e
sv

Aile 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aslan Saldırıyı Yapanı Da Yaptıranı Da Buluyor!

225 Okunma — 23 Nisan 2023 17:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aile, 5. yeni kısmıyla 4 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Eko ağır yaralı bir halde hastaneye kaldırılıyor. Devin, Aslan’ın bu saldırıyı yapanı bulup ondan intikam almak isteyeceğinden endişeleniyor. Ona, intikam hissiyle hareket edip bu olayı kan davasına dönüştürmesini istemediğini söylüyor. Aslan ise, artık çoktan pimi çekilmiş bir bombadır. İntikam almak için çabucak harekete geçiyor. Aile 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Aslan, saldırıyı yapanı da yaptıranı da buluyor.

Aslan Saldırıyı Yapanı Da Yaptıranı Da Buluyor!

Aile 5. kısım 2. fragmanında; Devin Aslan’ın, ataktan sonra yalnızca kendisine güzel olup olmadığını sormasına çok şaşırıyor. Bu şaşkınlığını ona da anlatıyor. Bir muhabir Devin’in kliniğini bulup Devin Soykan olarak onun haberini yapmak istiyor. Devin ise, onu kapı dışarı ediyor. Hülya Devin’e, iğneleyici laflarını sokmaya devam ediyor. Devin ise, ona gereken yanıtı veriyor. Aslan, büyük bir araştırma yapıyor ve saldırıyı yaptıranı da yapanı da buluyor.

İşte Aile 5. kısım 2. fragmanı…

AİLE DİZİSİ 5. KISIM ÖZETİ!

İlişkileri büyük bir çıkmaza giren Aslan ve Devin, kendilerini ayrılığın eşiğinde bulurlar. Cihan, seans için tekrar Devin’in yanına masraf. Devin artık onunla seans yapamayacağını söyleyeceği sırada onun birinci kere uyku uyuduğunu öğrenince seansa devam eder.

Cihan, Devin’in yanında seansta iken Aslan oraya masraf. Devin ona, konuşacak bir şeyi olmadığını söyleyip gönderir. Daha sonra Devin, annesinin konutunu babasının sattığını öğrendikten sonra onun yanına sarfiyat. Annesinden duyduğu kelamlardan sonra Devin, bir bara masraf. Aslan ise Devin’in peşine Eko’yu takıyor ve onun ne yaptığından haberdar olmak ister.

Birinin Devin’le konuştuğunu gören Eko Aslan’ı arıyor. Aslan, çabucak gidip yeri boşaltır. Devin’i alıp meskenine götürür. Sabah Devin Aslan’a, bu evlilik için kendisinin de bir kaidesi olduğunu, evlendikten sonra onun soy ismini taşımak istemediğini söyler. Aslan kabul edip çabucak düğün hazırlıklarını başlar.

İbrahim, Ati’nin yanına gidip ona Aslan’ın gönderdiği ses kaydını dinletip onu çalışanlarının yanında rezil eder. Üstelik şirketine de el koymak ister. Ati, Aslan’la konuşmaya gidip onu ufaktan tehdit eder. Hülya, bilerek Cihan’ı düğüne çağırır. Onun Devin’den seans aldığını öğrenip Cihan’ın bir rezillik çıkarmasını ister.

Bunun farkına varan Cihan, annesinin yapmak istediği şeyi yapamaz. Aslan, Cihan’ın içip rezillik çıkarmasından korkar ve tam da bu başına gelir. Büyük bir hengame çıkar. Sonra Aslan’a bir ileti gelir ve kapıya koşar. Bir motosikletli gelip Eko’ya ateş eder. Eko, ağır yaralanır.

Aile 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Aslan İle Ati Ortasında Soğuk Savaş Başlıyor!

‘Aile’ Dizisi,aile,show tv

r bombadır. İntikam almak için çabucak harekete geçiyor. Aile 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Aslan, saldırıyı yapanı da yaptıranı da buluyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aile 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aslan Saldırıyı Yapanı Da Yaptıranı Da Buluyor!