e
sv

Bir Küçük Gün Işığı 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Elif Sude’nin Fırat’tan Bebek Aldırdığını Öğreniyor!

246 Okunma — 23 Nisan 2023 22:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı, 28. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Cemil, birdenbire vefat ediyor. Dila ise, babasını annesini sorumlu tutuyor. Ümran, Cemil’i zehirlediği bitkileri cenazeden gelir gelmez yok etmeye çalışıyor. Elif, tüm olanlardan haberdar oluyor. Ümran’ın, Fırat’ın Cemil’in vasiyetnamesini öğrenmek istemediğini anlıyor ve onun tüm planlarını alt üst etmeye hazırlanıyor. Bir Küçük Gün Işığı 29. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Elf Sude’nin, Fırat’tan bebek aldırdığını öğreniyor.

Elif Sude’nin Fırat’tan Bebek Aldırdığını Öğreniyor!

Bir Küçük Gün Işığı 29. kısım 1. fragmanında; Fırat, babasının mezarı başında göz yaşı döküyor. Elif asla Fırat’a bir evlat veremeyeceğini düşünüp kahroluyor. Bunu bilen Ümran, Elif’in bu acısına tuz basıyor. Üzerine Dila Elif’e, Sude’nin ağabeyinden çocuk aldırdığını, şayet o olmasaydı ağabeyinin bir çocuğu olacağını söylüyor. Elif, şok üstüne şok yaşıyor. Pekala Elif, bundan sonra ne yapacak?

İşte Bir Küçük Gün Işığı 29. kısım 1. fragmanı…

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 28. KISIMDA NELER OLDU?

Ümran, Cemil’in Fırat’ı kendi oğlu olmadığını tehdit etmesinden bıkıyor ve ondan bir an önce kurtulmayı planlıyor. Aldığı bitkileri onun yemeklerine ve içeceklerine koyup onu öldürmek istiyor. Çok geçmeden Cemil, birdenbire hayatını kaybediyor.

Evde kendisini tek dinleyen ve yanında olan babasını kaybeden Dila, babasını annesinin zehirlediğini anlıyor. Cemil’in vefatı ile Fırat paramparça oluyor. Dila ise ıstırabını öfkesiyle birleştirip babasının vefatından Ümran’ı sorumlu tutuyor.

Ümran, kocasının cenazesinen gelir gelmez Cemil’i zehirlediği bitkiyi ortadan kaldırıyor. Yasemin, Ümran’ın, Cemil’in yemeklerine bir baharat karıştırdığını Fırat’a söylüyor. Lakin Ümran da boş durmuyor ve Yasemin’in aslında Feraye’ye çalıştığını söylüyor.

Ümran bitkiden de Yasemin’in tezinden da kurtulduğu sırada Cemil’in avukatı vasiyetini açıklamak için geleceğini haber veriyor. Artık Ümran, bundan sonra Fırat’ın gerçekleri öğrenmemesini istiyor. Ne olursa olsun o vasiyeti Fırat’ın bilmemesi ve öz babasının Cemil olmadığını öğrenmemesi için elinden geleni yapıyor.

Ama Elif, Ümran’ın, Fırat vasiyeti öğrenmesin diye uğraştığını anlıyor ve Ümran’ın tüm planlarını altüst etmeye hazırlanıyor.

Bir Küçük Gün Işığı 28. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Dila Babasını Annesinin Öldürdüğünü Anlıyor!

atv,Bir Küçük Gün Işığı,Bir Küçük Gün Işığı Dizisi,dizi,pazartesi dizileri 2022

ı alt üst etmeye hazırlanıyor. Bir Küçük Gün Işığı 29. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Elf Sude’nin, Fırat’tan bebek aldırdığını öğreniyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bir Küçük Gün Işığı 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Elif Sude’nin Fırat’tan Bebek Aldırdığını Öğreniyor!