e
sv

2023 yılında burçları neler bekliyor?

569 Okunma — 01 Ocak 2023 18:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2023 yılında burçlar neler ile karşılacak? Sizi hangi durumlar bekliyor? İşte tüm ayrıntılarıyla 12 burç…

Koç burcu

Özellikle çıkar ve maddi mevzularda güvensizlikler yaşayabilirsiniz. Etrafınızda farkında olmadığınız çeşitli düşmanlarınızı bu yıl teker teker fark edecek ve akıl oyunlarına gelmeyeceksiniz! Bu yıl sıklıkla mahkeme ve isimli olaylarla uğraşabilirsiniz! Aman dikkat diyelim kazadan beladan uzak durun. Bu yıl hayatınızın ipleri büsbütün sizin elinizde olacak ve parayı nasıl kullanmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Bu yıl adeta sizin öğretici ve farkındalık yılı olacak.

Boğa burcu

İş hayatında yaşadığınızın badirelere koca bir yıl dayandınız ve artık yüzünüzün gülme vakti geldiğini düşünüyorsanız umudunuzu kaybetmeyin! 2023’ün birinci yarısından itibaren bütün oklar sizi gösterecek ve meslek manasında tepeye çıkacaksınız. Fazla işkoliklikten kaçının ve günlük hayatın akışında yaşamanıza ihtimam gösterin. Bu yıl sık sık ikilemde kalabilir sevdikleriniz ortasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. İçinizdeki merhamet ve şefkat hissini bastırdığınız 2022 artık büsbütün biterken yeni yılda bir bebek sahibi olabilir yahut evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

İkizler burcu

Bu yıl büsbütün toplumsallaşmaya dönük bir çizgide ilerleyeceksiniz. Bilhassa de sivil toplum kuruluşları, dernekler ve hayır işleri üzere gönülden ve isteyerek yapılan işlere dahil olabilirsiniz. İnsanlığa ve dünyaya yarar sağlamak için katıldığınız etkinlerde  yeni arkadaşlık ve dostluklar kazanacaksınız. İyimserliğiniz size birçok alanda geri dönecek hem aşkta hem de para konusunda epeyce tatmin olacağınız bir yıl geçireceksiniz.

Yengeç burcu

Bu yıl gözler üzerinizde… Nazara inanıyorsanız kesinlikle ehemmiyet alın deriz! İş ve özel hayatta yükselişinizi beşerler tırnaklarını kemirerek izleyecek. Ailenize dönük olduğunuz bir yıl içerisinde olacaksınız. Bağlarınız kuvvetlenecek ve vefa kavramını dolu dolu hissedeceksiniz. Yeni bir konut yahut otomobil satın alma teşebbüslerinde bulunabilirsiniz ve bu mevzuda sabırsız davranmak size değerliye patlayabilir! Temkinli ve emin adımlarla ilerlemeyi unutmayın.

Aslan burcu

İletişim sorunlarının gündemde olduğu bir devir içerisine girebilirisiniz. Bilhassa de patronlarınız, işverenlerle münasebetlerinizi gözden geçirmeyi ve öz tenkit yapmayı unutmayın Ego savaşlarında bulunmadan sakin ve kendi çizginizde ilerlediğiniz sürece bu sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Kendinize yatırım yaptığınız bir yıl olacak. Yabancılar, yabancı lisanlar, medya, satış-pazarlama işleri ile ilgili alanda eğitim alabilir keskin bir karar ile bölüm değiştebilirsiniz. Aşk manasında aradığınızı bulamadığınız o aşkı burnunuzun tabanında olduğunu fark edeceksiniz. Şayet evliyseniz bağınız yeni bir boyut kazanabilir eşiniz ile daha çok vakit geçirip birlikte spor, sanat, müzik üzere aktivitelere katılabilirsiniz.

Başak burcu

Bu yıl sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Bilhassa finansal manada yaşanacak olan beklenmedik durumlar canınızı sıkabilir buna ek olarak beklediğiniz ödemeler vakti ve vaktinde gelmediği için birçok sorunu beraberinde getirebilir. Mevt, ayrılık üzere hususların gündemde olduğu bir süreç yaşayabilirsiniz lakin savaşçı ve güçlü kalabildiğiniz sürece yıkım yaşamadan atlatabilirsiniz. Dönüşüm sözünün tam manasıyla hissettiğiniz bir yıl olacak! Bu yıl şayet kendinizi fark edip disiplinli ve planlı bir biçimde olaylara hazırlarsanız kazanan taraf sizler olursunuz.

Terazi burcu

Arzularınız ve isteklerinizi birer birer gerçekleştirdiğiniz bir yıl olacak. Öngörüleriniz sayesinde birçok olayı daha gerçekleşmemişken sonucunu bilmek sizi birçok kusurdan kurtaracak. Fizikî manada değişim arayışında olduğunuz bir süreçte estetik yaptırabilirsiniz. Ameliyat üzere bir durumda yakın etrafınızdakilerden gördüğünüz takviyeler sizin motivasyonuzunu yükseltecek. Bir yerden beklenmedik bir para gelebilir ve bu parayı yatırımda kullanmak isteyebilirsiniz. Yatırımlarınızı dikkatli yapmanızı kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemenizi öneririz.

Akrep burcu

Hastalıklarla boğuştuğunuz bir yıl olabilir sıhhatinize dikkat edin… Vaktinizin birçoklarını harcadığınız alanlara dikkat edin ve hijyen ve şahsî bakımınıza ekstra itina göstererek etraftan gelen hastalıklara karşı cephe oluşturabilirsiniz. Tarot, kahve falı, su falı üzere gelecekten haberci olgularla fazla kafayı yorduğunuz bir periyot içerisinde olabilirsiniz hayatınızı buna nazaran şekillendirmeden ve tesiri altına kalmadan hayatınıza devam ettirin. Aşk manasında 2022’de aradığınız kişiyi bulduğunuzu düşünebilirsiniz fakat 2023’te büyük bir yanılgı içerisine düşebilme ihtimaliniz var. Partnerinize körü körüne inanmayın ve münasebetlerde tek taraflı düşünmekten kaçınının.

Yay burcu

Dostlarınıza verdiğiniz sırlar ve zaaflar bu yıl tek tek sorun olarak karşınıza çıkabilir. İnsanlara anlattığınız sıkıntılarınızı çok fazla ayrıntıya girmeden anlatın. Sonradan pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Aldatılma ve bâtın kapaklı işler içinde olan bir arkadaşınızı uyarabilir bunun karşılığında büyük reaksiyonlar alabilirsiniz biraz çenenizi tutup susmayı deneyin. Bir bebek beklentiniz var ise bu yıl ülkü bir devir olabilir. Yaz periyodunda çocuk sahibi olabilir yahut çok sevdiğiniz bir yakınınızdan bu türlü bir haber alabilirsiniz.

Oğlak burcu

Yeni arkadaşlıkların olduğu toplumsal alanda açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Saç yahut tarz manasında değişik bir kişiliğe bürünme isteğiniz var ancak etrafınızdakilerden ve baskılardan kaynaklı çekiniyor olabilirsiniz. Tabularınızı yıkıp olmak istediğiniz usule bürünün! Yaratıcılık gerektiren bir meslekte çalışıyorsanız isminizi duyurduğunuz ve muvaffakiyet üstüne muvaffakiyet elde edeceğiniz bir yıl olacak!

Kova burcu

Bu yıl sizin yılınız olacak diyebiliriz! Cebiniz para ile dolup taşacak. İş hayatında ve meslek alanında hedeflediğiniz her şey uğraşlarınız ile tek tek gerçekleşilereceksiniz! Aşk arıyor olabilirsiniz fakat sakin olun o sizi bulacak! Ruh eşim diyebileceğiniz en az sizin kadar çılgın bir partner hayatınıza dahil olabilir. Başta önyargılı davransanız da vakitle hayran kalacağınız bir insan olduğunu fark edeceksiniz.

Balık burcu

Duygularınıza hakim olamadığınız daima ağladınız bir yıldan kurtulurken 2023 size ilaç üzere gelecek. Hakkınız olan tüm olaylar gayret sarf etmeden size temin edilecek. Tekrar doğdunuz bir yılda değişik bir karakterde insanların karşısına çıkacaksınız! Eş, sevgili, hayatınızdaki bireylerin pintiliği yahut nakdî durumu sizi bir noktada rahatsız edebilir. Hayata bakış açınızın ve lükslerinizin farklı olduğu bir ilgide olmak yerine hiç olmamayı tercih edebilirsiniz.

Astroloji

Burcu,Bir Yıl,Olabilir,Olacak,Hayatın,İş,Tek,Fark,Para,Sık,Dönem,Aşk,İnsan

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

2023 yılında burçları neler bekliyor?