e
sv

Üç Kız Kardeş 44. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan’ı Kıskandırmak İçin Uğraşıyor!

85 Okunma — 23 Nisan 2023 19:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 44. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Somer, Türkan’la boşanıp boşanmama konusunda bir karara varamıyor ve bir otel odasına yerleşiyor. Türkan, bekar üzere takılan Somer’in tek başına otel odasında kalmasını kıskanıyor ve odayı basıyor. Öte yandan Sevilay’ı Özer’in yanında kendi meskeninde gören Rüçhan adeta mecnuna dönüyor. Nesrin ise Somer’e karşı soğuk davranmaya devam ediyor. Sevilay Özer’e, Rüçhan’dan ne vakit boşanacağını soruyor. Rüçhan ise, Sevilay’a karşı savaş tırnaklarını göstermeye hazırlanıyor. Üç Kız Kardeş 44. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Somer Türkan’ kıskandırmak için uğraşıyor.

Somer Türkan’ı Kıskandırmak İçin Uğraşıyor!

Üç Kız Kardeş 44. kısım ön izlemesinde; Somer, Türkan’ı kıskandırma tiplerine çıkıyor. Ona, boşanmak üzere olan bir erkeklerin yapacağı şeyleri yapıp, bayanların gözünde hala bir masrafı olup olmadığını anlamak istediğini söylüyor. O sırada kapı çalıyor ve bir bayanın geldiğini öğrenen Türkan Somer’i kıskanmaya başlıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 44. kısım 1. ön izlemesi…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 43. KISIM ÖZETİ!

Özer, Rüçhan’ın eline ulaşan görüntüsünü izledikten sonra onu konuttan kovuyor. Bu ortada Sevilay’la görüşmeye devam ediyor. Rüçhan’ın Türkan’a sığınmasıyla birlikte herkesin hayatında yeni bir devir başlıyor. Annesinin konuttan kovulduğunu öğrenen Somer, babasının yıllardır bu fırsatı beklediğini düşünerek onunla sert bir biçimde yüzleşiyor.

Türkan, meskenine sığınan Rüçhan’ı kendi elleriyle yıkayınca Rüçhan, geçmiş anılarının hatırlayarak adeta savruluyor. Türkan’ın merhametine minnet duyarak gözyaşlarına boğuluyor ve onun kendisini yıkayan ellerini öpüyor. Nesrin, Rüçhan tarafından imajları polise vermekle suçlanmaya devam ederken, üzerine bir de karşısında Somer’i buluyor.

Somer de tıpkı annesi üzere bu bahiste Nesrin’i suçluyor. Nesrin ise masumiyeti konusunda kendini kimseye, Türkan’a bile inandıramıyor. Türkan, Somer’e inat hayatta kalma çabasını devam ettirmeye çalışıyor. Lakin, gebe olduğu için epeyce zorlanıyor.

Somer, Türkan’a her ne kadar dayanak olmaya çalışsa da Türkan, kendi başının dermanına bakmak istiyor. Somer, Türkan’ı takip ediyor. Türkan’ı paklığa gittiği konutta gören Somer, kederinden kahroluyor. Türkan, artık Somer’i kaybetmek istemediğini kesin bir halde anlıyor ve bu sefer de kendisi barışmak için elinden gelen çabayı gösteriyor.

Somer ise annesinin yaşadıklarından sonra, Türkan’a karşı kapıları aralanması çok sıkıntı bir biçimde kapatıyor. Boşanma davasının günü gelip çatıyor. Somer Türkan’ı almaya geldiğinde Rüçhan Türkan’ı mahkemeye gitmesine karşı çıkıyor. Öte yandan Sevilay, valiziyle birlikte Özer’in konutuna gidip içeri giriyor.

Üç Kız Kardeş 44. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Somer Türkan’ı Kıskandırmayı Başarıyor!

üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

ı savaş tırnaklarını göstermeye hazırlanıyor. Üç Kız Kardeş 44. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Somer Türkan’ kıskandırmak için uğraşıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 44. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan’ı Kıskandırmak İçin Uğraşıyor!