e
sv

Üç Kız Karadeş 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan ile Somer’in Arası Tekrar Açılıyor!

159 Okunma — 25 Nisan 2023 04:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 46. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Türkan, konutuna yapılan taarruz sırasında çaresiz kalıyor. Hamasetini toplayıp ahalinin karşısına çıkıp yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlatıyor. Somer Türkan’ı, yemeğe çıkarıyor ve ortalarındaki tüm buzlar eriyor. Derya ile Mustafa, gizlice evleniyor. Gerçekleri bilen Dönüş ise, ailesine karşı sıkıntı durumda kalıyor. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e karşı itimadı kalmıyor ve boşanma kararı alıyor. Üç Kız Kardeş 47. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Türkan ile Somer’in ortası tekrar açılıyor.

Türkan ile Somer’in Ortası Tekrar Açılıyor!

Türkan ile Somer ortasındaki ipler yine kopar. Rüçhan, her şeye karşın Türkan’ın yanında olacağını söyler. Nesrin ise kızının gebe biçimde tek başına hayat çabası vermesine üzülür. Öte yandan Derya ile Dönüş’ün ortası açılır.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. KISIMDA NELER OLDU?

Türkan, konutunun taşlanmasıyla şok üstüne şok yaşıyor ve tüm cüretini toplayıp dışarı çıkıyor. Mahalleli Türkan’ı tanısa da herkes dolduruşa gelmiştir. Türkan, tek başına verdiği çabayı gözyaşlarıyla anlatırken mahalleli utancından yerin tabanına giriyor. Türkan’ı haklı bulan herkes saldırgan adamın üzerine yürüyor.

Somer, Türkan’ın akına uğradığını öğreniyor. Çabucak onun yanına gidip, onun artık orada yaşamasını istemiyor ve Türkan’ı meskenine götürüyor. Türkan, yaşadığı zorlukları Somer’den saklasa da Somer, sevdiği bayana yapılanların hesabını sormak için harekete geçiyor.

Somer, Türkan’la birlikte bebeklerinin gelişini kutlamak için yemeğe çıkiyor. Türkan’ın büyüleyen sesinden müzik dinlemek isteyen Somer aşka geliyor. Türkan, Somer’in kollarında dans ederken sesiyle Somer’i büyülüyor. Aşk ikisi için de en hoş ve vazgeçilmez his oluyor.

Derya ile Mustafa ise, gizlice evleniyor. Bu sırrı bilen Dönüş ise, bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı palavralar gittikçe çoğalıyor.

Nesrin, Somer’in karşısına çıkıp ona bu evliliğin olmayacağını söylüyor. İkili restleşiyor. Somer, Nesrin’i uyarıp, şayet bu tavrına devam ederse Türkan’ı da doğacak torununu da ona göstermeyeceğini söylüyor.

Somer ve Nesrin cephesindeki tansiyon yükselmeye devam ederken, Türkan ikisinin ortasında güzelce sıkışıp kalıyor. Türkan, her ne kadar Somer’in gelişiyle aşkın rüzgarına kapılmış ve evvelden yaşanan makus anıları bir nebze de olsa unutmuş üzere görünse de Nezahat’in öğreneceği bir bilgi olayların seyrini değiştirecektir.

Nesrin, Türkan’ın yanına gidip ona taarruz anında çekilen fotoğrafları ona gösteriyor. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e olan inancını yitiriyor ve boşanmaya karar veriyor.

Üç Kız Kardeş 46. Kısım 2. Ön İzleme Yayında! Somer İle Nesrin Restleşiyor!

kanal d,salı dizileri 2022,üç kız kardeş,üç kız kardeş dizisi

e karşı inancı kalmıyor ve boşanma kararı alıyor. Üç Kız Kardeş 47. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Türkan ile Somer’in ortası tekrar açılıyor.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Üç Kız Karadeş 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan ile Somer’in Arası Tekrar Açılıyor!