e
sv

Aldatmak 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tarık Güzide’yle Boşanmaktan Vazgeçiyor!

222 Okunma — 25 Nisan 2023 21:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 28. yeni kısmıyla 27 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Ozan ile Tolga, Oltan’ın inancını kazanmak için tehlikeli bir plan yapar. Bu planın sonunda Ozan yaralanır. Tarık, Yeşim’in kendisini zehirlediğini anlayıp onu terk eder. Yeşim, Güzide’nin konutunu soyup aldığı eşyaları satar. Güzide bunu ispatlayıp Yeşim’i, köşeye kıstırır. Ozan, Zeliş’le birlikte konuta geldiklerinde Yeşim ve annesiyle karşılaşır. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğunu öğrenir. Aldatmak 28. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Tarık, Güzide’yle boşanmaktan vazgeçiyor.

Tarık Güzide’yle Boşanmaktan Vazgeçiyor!

Aldatmak 28. kısım 1. fragmanında; Tolga, hastanede Oylum’la Behram’ı görüyor ve Oylum’un gebe olduğunu öğreniyor. Yeşim, Tarık’ın bağ kurduğu öteki bir bayanın gebe olduğunu öğrenince onun saçını başını yoluyor. Güzide ile Tarık’ın, boşanma mahkemelerinin günü geliyor. Tarık mahkemede, Güzide’den boşanmak istemediğini söylüyor.

İşte Aldatmak 28. kısım 1. fragmanı…

ALDATMAK 27. KISIM ÖZETİ!

Güzide, konutunu tekrar alıp Tarık’ı meskenden gönderir. Yeşim ise, Tarık’ın buna müsaade vermesini hazmedemez. Tarık, kendisini öldürmek isteyenin Yeşim olduğunu anlar ve onu terk eder. Oylum, annesine gebe olduğunu söylemeden bebekten kurtulmak ister. Behram’ın tehditleri karşısında ne yapacağını bilemez duruma gelir ve diğer bir tabip bulup onun haberi olmadan bebeği aldırmayı planlar.

Oltan, yeniden Ozan’ı tehdit edip makus işlerine alet etmek ister. Ondan bir emaneti bırakmasını ister. Ozan da kabul eder. Yolda ise, Ozan’ı götüren taksici onu ormanlık bir alana götürüp yaralar. Yaralanan Ozan, hastaneye kaldırılır.

Hastanede Güzide, Oltan’ın üzerine yürüyüp şayet oğluna bir şey olursa onu kendi elleriyle öldüreceğini haykırır. Elmas hanım, Ali Zezai’nin avukatlığına soyunup onu kurtarmak için uğraşır. Tarık, Öykü’nün merdivenlerden düştüğünü öğrenince onu Yeşim’in elinden alıp oteline götürür.

Tolga, Behram’ı Oylum’un gözünden düşürmek için yaptığı planda Ozan’ın yaralanmasına neden olduğu için çok üzülür. Hastaneye gittiğinde Güzide’nin yüzüne bakamayıp yaptığından pişman olur. Ozan, bu planı Ozan’la birlikte yaptıklarını annesine itiraf eder.

Oylum Behram’ın yanına gidip ona, birlikte olamayacaklarını farklı dünyaların insanları olduğunu söyleyip onu terk eder. Behram’dan kurtulduğunu düşünen Oylum çabucak bebekten kurtulup Tolga’ya geri dönmeyi düşünür. Oltan, Ozan’ın kendisine tuzak kurduğunu anlar.

Oylum Behram’ın, ayrılma kararını kabul ettiğini düşünüp rahatlar. Lakin Behram Oylum’un yanına gelip ona, Tolga’nın silahlı taarruza uğradığını onun ölebileceğini söyler. Oylum, bunun üzerine Behram’dan yeterlice korkmaya başlar. Behram ona, kendisini zorla sevdiğini söylemesini ister. Oda, söylemek zorunda kalır.

Güzide, konutunu soyanın Yeşim olduğunu anlar. Yeşim’i ve teyzesini meskene çağırıp onları spot eşya satan şahısla yüzleştirir. O sırada Ozan, kız arkadaşı Zeliş’le meskene gelir. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğun öğrenip yeni bir şok yaşar.

Aldatmak 28. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Güzide Zeliş’in Yeşim’in Kuzeni Olduğunu Öğreniyor!

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv

e, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğunu öğrenir. Aldatmak 28. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Tarık, Güzide’yle boşanmaktan vazgeçiyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tarık Güzide’yle Boşanmaktan Vazgeçiyor!