e
sv

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Romantik Biri Gece Yaşıyor!

306 Okunma — 30 Nisan 2023 02:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 48. yeni kısmıyla salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Somer ve Türkan ortalarında yaşanan hararetli tartışmalara karşın birbirlerinden kopamazlar. Öte yandan Dönüş eskisi üzere sevinçli değildir ve onun bu halini ailesi bunun farkına varır. Öbür taraftan Derya, konut hanımlığını öğrenmeye başlar. Rüçhan ile Özer ortasındaki buzlar erimeye başlar. Üç Kız Kardeş 48. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Türkan ile Somer romantik bir gece daha yaşıyor.

Türkan İle Somer Romantik Biri Gece Yaşıyor!

Üç Kız Kardeş 48. kısım 1. ön izlemesinde; Boşanma eşiğinden tekrar dönen iki aşık Türkan ve Somer romantik bir akşam yemeğine gidiyorlar. Türkan  Somer’e, birinci tanıştıkları anı anlatıyor. Ona, karşı hissettiklerini anlattıktan sonra Türkan, Somer’in kendisini birinci gördüğü anı taklit edince geceyi iki aşığın kahkahaları çınlatıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 48. kısım 1. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 47. KISIM ÖZETİ!

Somer’in Mine’ye gidişiyle, Mine’nin kalbinde yepisyeni umut ışıkları doğar. Mine, bu sefer Somer’i kaybetmek istemez ve güya Türkan hayatlarına hiç girmemiş üzere adımlar atmaya başlar. Somer, Türkan’ın ne yapmak istediğini bir türlü çözemez ve artık bu defteri büsbütün kapatır. Rüçhan, Somer’in hüzünlü imgesinin altında yatan nedenin Türkan olduğunu öğrenir. Somer ise bu defteri kapattığını annesine söyler.

Rüçhan, Özer’in Sevilay’ın yanında kaldığını öğrenince hislerine yenik düşer. Türkan ise Rüçhan’ın tekrar büyük bir destekçisi olur. Onu konutuna alıp baş köşesine yerleştirir. Türkan’a, güç gününde yanında olduğu için ona minnettar olduğunu, oğluyla ortalarında ne olursa olsun kendisinin daima yanında olduğunu söyleyip onun dizlerinde ağlar.

Türkan ve Somer, yanlış anlaşılmalar sonucunda birbirlerine çok öfkeli olsalar da Derya ve Mustafa nedeniyle tekrardan yan yana gelmek zorunda kalırlar. Ortalarındaki hesaplaşmalar, çok sert yüzleşmelerin yaşanmasına sebep olur. Derya’nın bâtın nikahı; üç kız kardeşi karşı karşıya getirir. Ortalarındaki kopmaz denilen bağ günden güne gerilirken, kardeşlikleri de güya böylece sınanır.

Somer, Mine’nin yanında kalmaya başlar. Birinci kere Somer, Mine’yle tıpkı yatakta uyanır. Türkan, Somer’in Mine’nin yanında olduğunu öğrenince fotoğraf makinesiyle birlikte karşılarına çıkar. Mine, Türkan’ı karşısında görünce Somer’le daha da yakınlaşıp poz verir. Türkan, Mine ve Somer’in fotoğraflarını çekerek intikam almaya çalışıyor ve mahkemede hesaplaşacağını tüm öfkesiyle açıkça Somer’in yüzüne haykırır. Somer, bu karede hakikaten günahsız olduğunu Türkan’a nasıl ispat edecek?

Üç Kız Kardeş 48. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Birbirlerinden Kopamıyor!

kanal d,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

e Özer ortasındaki buzlar erimeye başlar. Üç Kız Kardeş 48. kısım 1. ön izleme yayınlandı. Türkan ile Somer romantik bir gece daha yaşıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Romantik Biri Gece Yaşıyor!