e
sv

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Birbirlerinden Kopamıyor!

234 Okunma — 28 Nisan 2023 03:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 48. yeni kısmıyla salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında;Türkan ile Somer ortasındaki ipler güzelden düzgüne gerilir. Dönüş ise, Sadık ile Nesrin’in gerçek anne babası olmadığından düzgünce şüphelenmeye başlar. Rüçhan, Sevilay’dan intikamını almaya başlıar. Öte yandan Mustafa ile evlenen Derya ona, değişmek istemediğini söyer. Türkan, Somer’e eline geçen fotoğrafları yüzüne çarpar. İkili boşanma davasına birlikte sarfiyat. Üç Kız Kardeş 48. Kısım 2. fragmanı yayınlandı. Türkan ile Somer, birbirlerinden kopamıyor.

Türkan İle Somer Birbirlerinden Kopamıyor!

Üç Kız Kardeş 48. kısım 2. fragmanında; Somer ve Türkan ortalarında yaşanan hararetli tartışmalara karşın birbirlerinden kopamazlar. Öte yandan Dönüş eskisi üzere sevinçli değildir ve ailesi bunun farkına varır. Başka taraftan Derya, mesken hanımlığını öğrenmeye başlar. Rüçhan ile Özer ortasındaki buzlar ise erir.

İşte Üç Kız Kardeş 48. kısım 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 47. KISIMDA NELER OLDU?

Somer’in Mine’ye gidişiyle, Mine’nin kalbinde orijinal umut ışıkları doğuyor. Mine, bu sefer Somer’i kaybetmek istemiyor ve güya Türkan hayatlarına hiç girmemiş üzere adımlar atıyor. Somer, Türkan’ın ne yapmak istediğini bir türlü çözemiyor ve artık bu defteri büsbütün kapatıyor. Rüçhan, Somer’in hüzünlü imajının altında yatan nedenin Türkan olduğunu öğreniyor. Somer ise bu defteri kapattığını annesine söylüyor.

Rüçhan, Özer’in Sevilay’ın yanında kaldığını öğrenince hislerine yenik düşüyor. Türkan ise Rüçhan’ın tekrar destekçisi oluyor. Onu konutuna alıp baş köşesine yerleştiriyor. Türkan’a, sıkıntı gününde yanında olduğu için ona minnettar olduğunu, oğluyla ortalarında ne olursa olsun kendisinin daima yanında olduğunu söyleyip onun dizlerinde ağlıyor.

Türkan ve Somer, yanlış anlaşılmalar sonucunda birbirlerine çok öfkeli olsalar da Derya ve Mustafa nedeniyle tekrardan yan yana gelmek zorunda kalıyorlar. Ortalarındaki hesaplaşmalar, çok sert yüzleşmelerin yaşanmasına sebep oluyor. Derya’nın bilinmeyen nikahı; üç kız kardeşi karşı karşıya getiriyor. Ortalarındaki kopmaz denilen bağ günden güne gerilirken, kardeşlikleri de güya böylece sınanıyor.

Somer, Mine’nin yanında kalmaya başlıyor. Birinci defa Somer, Mine’yle birebir yatakta uyanıyor. Türkan, Somer’in Mine’nin yanında olduğunu öğrenince fotoğraf makinesiyle birlikte karşılarına çıkıyor. Mine, Türkan’ı karşısında görünce Somer’le daha da yakınlaşıp poz veriyor. Türkan, Mine ve Somer’in fotoğraflarını çekerek intikam almaya çalışıyor ve mahkemede hesaplaşacağını açıkça Somer’in yüzüne haykırıyor.

Üç Kız Kardeş 47. Kısım 2. Ön İzleme Yayında! Rüçhan Türkan’ın Her Vakit Yanında Olacağına Kelam Veriyor!

Üç Kız Kardeş 48. Kısım 11. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer’e Boşanma Yolu Görünüyor!

üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

rı arpar. İkili boşanma davasına birlikte masraf. Üç Kız Kardeş 48. Kısım 2. fragmanı yayınlandı. Türkan ile Somer, birbirlerinden kopamıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Birbirlerinden Kopamıyor!