e
sv

Bir erkeğin “doğru bir erkek” olduğunu nasıl anlarsınız?

506 Okunma — 28 Aralık 2022 16:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hayatınıza aldığınız insanın ne kadar gerçek olduğunu düşünyorsunuz? Şayet aklınızda bir nebze de olsa kuşku var ise o vakit bu 3 tüyoya dikkat edin!

1) Gerçek erkek ilgi seviyesini düşürmez

Eğer bir erkek sizden hoşlanıyor ve sizi elde etmek yahut kazanmak elinden geleni yapacaktır. Her ne kadar sıkıntı bayan da oslanız hakikaten seven ve isteyen erkek tüm ilgisini sizin üzerinizde tutacaktır.

Bu ilgi yoğunluğu sizi şımartabilir… Her vakit bu türlü olacağını düşünebilirsiniz…. Hakikaten o denli de olmalıdır. Karşı taraf şayet size ilgisini hiç bozmadan tıpkı çizgide devam ettiriyorsa sizin için hakikat kişi olabilir.

2) Yanlışsız erkek müşteri olarak çalışanlara kibar davranır

Partneriniz ile dışarı çıktığınızda etraftaki insanlara olan hallerini inceleyin. Şayet gittiğiniz bir kafe de garsona kaba davranıyor yahut aşağılıyorsa oradan kaçarak uzaklaşın! Hakikat erkek meslek ve statü manasında her ne kadar başarılı olsa da asla kendinden düşük bir beşere makûs davranmaz.

3) Gerçek erkek sizinleyken yalnızca sizinle ilgilenir

Doğru erkek siz yanındayken öbür bir bayana bakamaz! Yoldan geçerken alımlı ve dikkat cazip bir bayan gördüğünde sizin dahi dikkatinizi   çekmemişken onun o istikamete yanlışsız bakması pek hayra alamet değil. Ayrıyeten siz karşısında otururken durduk yere cep telefonu ile oynayan, diğer şeyler ile uğraşması da yanlışsız bir davranış değildir.

Aşk

İlgi

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bir erkeğin “doğru bir erkek” olduğunu nasıl anlarsınız?