e
sv

Üç Kız Kardeş 44. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Somer Türkan’ı Kıskandırmayı Başarıyor!

349 Okunma — 23 Nisan 2023 18:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 44. yeni kısmıyla 4 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Türkan, Somer ile ortasında yaşananlara karşın aşka yenik düşüyor ve kendisini tekrar Somer’in kolları ortasına bırakıyor. Rüçhan tek başına kalınca gerçeklerle yüzleşiyor. Öte yandan bir hışımla babası Özer’in kapısına dayanan Somer’i Rüçhan sakinleştirmeye çalışıyor. O sırada Rüçhan, eviinde Sevilay’ı sabahlıkla görünce şok oluyor. Üç Kız Kardeş 44. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Somer, Türkan’ı kıskandırmayı başarıyor.

Somer Türkan’ı Kıskandırmayı Başarıyor!

Üç Kız Kardeş 44. kısım 2. fragmanında; Somer, Türkan’la boşanıp boşanmama konusunda bir karara varamıyor ve bir otel odasına yerleşiyor. Türkan, bekar üzere takılan Somer’in tek başına otel odasında kalmasını kıskanıyor ve odayı basıyor. Öte yandan Sevilay’ı Özer’in yanında kendi konutunda gören Rüçhan adeta mecnuna dönüyor. Nesrin ise Somer’e karşı soğuk davranmaya devam ediyor. Sevilay Özer’e, Rüçhan’dan ne vakit boşanacağını soruyor. Rüçhan ise, Sevilay’a karşı savaş tırnaklarını göstermeye hazırlanıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 44. kısım 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 43. KISIM ÖZETİ!

Özer, Rüçhan’ın eline ulaşan görüntüsünü izledikten sonra onu meskenden kovuyor. Bu ortada Sevilay’la görüşmeye devam ediyor. Rüçhan’ın Türkan’a sığınmasıyla birlikte herkesin hayatında yeni bir devir başlıyor. Annesinin konuttan kovulduğunu öğrenen Somer, babasının yıllardır bu fırsatı beklediğini düşünerek onunla sert bir formda yüzleşiyor.

Türkan, konutuna sığınan Rüçhan’ı kendi elleriyle yıkayınca Rüçhan, geçmiş anılarının hatırlayarak adeta savruluyor. Türkan’ın merhametine minnet duyarak gözyaşlarına boğuluyor ve onun kendisini yıkayan ellerini öpüyor. Nesrin, Rüçhan tarafından manzaraları polise vermekle suçlanmaya devam ederken, üzerine bir de karşısında Somer’i buluyor.

Somer de tıpkı annesi üzere bu mevzuda Nesrin’i suçluyor. Nesrin ise masumiyeti konusunda kendini kimseye, Türkan’a bile inandıramıyor. Türkan, Somer’e inat hayatta kalma gayretini devam ettirmeye çalışıyor. Fakat, gebe olduğu için epey zorlanıyor.

Somer, Türkan’a her ne kadar dayanak olmaya çalışsa da Türkan, kendi başının dermanına bakmak istiyor. Somer, Türkan’ı takip ediyor. Türkan’ı paklığa gittiği meskende gören Somer, kederinden kahroluyor. Türkan, artık Somer’i kaybetmek istemediğini kesin bir formda anlıyor ve bu sefer de kendisi barışmak için elinden gelen çabayı gösteriyor.

Somer ise annesinin yaşadıklarından sonra, Türkan’a karşı kapıları aralanması çok sıkıntı bir halde kapatıyor. Boşanma davasının günü gelip çatıyor. Somer Türkan’ı almaya geldiğinde Rüçhan Türkan’ı mahkemeye gitmesine karşı çıkıyor. Öte yandan Sevilay, valiziyle birlikte Özer’in konutuna gidip içeri giriyor.

Üç Kız Kardeş 44. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Rüçhan Kendi Meskeninde Sevilay’la Müsabaka Şoku Yaşıyor!

kanal d,salı dizileri 2022,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

san, eviinde Sevilay’ı sabahlıkla görünce şok oluyor. Üç Kız Kardeş 44. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Somer, Türkan’ı kıskandırmayı başarıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 44. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Somer Türkan’ı Kıskandırmayı Başarıyor!