e
sv

Bir Küçük Gün Işığı 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Elif Fırat’tan Boşanmak İstiyor!

234 Okunma — 24 Nisan 2023 14:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı, 29. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Dila, babasının vefatını kabullenmekte zorlanır. Ümran, meskendeki egemenliği eline geçirir. Fırat, Sude’nin kendisinden bebek aldırdığını öğrenip onunla konuşmaya masraf. Ümran, artık kendi torununu sevmek istediğini Elif’in yüzüne vurur. Onun çocuğunun olmayacağını bile bile, ona bir oyuncak bebek alıp verir. Bir Küçük Gün Işığı 30. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Elif, Fırat’tan üzülerek boşanmak istiyor.

Elif Fırat’tan Boşanmak İstiyor!

Bir Küçük Gün Işığı 30. kısım 1. fragmanında; Elif, Sude’nin Fırat’tan gebe olduğunu ve bebeğini aldırdığını öğrendikten sonra büyük bir buhrana giriyor. Üzerine Ümran ona, çocuğu olamayacağını yüzüne vuru rencide ediyor. Bu duruma daha fazla dayanamayan Elif, Fırat’a boşanmak istediğini söylüyor. Konutu terk eden Elif, hem Fırat’a hem de Güneş’e uzak kalmanın acısını çekiyor.

İşte Bir Küçük Gün Işığı 30. kısım 1. fragmanı….

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 29. KISIMDA NELER OLDU?

Elif, Cemil’in vasiyetini yerine getiremeyecek olmanın hüznünde boğuluyor. Ümran, oğlunun daima diğerlerinin çocuklarını sevmek zorunda kalacağını söyleyerek Elif’in üzerine gidiyor. Elif geçmişte tabiplerin kapısını aşındırmasına karşın Fırat için yine bir doktora gitmeye karar veriyor.

Dila, babasının mevtini kabullenemiyor. Onun odasının kaldırılmasını istemeyince annesiyle birbirlerine giriyor. Ümran, Cemil’in vefatıyla konutun hakimiyetini eline çoktan geçirmiştir. Artık herkes kendisinin kurallarıyla o meskende yaşayacaktır.

Sinan, Dila’nın ilgilendiği adam, Elif’in yeni tabibidir. Dila ise, şimdi bu nitekim haberdar değildir. Elif, ufacık bir ihtimal bile olsa Fırat’ın baba olabilmesini canı gönülden isterken Sude’nin vakti vaktinde Fırat’tan gebe kaldığını öğreniyor.

Fırat Suda’nin gebe olduğunu sonradan öğrenip onunla konuşmaya gidiyor. Bu durum Elif’i içten içe yaralıyor. Dila’nın da kışkırtmasıyla Elif, ortalarına girmiş üzere hissediyor. Gülümser, Eşref’e çocukları evlenene kadar görüşmeyeceklerini söylüyor.

Eşref, Alper ve Fulya’nın evliliğini hızlandırmaya karar veriyor. Elif testlerinin sonucunu beklerken Fırat’tan bu durumu gizliyor. Onu boşuna umutlandırmak istemiyor. Fakat olaylar hiç beklemediği üzere gelişiyor.

Bir Küçük Gün Işığı 29. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ümran Elif’e Oyuncak Bebek İkram Ediyor!

atv,Bir Küçük Gün Işığı,Bir Küçük Gün Işığı Dizisi,pazartesi dizileri 2022

ile bile, ona bir oyuncak bebek alıp verir. Bir Küçük Gün Işığı 30. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Elif, Fırat’tan üzülerek boşanmak istiyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bir Küçük Gün Işığı 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Elif Fırat’tan Boşanmak İstiyor!