ise Türkan’a ne kadar bedel verdiğini lisana getirir. Üç Kız Kardeş 46. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nesrin’in gösterdiği fotoğraf Türkan’ın aklını karıştırıyor.

Nesrin’in Gösterdiği Fotoğraf Türkan’ın Aklını Karıştırıyor!

Üç Kız Kardeş 46. kısım 2. fragmanında; Türkan ile Somer birbirlerine duydukları aşkla yeni doğacak çocuklarının odasını boyamaya başlıyorlar. Öte yandan Rüçhan, Özer’in ayağını kaydırarak şirketin başına geçiyor. Nesrin ile tartışan Somer, onu hem torunundan hemde kızından yoksun bırakmakla tehdit ediyor. Nesrin ise kızı Türkan’ı Korman Ailesi’nin gerçek yüzüyle tanıştırıyor. Ona, hücuma uğradığı anların fotoğraflarını gösteriyor. Pekala Somer Türkan’ı kandırıyor mu?

İşte Üç Kız Kardeş 46. kısım 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 45. KISIMDA NELER OLDU?

Rüçhan’ın konuta döneceğini öğrenen Türkan, annesine mani olması için Somer’e Sevilay’ın malikaneye yerleştiğini söylüyor. Öfkeden meczuba dönen Somer, soluğu babasının yanında alıyor. Özer’in boğazına yapışan Somer’i Rüçhan ve Selçuk durduruyor. Sevilay’ı karşılarında gecelikleriyle gören anne-oğul şoke oluyor.

Yaşadıklarının öfkesiyle Sevilay’a saldıran Rüçhan, onu yaka paça onu sürükleyerek dışarı atıyor. Türkan’ın meskende yalnız olmasını fırsat bilen komşusu kapısına dayanıyor. Çaresizce kurtulmaya çalışan Türkan’ın imdadına ziyaretine gelen Mustafa yetişiyor. Saldırgan komşuyu etkisiz hale getiren Mustafa, Türkan’ı da alarak karakola gidiyor ve saldırgandan şikayetçi oluyorlar.

Hesap sormak için Türkan’ın meskenine giden Sevilay, kapıyı oğlu açınca şoke oluyor. ‘Oğlumu size yar etmeyeceğim’ diye bağıran Sevilay, mahallede olay çıkarıyor. Annesine hakim olmakta zorlanan Mustafa, Sevilay’ı meskenine götürüyor. Halasından annesinin rahatsızlandığını duyan Türkan, vakit kaybetmeden baba meskenine ziyarete gidiyor.

Annesi ile halasının konuşmalarına şahit olan Türkan, duyduklarıyla büyük bir kararsızlığın ortasına düşüyor. Babasını mezarlıkta ağlarken bulan Mustafa, onu annesiyle yaşadığı meskene getiriyor. Annesini ve babasını karşısına alan Mustafa onlara “Artık bir ortaya gelmeyi düşünmeyin. Bu kadar mutsuzluğun üstüne memnunluk inşa edilmez” diyor.

Mesut’un Almanya’daki kardeşlerinden gelen haber Sadık’ı çok üzüyor. Mesut’un konuttan ayrılacağını düşündükçe daha da huzursuz olan Sadık, telaşını ve hüznünü konut halkına yansıtmamaya çalışa da birden fazla vakit başarılı olamıyor.

Evde yalnız kalmaktan korkan Türkan, Somer’den yanında kalmasını istiyor. Sabah erken saatlerde kapı sesiyle uyanan Somer, arabasının aynasının kırıldığını görüyor. Dönüş’ü meskene çağıran Türkan, başına gelenleri kardeşiyle paylaşıyor.

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için hastaneye giden Somer ve Türkan, aldıkları haberle havalara uçuyorlar. Oğlu Somer’in ve Mine’nin paylarını alarak şirkete görkemli bir dönüş yapan Rüçhan, Özer’e idare konseyinde olduğunun haberini veriyor.

Ailelerinin baskısından sıkılan Mustafa ve Derya, herkesten habersiz bir formda nikah günü almaya gidiyorlar. Serdar’ı meskenin önünde Dönüş’ü beklerken gören Fatih, “Senden değil tabip hastaneye sedye bile olmaz. Hem Feride’ye umut veriyorsun hem Dönüş’e… Utanmıyor musun iki kardeşi birbirine düşürmeye?” diyerek reaksiyon gösteriyor.

İkilinin konuşmasını duyan Dönüş “Serdar hangi iki kardeşi birbirine düşürüyor?” diye sorsa da karşılık alamıyor. Türkan’a saldırdığı için karakolluk olan elektrikçi, mahalleliyi palavra yanlış sözlerle galeyana getiriyor. Ellerinde taş ve sopalarla Türkan’ın meskeninin etrafını sarıyorlar ve ona dehşet dolu anlar yaşatıyorlar.

Üç Kız Kardeş 46. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Romantik Anlar Yaşıyor!

kanal d,salı dizileri 2022,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

verdiğini lisana getirir. Üç Kız Kardeş 46. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nesrin’in gösterdiği fotoğraf Türkan’ın aklını karıştırıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nesrin’in Gösterdiği Fotoğraf Türkan’ın Aklını Karıştırıyor!