e
sv

Yüz Yıllık Mucize 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kemal’i Yaralayan Kim?

235 Okunma — 25 Nisan 2023 19:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yüz Yıllık Mucize, 6. yeni kısmıyla 27 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Harika, Süreyya’yı dinlemeyip Kemal’le tekneye binip sarfiyat. Mükemmel Kemal’e, babasının Süreyya halasına aldığı bilekliği neden kendisine verdiğini sorar. Süreyya, Harika’nın kendisine karşı çıkmasından sonra ona el kaldırır. Konağa gelen Kemal, kendisinin de o konukta hissesi olduğunu söyleyip artık konakta yaşayacağını söyler. Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Kemal’i yaralayan kim?

Kemal’i Yaralayan Kim?

Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 2. fragmanında; Kemal, Atatürk’ün fotoğrafına bakıp, “Keşke o hiç yaşlanmasaydı” diyor. Şahane, Kemal’in konakta kalmasını istemiyor. Kemal, aslında onları gelecek tehlikeden korumak için konakta kalmak istiyor. Cem’in annesi oğluna, Harika’yı Kemal’e kaptırmaması konusunda ona akıl veriyor. Kemal’in karşısına çıkan Cem ona, konaktaki hissesi için ne kadar istediğini soruyor. Kemal, bahçede dolaşırken maskeli biri gelip onu bıçaklıyor. Kemal’i bıçaklayan Cem mi?

İşte Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 2. fragmanı…

YÜZ YILLIK MUCİZE 5. KISIM ÖZETİ!

Cem’i kanlar içinde gören Kusursuz ve konaktakiler Cem’i süratle hastaneye götürürler. Cem, kendisini bu hale getirenin Kemal olduğunu söyler. Süreyya, Kemal’in güvenilmez biri olduğunu Harika’nın yüzüne vurur. Olağanüstü, Kemal’in bu türlü bir şey yapmış olmasına ihtimal vermese de aklı karışır.

Süreyya, Harika’nın Kemal’le bir daha görüşmesini yasaklar. Kemal ise kendisini açıklamak ve Cem’in söyledikleriyle ilgili hesaplaşmak için soluğu hastanede alır.
Süreyya’nın Harika’ya Kemal’i bir daha görmemesi istikametinde baskıları devam ederken; geçmişte Eşref’le yaşadıklarının yükü tekrar omuzlarına biner.

Geçmişte onu vatan haini diye polislere teslim etmesi aklından çıkmaz. Kemal, kendisine inanmayan Süreyya’yı yıllar geçse de affetmez. Konutta herkes Süreyya’nın Kemal’i konuttan kovmasının sebebinin onun Eşref’in oğlu olduğunu öğrendiği için olduğunu anlar. Müzeyyen ise, Kemal’in Eşref olduğundan emin konuşur.

Kemal’in meskenine gizlice bırakılan bir zarf onu huzursuz eder. Turgut işi ele alıyor. Kemal, tüm gerçekleri Harika’ya anlatmak için onunla buluşmak ister. Kusursuz, Cem’in kendi kendisini yaralayıp kabahati Kemal’in üzerine attığını öğrenir. Gidip Cem’le yüzleştikten sonra onu hayatında artık istemediğini söyler.

Harika, Kemal’den af dilemek için onunla buluşmaya masraf. Fakat Süreyya’nın kendisini takip ettiğinden haberi olmaz. Kemal, Süreyya’yla konuştuktan sonra ona çok aşık olduğunu söyler. Daha sonra Süreyya’ya evlenme teklif eder.

Süreyya, Eşref’in kendisine ikram ettiği bilekliği Süreyya’nın odasından alıp onların peşinden masraf. Tam Kemal Süreyya’ya evlenme teklif ettiği sırada karşılarına çıkar.

Yüz Yıllık Mucize 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kemal’in Konakta Kalmak İstemesi Şok Tesiri Yaratıyor!

‘Yüz Yıllık Mucize’,star tv,yüz yıllık mucize dizisi

ukta hissesi olduğunu söyleyip artık konakta yaşayacağını söyler. Yüz Yıllık Mucize 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Kemal’i yaralayan kim

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yüz Yıllık Mucize 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kemal’i Yaralayan Kim?