e
sv

Bir Küçük Gün Işığı 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ümran Elif’e Oyuncak Bebek Hediye Ediyor!

300 Okunma — 24 Nisan 2023 10:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı, 29. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Fırat, babasının mezarı başında göz yaşı döker. Elif asla Fırat’a bir evlat veremeyeceğini düşünüp kahrolur. Bunu bilen Ümran, Elif’in bu acısına tuz basar. Üzerine Dila Elif’e, Sude’nin abisinden çocuk aldırdığını, eğer o olmasaydı abisinin bir çocuğu olacağını söyler. Elif, şok üstüne şok yaşar. Peki Elif, bundan sonra ne yapacak? Bir Küçük Gün Işığı 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ümran Elif’e, oyuncak bebek hediye ediyor.

Ümran Elif’e Oyuncak Bebek Hediye Ediyor!

Bir Küçük Gün Işığı 29. bölüm 2. fragmanında; Dila, babasının ölümünü kabullenmekte zorlanıyor. Ümran, evdeki egemenliği eline geçiriyor. Fırat, Sude’nin kendisinden bebek aldırdığını öğrenip onunla konuşmaya gidiyor. Ümran, artık kendi torununu sevmek istediğini Elif’in yüzüne vuruyor. Onun çocuğunun olmayacağını bile bile, ona bir oyuncak bebek alıp veriyor.

İşte Bir Küçük Gün Işığı 29. bölüm 2. fragmanı…

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 28. BÖLÜM ÖZETİ!

Ümran, Cemil’in Fırat’ı kendi oğlu olmadığını tehdit etmesinden bıkar ve ondan bir an evvel kurtulmayı planlar. Aldığı bitkileri onun yemeklerine ve içeceklerine koyup onu öldürmek ister. Çok geçmeden Cemil, aniden hayatını kaybeder.

Evde kendisini tek dinleyen ve yanında olan babasını kaybeden Dila, babasını annesinin zehirlediğini anlar. Cemil’in vefatı ile Fırat paramparça olurr. Dila ise üzüntüsünü öfkesiyle birleştirip babasının ölümünden Ümran’ı sorumlu tutar.

Ümran, kocasının cenazesinen gelir gelmez Cemil’i zehirlediği bitkiyi ortadan kaldırır. Yasemin, Ümran’ın, Cemil’in yemeklerine bir baharat karıştırdığını Fırat’a söyler. Ama Ümran da boş durmaz ve Yasemin’in aslında Feraye’ye çalıştığını söyler.

Ümran bitkiden de Yasemin’in iddiasından da kurtulduğu sırada Cemil’in avukatı vasiyetini açıklamak için geleceğini haber verir. Artık Ümran, bundan sonra Fırat’ın gerçekleri öğrenmemesini ister. Ne olursa olsun o vasiyeti Fırat’ın bilmemesi ve öz babasının Cemil olmadığını öğrenmemesi için elinden geleni yapar.

Ama Elif, Ümran’ın, Fırat vasiyeti öğrenmesin diye uğraştığını anlar ve Ümran’ın tüm planlarını altüst etmeye hazırlanır.

Bir Küçük Gün Işığı 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Elif Sude’nin Fırat’tan Bebek Aldırdığını Öğreniyor!

atv,Bir Küçük Gün Işığı,Bir Küçük Gün Işığı Dizisi,pazartesi dizileri 2022

. Peki Elif, bundan sonra ne yapacak? Bir Küçük Gün Işığı 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ümran Elif’e, oyuncak bebek hediye ediyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bir Küçük Gün Işığı 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ümran Elif’e Oyuncak Bebek Hediye Ediyor!