e
sv

Yalı Çapkını dizisinden sürpriz bir isim diziden ayrıldığını bildirdi!

644 Okunma — 01 Aralık 2022 14:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.  Başrollerinde Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ’un bulunduğu dizi izlenme rekorları kırıyor.

Yalı Çapkını

Dizi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Bir oyuncu diziden ayrıldığını toplumsal medya hesabından paylaşarak duyurdu. Dizi bu kadar izleniyorken, diziden birisinin ayrılması da sevenlerini hayli üzdü.

Yalı Çapkını dizisinden kim ayrılıyor?

Dizinin sevilen karakterlerinden birisi olan Cansu Fırıncı, diziden ayrıldığını Instagram hesabında duyurarak, herkese teşekkür etti.  Ünlü oyuncunun ayrılışı birçok kişiyi sinirlendirerek, dönem ortasında bu türlü bir ayrılığın olmasına reaksiyon geldi.

cansu firinci

Cansu Fırıncı Kimdir? 

Cansu Fırıncı’nın paylaştığı o açıklama:

“Yalı Çapkını’nda canlandırdığım İbrahim karakterini üretimle mutabakata vararak, sonlandırma kararı aldık. Dizinin ratingi bol, dönemleri uzun olsun. Tüm takım arkadaşlarıma muvaffakiyetler dilerim. Yeni projelerde görüşmek üzere.”

cansu fırıncı yalı çapkını

Sizler bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Yalı Çapkını dizisinden sürpriz bir isim ayrıldığını bildirdi! Sürpriz isim bu mevzu hakkında bir açıklama yaptı. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz…

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını dizisinden sürpriz bir isim diziden ayrıldığını bildirdi!