e
sv

Veda Mektubu 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hatice’den Alanur’a Şok Teklif Geliyor!

226 Okunma — 24 Nisan 2023 17:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu, 8. yeni kısmıyla 17 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Alanur’un ne yapmak istediğini anlayan Seher yeterlice köşeye sıkışır. Seher, Alanur’dan hesap sormak için onun yanına sarfiyat. Lakin Alanur, Seher’i açık açık Ziya’yı onun elinden almakla tehdit eder. Yıllarını çalan Seher’e, bu dünyayı ona zindan edeceğini söyler. Veda Mektubu 8. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Hatice’den Alanur’a, şok teklif geliyor.

Hatice’den Alanur’a Şok Teklif Geliyor!

Veda Mektubu 8. kısım 2. fragmanında; Mehmet ile Aslı ortasındaki bağ, neredeyse bitecek noktaya geliyor. Seher Aslı’yı, Ziya ve Alanur ortasındaki bağlantıyı Mehmet’e anlatmakla tehdit ediyor. Alanur ise, Ziya’yı Seher’e karşı uyarıyor. Öte yandan Mehmet ile Aslı’yı ayırmak isteyen Hatice Alanur’a, o mektubu yazanın Seher olduğunu ispat edebileceğini söylüyor.

İşte Veda Mektubu 8. kısım 2. fragmanı…

VEDA MEKTUBU 7. KISIM ÖZETİ!

Hatice, Aslı’ya yaptıkları ortaya çıktıktan sonra büyük bir buhran geçirir. Bir intihar mektubu yazıp ilaç içer. Annesi kızını baygın bir biçimde görünce meskeni ayağı kaldırır. Mehmet, çabucak Hatice’yi kucağına alıp hastaneye yetiştirir. Aslı da, onlarla hastaneye gitmek ister. Lakin Seher, onun hastaneye gelmesini istemez.

Adeta Aslı, günah keçisi ilan edilir. Durumu öğrenen Alanur da hastaneye masraf. Hastanede Hatice’nin kalbi durur. O sırada annesi karşısında Alanur ile Aslı’yı görünce onlara öfkesini kusar ve tüm olanların sorumlusu olarak onları gösterir. Alanur, kızını alıp meskene döner.

Yolda Aslı, arkadaşıyla telefonda konuşurken Seher’in kızına tokat attığını duyar. Alanur, bu duyduklarından sonra kızını o meskene göndermek istemez. Mehmet Aslı’yı götürmek isteyince o da onunla Ziya’nin konutuna valizleriyle birlikte masraf. Seher hastanedeyken Alanur, mutfağa girip börek yapmaya başlar.

Seher, Alanur’u meskeninde ve de mutfağında görünce meczuba döner. Yemekte Alanur, Ziya’nın kendisine yıllar evvel aldığı fuları boynuna takıp oturur. Seher’e, kızına uyguladığı şiddetin konusunu açar. Ondan bunun intikamını almak için Ziya’yla özel konuşmak istediğini söyler.

Onlar birlikte odaya geçince Seher, hududundan ne yapacağını bilemez. Alanur odada Ziya’ya eskiyi açar ve o veda mektubunu kimin yazdığını kendisi üzere bildiğini söyler. Fuları da Ziya’ya verip çıkar. Sonraki gün görüşmek için Ziya’yla randevulaşır.

Seher, Alanur’u Ziya’nin aradığını ve sonraki gün için randevulaştıklarını anlar. Çabucak Nevzat’tan Ziya’yı takip etmesini ister. Onlar buluşup konuşurken Seher oraya gelir. Ziya, meskene döndüğünde Seher’in konutta olmadığını görür.

Veda Mektubu 8. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Alanur Seher’e Savaş Açıyor!

dizi,kanal d,Veda Mektubu,Veda Mektubu Dizisi

e, bu dünyayı ona zindan edeceğini söyler. Veda Mektubu 8. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Hatice’den Alanur’a, şok teklif geliyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Veda Mektubu 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hatice’den Alanur’a Şok Teklif Geliyor!