e
sv

Ümit Özat’ın yeni durağı Bigo Live oldu!

704 Okunma — 02 Aralık 2022 17:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Arda Kural, Sneijder, Mehmet Ali Erbil, Alexone üzere ünlülerden sonra Ümit Özat’ın da tercihi Bigo Live oldu. Ünlü Teknik Yönetici Ümit Özat dün gece Bigo Live’da canlı yayın açtı, hayranlarıyla buluştu. Son vakitlerin izlenme sayısıyla rekorlara doymayan canlı yayın uygulaması Bigo Live transfere doymuyor.

Bigo Live, Tiktokçuların yeni adresi oldu!

Ümit Özat kimdir?

Ümit Özat, futbol mesleğine futbolcu olarak başlamış 2010 yılından itibaren ise teknik yöneticilikle devam etmektedir. Christoph Daum’un Fenerbahçe teknik yöneticiliği sırasında oyun kurucu, ön libero ve en son olarak da sol bek mevkiinde yer almıştır. Fenerbahçe’de Roberto Carlos’tan evvel sol bek olarak vazife yapmıştır. 18 Mart 2003 tarihinde Fenerbahçe ekip kaptanlığına getirilmiştir. Ayrıyeten 53 defa ulusal ekip formasını terletmiştir.

Futbolculuğunda ve teknik yöneticiliğinde sivri lisanıyla çokça gündeme gelen Ümit Özat, son vakitlerde yaptığı Tiktok paylaşımlarıyla da isminden sıkça kelam ettirmiştir. Tiktok’ta binlerce takipçi ve beğeniye sahip olan Ümit Özat paylaşımlarını artık Bigo Live’da yapma kararı aldı ve binlerce takipçisini de peşinden getirdi.

Ümit Özat Bigo Live

Mehmet Ali Erbil, Sneijder, artık de Ümit Özat!

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil’in de Bigo Ailesi’ne katıldığını görmüştük. Her yaptığı işle olay olan Erbil, toplumsal medyada da birebir etkiyi uyandırmayı başardı. Yayınlarına binlerce kişi katıldı ve pahalı ikramlar aldı. Yayın hayatına Tiktok hesabı açarak başlamıştı fakat onun da birçok ünlü üzere yayın hayatına Bigo ile devam ettiğini görüyoruz. Yakın vakitte dünyaca ünlü futbolcu Sneijder de Bigo Live yayınlarına başlamıştı ve uygulama indirme rekorları kırmıştı.

Ümit Özat da bu ünlülerin ortasında yer alarak tercihinin Bigo Live olduğunu gördük.

Bigo Live ünlülerin durağı olmaya devam ediyor!

Adını sıkça duyduğumuz uygulama Bigo Live, ünlülerin açtıkları yayınlar ve toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile kitlesini giderek artırıyor. Diğer platformlarda yayıncılık yapan bireylerin Bigo’ya akın etmesi de ünlülerin dikkati çekmiş olmalı ki, onlar için de birinci durak bu platform oluyor. Çok doğal ve samimi insanların bir ortada olduğu bir kitle olması sebebiyle ünlülerden birçok övgü alıyor. Dünyaca ünlü yayın platformu Türkiye’de de istediği düzeye gelip bir numaraya oturacak üzere duruyor.

Bigo Live nedir?

Bigo Live; içerik üreticileriyle, izleyicileri gerçek vakitli olarak buluşturan bir platform. Eğlenceli yayın konseptleri ile birçok yayıncının birinci uğradığı platform olma misyonunu üstleniyor. Dans, müzik, cümbüş, taklit üzere çeşitli kategorilerdeki içerikleriyle her yaş kümesinden bireylerin kullandığı bir toplumsal medya platformu olarak büyük ilgi görüyor.

Android için Bigo Live indir
iOS için Bigo Live indir

bigo live,Ümit Özat

Arda Kural, Sneijder, Mehmet Ali Erbil, Alexone üzere ünlülerden sonra Ümit Özat’ın da tercihi Bigo Live oldu. Ünlü Teknik Yönetici Ümit Özat dün gece Bigo Live’da canlı yayın açtı, hayranlarıyla buluştu. Son vakitlerin izlenme sayısıyla rekorlara doymayan canlı yayın uygulaması Bigo Live transfere doymuyor. Bigo Live, Tiktokçuların yeni adresi oldu! Ümit Özat kimdir? Ümit Özat, […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Ümit Özat’ın yeni durağı Bigo Live oldu!