e
sv

Aldatmak 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Oylum Behram’ın Gerçek Yüzünü Görüyor!

311 Okunma — 24 Nisan 2023 21:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 26. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Güzide, konutun çalışanı sayesinde Yeşim’in tuzağına düşmekten kurtuluyor. Tolga, babasına olan borcunu şirketini satıp ödüyor. Güzide, Tarık’tan konutunu geri almayı başarıyor. Oylum, bebeği aldırmak için gittiği klinikte Behram’la karşılaşıyor. Behram Oylum’u, tüm ailesini yok etmekle tehdit ediyor. Güzide’nin karşısına çıkan Behram, kızıyla evleneceğini onun bu evliliği ret etme üzere bir lüksü olmayacağını söylüyor. Aldatmak 27. kısım fragmanı yayınlandı mı? Oylum, Behram’ın gerçek yüzünü görüyor.

Oylum Behram’ın Gerçek Yüzünü Görüyor!

Aldatmak dizininin 27. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin yeni kısmında; Güzide bir sefer daha Tarık’ın şikayetiyle karakola söz vermeye giderken, konutta yapılan aramada rastgele bir ilaca rastlanmıyor. Yeşim kelamlarıyla Tarık’ın başını karıştırırken Tarık’ın kendi konutunda bulduğu ilaçlar kuşkularını kuvvetlendiriyor.

ALDATMAK 26. KISIMDA NELER OLDU?

Oylum, öylesine bir münasebet yaşayacağını düşünüp Behram’la birlikte oluyor. Lakin, ondan gebe kaldığını öğrendikten sonra o bebeği aldırmak istiyor. Zira, daha üniversite okuması gerektiğini biliyor. Behram’ın bebeği aldırmak niyetinde olmadığını anlayan Oylum, Behram’dan habersiz bir kliniğe gidiyor.

Oylum, bebeğini aldırmak için doktora gittiğinde karşısında Behram’ı görüyor. Behram, Oylum’u ikna etmek için elinden geleni yaptı lakin Oylum’un kaygıları giderek büyüyor. Ozan ve Tolga’nın Oltan’a karşı birinci atılımı Oltan’ın aldığı tedbirle başarısız oluyor. Bu duruma yeterlice hırslanan Tolga şirketini satarak babasının verdiği parayı geri ödüyor.

Güzide, Oylum ve Behram’ı karşısına alarak bu bağlantıya onay vermediğini açıkça söylüyor. Behram’ın hiç güzeline gitmeyen bu konuşma Nazan’ın Sezai’nin tutuklandığı haberini vermesiyle yarım kalıyor. Güzide çabucak Sezai’yi ziyaret etmeye gidiyor. Sezai’ye kurulan kumpasın ardında Tarık’ın olduğunu fark eden Güzide, onu içine düştüğü bu durumdan kurtarmak için harekete geçiyor.

Behram, Güzide’nin taşınmak istediğini duyunca kendi yolunca Güzide’nin eski meskenini geri alıyor. Bu işte parmağı olduğunun bilinmesini istemeyen Behram, Elmas’la birlikte hareket ederek bu hoş haberi Elmas’ın vermesini sağlıyor. Güzide ve ailesini karşısında nazaran Tarık ve Yeşim büyük bir şok yaşıyor.

Büyük bir hezimete uğrayan Tarık, eşyalarını toplayıp o konutu terk ediyor. Yeşim’in tekrar eli boşa çıkıyor. Tarık, konutta bulduğu ilacı kimin oraya koyduğunun araştırmasını yapıyor. Yeşim, yaptığı kumpasın ortaya çıkacağını düşünüp tutuşmaya başlıyor.

Bakalım, dizinin yeni kısmında neler olacak? Oylum, Behram’ın elinden kurtulabilecek mi?

Aldatmak 26. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Güzide Oylum’un Gebe Olduğunu Öğreniyor Mu?

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv,perşembe dizileri 2022

bu evliliği ret etme üzere bir lüksü olmayacağını söylüyor. Aldatmak 27. kısım fragmanı yayınlandı mı? Oylum, Behram’ın gerçek yüzünü görüyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Oylum Behram’ın Gerçek Yüzünü Görüyor!