e
sv

Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Güzide Zeliş’in Yeşim’in Kuzeni Olduğunu Öğreniyor!

226 Okunma — 25 Nisan 2023 10:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 27. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ozan ile Tolğa, Oltan’ın inancını kazanmak için tehlikeli bir plan yapıyor. Bu planın sonunda Ozan yaralanıyor. Tarık, Yeşim’in kendisini zehirlediğini anlayıp onu terk ediyor. Yeşim, Güzide’nin konutunu soyup aldığı eşyaları satıyor. Güzide bunu ispatlayıp Yeşim’i, köşeye kıstırıyor. Ozan, Zeliş’le birlikte konuta geldiklerinde Yeşim ve annesiyle karşılaşıyor. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğunu öğreniyor.

Güzide Zeliş’in Yeşim’in Kuzeni Olduğunu Öğreniyor!

Aldatmak dizisinin 28. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin yeni kısmında; Güzide, meskenini tekrar alıp Tarık’ı konuttan gönderiyor. Yeşim ise, Tarık’ın buna müsaade vermesini hazmedemiyor. Tarık, kendisini öldürmek isteyenin Yeşim olduğunu anlıyor ve onu terk ediyor. Oylum, annesine gebe olduğunu söylemeden bebekten kurtulmak istiyor. Behram’ın tehditleri karşısında ne yapacağını bilemez duruma geliyor ve diğer bir hekim bulup onun haberi olmadan bebeği aldırmayı planlıyor.

ALDATMAK 27. KISIMDA NELER OLDU?

Oltan, tekrar Ozan’ı tehdit edip makus işlerine alet etmek istiyor. Ondan bir emaneti bırakmasını istiyor. Ozan da kabul ediyor. Yolda ise, Ozan’ı götüren taksici onu ormanlık bir alana götürüp yaralıyor.. Yaralanan Ozan, hastaneye kaldırılıyor.

Hastanede Güzide, Oltan’ın üzerine yürüyüp şayet oğluna bir şey olursa onu kendi elleriyle öldüreceğini söylüyor. Elmas hanım, Ali Zezai’nin avukatlığına soyunup onu kurtarmak için uğraşıyor. Tarık, Öykü’nün merdivenlerden düştüğünü öğrenince onu Yeşim’in elinden alıp oteline götürüyor.

Tolga, Behram’ı Oylum’un gözünden düşürmek için yaptığı planda Ozan’ın yaralanmasına neden olduğu için çok üzülüyor. Hastaneye gittiğinde Güzide’nin yüzüne bakamayıp yaptığından pişman oluyor. Ozan, bu planı Ozan’la birlikte yaptıklarını annesine itiraf ediyor.

Oylum Behram’ın yanına gidip ona, birlikte olamayacaklarını farklı dünyaların insanları olduğunu söyleyip onu terk ediyor. Behram’dan kurtulduğunu düşünen Oylum çabucak bebekten kurtulup Tolga’ya geri dönmeyi düşünüyor. Oltan, Ozan’ın kendisine tuzak kurduğunu anlıyor.

Oylum Behram’ın, ayrılma kararını kabul ettiğini düşünüp rahatlıyor. Lakin Behram Oylum’un yanına gelip ona, Tolga’nın silahlı akına uğradığını onun ölebileceğini söylüyor. Oylum, bunun üzerine Behram’dan yeterlice korkmaya başlıyor. Behram ona, kendisini zorla sevdiğini söylemesini istiyor. Oda, söylemek zorunda kalıyor.

Güzide, meskenini soyanın Yeşim olduğunu anlıyor. Yeşim’i ve teyzesini meskene çağırıp onları spot eşya satan şahısla yüzleştiriyor. O sırada Ozan, kız arkadaşı Zeliş’le meskene geliyor. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğun öğrenip yeni bir şok yaşıyor.

Aldatmak 27. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Oylum Behram’a Dönmek Zorunda Mı Kalacak?

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv

dığı eşyaları satıyor. Güzide bunu ispatlayıp Yeşim’i, köşeye kıstırıyor. Ozan, Zeliş’le birlikte konuta geldiklerinde Yeşim ve annesiyle karşılaşıyor. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğunu öğreniyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Güzide Zeliş’in Yeşim’in Kuzeni Olduğunu Öğreniyor!