e
sv

Aile 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aslan Devin’nin Annesinden Özür Dilemesini İstiyor!

306 Okunma — 24 Nisan 2023 10:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aile, 6. yeni bölümüyle 11 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Devin Aslan’a, babasının öldüğünde ağlayıp ağlamadığını soruyor. Aslan, babasının kendilerine ağlamayı yasakladığını söylüyor. Cihan, Devin’in kliniğine gidip her yeri dağıtıyor ve ona kendisinin bozuk olduğunu onun kendisini daha da bozduğunu söylüyor. Devin’in sorusu üzerine Aslan, babasının kendisine bıraktığı mektubu almaya gidiyor. Aile 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aslan Devin’in, annesinden özür dilemesini istiyor.

Aslan Devin’nin Annesinden Özür Dilemesini İstiyor!

Aile 6. bölüm 2. fragmanında; İbo, çıkan yangından sonra Aslan ile yeni bir mücadeleye giriyor ve büyük bir hamle yapıyor. Aslan, en büyük korkusuyla, Yusuf Soykan’ın oğluna bıraktığı mektupla yüzleşiyor. Ati, Ceylan’ı partisine davet edip onu kullanarak Aslan’dan intikam almayı planlıyor. Devin, Hülya’nın kurallarıyla boğuşurken onunla bir tartışmaya giriyor. Bu tartışmanın üzerine gelen Aslan Devin’in, annesinden özür dilemesini istiyor.

İşte Aile 6. bölüm 2. fragmanı…

AİLE 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Çiftliğe yapılan silahlı saldırıyla birlikte Devin, hayatının belki de en zor günlerini yaşarken sadece Aslan’ın desteğine ihtiyaç duyar. Ancak Aslan yerine kendini bir koruma ordusuyla bulur. Hülya ise başta Devin olmak üzere aile üyeleri üstündeki baskıyı iyice arttırır.

Saldırıyı kimin düzenlediği bulunana kadar çiftlikte güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarılır. Eko, başarılı bir ameliyattan sonra kendisine gelir. Soykan ailesinin karanlığıyla yüzleştikçe Aslan’a dair inandığı doğruları sorgulamaya başlayan Devin, bir cevap bulmak için Cihan’la buluşur.

Aslan’ı tanımaya çalışırken kendi içindeki karanlıkla da tanışır. Aslan, Eko’yu kimin vurduğunu bulmak için uğraşır. Tüm oklar Ati’yi gösterir. Ama Ati ortalardan kaybolmuştur. Aslan, Ati’yi saklandığı yerde buluyor. Onu korkutup bırakır.

Daha sonra amcasının yanına gidiyor ve bu saldırıyı onun yaptırdığını bildiğini söyler. İbrahim Aslan’a, saldırıyı yaptırdığını itiraf eder. Ona, çiftlikte güvenlik zafiyetinin olduğunu söylediğini ve kendisine inanmadıklarını, bu yüzden bu saldırıyı yaptırdığını, ama hedefte Eko olmadığını söyler.

Devin, Aslan’dan bu işi bir kan davasına dönüştürmemesi için söz vermesini ister. Eğer söz verirse onunla çiftliğe gideceğini söyler. Aslan, önce ona bu sözü veremez. Amcasıyla görüştükten sonra Devin’in yanına gidip, Eko’ya yapılan saldırıyı yapanı da yaptıranı da bulduğunu ama onlara bir şey yapmadığını söyler.

Devin, Aslan’la birlikte çiftliğe döner. Aslan, amcasının büyük bir yatırım yaptığını öğrenir ve o fabrikayı içinde tetikçisiyle birlikte yaktırır. Gece haberlerde o fabrikada yangın çıktığını ve içinde bir kişinin hayatını kaybettiği haberini izler.

Aile 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Aslan Babasının Kendisine Bıraktığı Mektubu Açabilecek Mi?

‘Aile’ Dizisi,aile,show tv

kendisine bıraktığı mektubu almaya gidiyor. Aile 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aslan Devin’in, annesinden özür dilemesini istiyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aile 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aslan Devin’nin Annesinden Özür Dilemesini İstiyor!