e
sv

Aile 5. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Aslan Ati’yi Saklandığı Yerde Buluyor!

316 Okunma — 23 Nisan 2023 20:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aile, 5. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Devin Aslan’ın, taarruzdan sonra yalnızca kendisine güzel olup olmadığını sormasına çok şaşırıyor. Bu şaşkınlığını ona da anlatıyor. Bir muhabir Devin’in kliniğini bulup Devin Soykan olarak onun haberini yapmak istiyor. Devin ise, onu kapı dışarı ediyor. Hülya Devin’e, iğneleyici laflarını sokmaya devam ediyor. Devin ise, ona gereken yanıtı veriyor. Aslan, büyük bir araştırma yapıyor ve saldırıyı yaptıranı da yapanı da buluyor. Aile 5. kısım 1. ön izleme yayınlandı.Aslan Ati’yi saklandığı yerde buluyor.

Aslan Ati’yi Saklandığı Yerde Buluyor!

Aile 5. kısım 1. ön izlemesinde; Ati, Aslan’ın kendisini her yerde aradığını öğrenip, kimsenin bulamayacağı bir yere saklanıyor. Bir helikopter geliyor ve içinden Aslan aşağı iniyor. Ati, Aslan’ı karşısında görünce çabucak oradan uzaklaşmaya çalışıyor.

İşte Aile 5. kısım 1. ön izleme…

AİLE DİZİSİ 4. KISIM ÖZETİ!

İlişkileri büyük bir çıkmaza giren Aslan ve Devin, kendilerini ayrılığın eşiğinde bulurlar. Cihan, seans için tekrar Devin’in yanına sarfiyat. Devin artık onunla seans yapamayacağını söyleyeceği sırada onun birinci kere uyku uyuduğunu öğrenince seansa devam eder.

Cihan, Devin’in yanında seansta iken Aslan oraya sarfiyat. Devin ona, konuşacak bir şeyi olmadığını söyleyip gönderir. Daha sonra Devin, annesinin meskenini babasının sattığını öğrendikten sonra onun yanına masraf. Annesinden duyduğu kelamlardan sonra Devin, bir bara sarfiyat. Aslan ise Devin’in peşine Eko’yu takıyor ve onun ne yaptığından haberdar olmak ister.

Birinin Devin’le konuştuğunu gören Eko Aslan’ı arıyor. Aslan, çabucak gidip yeri boşaltır. Devin’i alıp meskenine götürür. Sabah Devin Aslan’a, bu evlilik için kendisinin de bir koşulu olduğunu, evlendikten sonra onun soy ismini taşımak istemediğini söyler. Aslan kabul edip çabucak düğün hazırlıklarını başlar.

İbrahim, Ati’nin yanına gidip ona Aslan’ın gönderdiği ses kaydını dinletip onu çalışanlarının yanında rezil eder. Üstelik şirketine de el koymak ister. Ati, Aslan’la konuşmaya gidip onu ufaktan tehdit eder. Hülya, bilerek Cihan’ı düğüne çağırır. Onun Devin’den seans aldığını öğrenip Cihan’ın bir rezillik çıkarmasını ister.

Bunun farkına varan Cihan, annesinin yapmak istediği şeyi yapamaz. Aslan, Cihan’ın içip rezillik çıkarmasından korkar ve tam da bu başına gelir. Büyük bir hengame çıkar. Sonra Aslan’a bir ileti gelir ve kapıya koşar. Bir motosikletli gelip Eko’ya ateş eder. Eko, ağır yaralanır.

Aile 5. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Aslan Saldırıyı Yapanı Da Yaptıranı Da Buluyor!

‘Aile’ Dizisi,aile,Salı dizileri,show tv

pıyor ve saldırıyı yaptıranı da yapanı da buluyor. Aile 5. kısım 1. ön izleme yayınlandı.Aslan Ati’yi saklandığı yerde buluyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aile 5. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Aslan Ati’yi Saklandığı Yerde Buluyor!