e
sv

Kraliçe 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Eski Sevgilisinden Bir Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

309 Okunma — 25 Nisan 2023 09:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Kraliçe, 5. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ali, Ziya tarafından büyük bir tuzağa çekiliyor. Fakat Zeynep’in son anda durumu fark etmesiyle işler değişiyor. Kaybeden taraf olmayı hazmedemeyen Ziya, Zeynep ile komiserin yasak aşkını kardeşlerine ifşa ediyor. Bu duruma Deniz büyük reaksiyon gösteriyor. Çiftliğe ortak olmak isteyen Gaye’nin Ateş’le olan geçmişinden habersiz olan Deniz, onunla görüşmeyi kabul ediyor. Kraliçe 6. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ateş eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğreniyor.

Ateş Eski Sevgilisinden Bir Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

Kraliçe 6. kısım 1. fragmanında; Deniz, Ateş’e bir talih daha vermeyi kabul ediyor. Ancak ondan hayatında daha fazla palavra olmasını istemediğini söylüyor. Ateş de, Deniz’e bu bahiste kelam veriyor. Ancak Ateş’in eski sevgilisi onun karşısına çıkıp ondan bir oğlu olduğunu söylüyor. Ateş, tam işleri yoluna koyduğunu düşünürken bu haberle hayatı yine alt üst oluyor.

İşte Kraliçe 6. kısım 1. fragmanı…

KRALİÇE 5. KISIMDA NELER OLDU?

Ali, Ziya’nın tuzağına düşüp yüz bin lira karşılığında o malları çiftliğe yerleştiriyor. Son anda Zeynep Ali’nin bir şeyler sakladığını görüyor ve kardeşinin Ziya’nın tuzağına düştüğünü anlıyor. İki kardeş o malları götürüp Ziya’nın yerine bırakıyor. Ziya, sonraki gün büyük bir zevkle Ali’yi polislere ihbar ediyor.

Polisler çiftlikte bir şey bulamayınca Ziya, oyuna geldiğini anlıyor. Bu oyunu bozanın Zeynep olduğunu anlayan Ziya, ondan intikam almak için kardeşlerinin yanında Zeynep’in evli bir adamla ilgisi olduğunu anlatıyor. Bu durum karşısında Zeynep, çok bozuluyor.

En çok Deniz kardeşine reaksiyon gösteriyor. Ona, kendisinin yaşadığı durumu anlamamış üzere nasıl evli bir adamla bağ kurduğunu soruyor. Zeynep, komiserin evli olduğunu bilmeden onunla birlikte olduğunu bir türlü ne Deniz’e ne de, Ali’ye anlatamıyor.

Deniz çiftliğe yatırım yapmak isteyen Gaye’nin Ateş’le olan geçmişinden habersiz onunla görüşmeyi kabul ediyor. Ateş bir yandan Deniz’in itimadını kazanmaya çalışırken Gaye’nin oyunundan haberi olmuyor. Deniz ise Mahirle görüşerek boşanma davasını açmayı planlarken Ateş’in oyununa oyunla karşılık vermeyi başına koyuyor.

Kraliçe 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ziya Zeynep’in Yasak Aşkını Ortaya Çıkarıyor!

kanal d,kraliçe,Kraliçe dizisi

rsiz olan Deniz, onunla görüşmeyi kabul ediyor. Kraliçe 6. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ateş eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğreniyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Kraliçe 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Eski Sevgilisinden Bir Oğlu Olduğunu Öğreniyor!