e
sv

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Metin Korkmaz’a Kaza Gününü Anlatıyor!

236 Okunma — 25 Nisan 2023 20:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fox Tv’nin yeni beğenilen dizisi Tetikçinin Oğlu, 3. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Korkmaz Metin’e, kendisine güvenmesini ve kendisine bir talih vermesini ister. İskender, Korkmaz ile Metin’in nerede olduklarını takip aygıtı sayesinde görür. Korkmaz Metin’e, olayın ciddiyetini anlatıp ona, kendisine güvenmesini ister. Şayet inanmazsa onun da, kendisinin de ve Sibel’in de hayatının tehlikede olduğunu söyler. İskender, Metin’in yerini buluyor mu? Tetikçinin Oğlu 3. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Metin Korkmaz’a, kaza gününü anlatıyor.

Metin Korkmaz’a Kaza Gününü Anlatıyor!

Tetikçinin Oğlu 3. kısım 1. ön izlemesinde; Korkmaz Metin’e, annesine ne olduğunu soruyor. Oda, bir adamın kendilerini otomobile bindirip götürürken kaza yaptıklarını ve annesinin öldüğünü söylüyor. Korkmaz’ın, adamın kim olduğunu sormasıyla Metin, öfkeleniyor. Metin, hayatının en büyük kabusundan bahsettiğini onun merak ettiği şeyin bu olduğu karşısında öfkeleniyor.

İşte Tetikçinin Oğlu 3. kısım 1. ön izleme…

TETİKÇİNİN OĞLU 2. KISIM ÖZETİ!

Metin, İskender’in kurşunuyla göğsünden yaralanır. Korkmaz İskender’i, etkisiz hale getirip oğlunu omzuna alıp oradan kaçırır. Bu ortada hasta olan Metin’in kanaması durmaz. İskender, oğlunu toprağa vermeden onlar kaçmasın diye tüm çıkışları fiyat.

Huriye, yeğeni Yiğit’in vefatını duyunca çabucak Bodrum’a gelir. Yunus, yıllardır kendisini görmeye gelmeyen annesine öfke kusar. Huriye, ağabeyinin Korkmaz’ın peşinde olduğunu öğrenince onu arar ve ona yardım etmek istediğini söyler. Korkmaz, Metin’i hastaneye götürüp tedavi ettirir. Lakin polislerin kendisini bulmadan oradan çıkmak zorunda kalır.

Hastanede Metin’in hemofili hastası olduğunu öğrenir. Daha sonra Huriye’nin eski meskenine masraf. Huriye, onları konutunda saklar. Metin, kendisine geldikten sonra Korkmaz’ı babası olarak görmez. Onun kendisini bulmadığı için affetmez. Korkmaz, karısının öldüğünü oğlunun yetimhanede büyüdüğünü ondan öğrenir.

Yunus Sibel’e, Yiğit’i nasıl öldürdüğünü anlatır. Sonra bu sırrı kimseye anlatmaması için onu tehdit eder. Sibel, Metin’in başının sıkıntıda olduğunu anlar ve onu arar. Metin, Erol’u kurtarmak için Huriye’nin konutundan kaçıp Sibel’in konutuna sarfiyat. Ondan Erol’u bulmak için yardım ister.

İskender, Erol’u kaçırıp onu konuşturmak için türlü azap eder. Metin, ambulans kaçırıp Erol’u İskender’in elinden kurtarır. Korkmaz Sibel’i arar ve onun Erol’u kaçırmak için İskender’in yerine gittiğini öğrenir.

Metin, ambulansla uzaklaşırken İskender öbür bir yoldan onun önüne çıkar. Otomobilin frenini kesmeden onun üzerine sürer. Metin, onun son anda arabayı üzerine sürmekten vazgeçeceğini düşünür.

Tetikçinin Oğlu 3. yeni kısmıyla bu akşam Fox Tv ekranlarında olacak.

Tetikçinin Oğlu 3. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Metin İskender’e Yakalanıyor Mu?

fox tv,Tetikçinin Oğlu,Tetikçinin Oğlu Dizisi

söyler. İskender, Metin’in yerini buluyor mu? Tetikçinin Oğlu 3. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Metin Korkmaz’a, kaza gününü anlatıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Metin Korkmaz’a Kaza Gününü Anlatıyor!