e
sv

Elif Dürüst Kaza Geçirdi: Türkiye’ye gelmesine izin verilmiyor!

42 Okunma — 09 Ocak 2024 13:24
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cemiyet hayatının ünlü ismi Elif Dürüst, tatil yapmak için gittiği Kosta Rika’da kasksız bindiği ATV aracı ile kaza geçirdi. Hastaneye kaldırılan Elif Dürüst’ün tedavisi hala sürüyor.

İş insanı Ekrem Dürüst’ün kızı olan 54 yaşındaki Cemiyet hayatının ünlü ismi olan  Elif Dürüst, yılbaşı tatilini yapmak için gittiği Orta Amerika ülkesi Kosta Rika’da bindiği ATV aracı ile kaza geçirdi. Hastaneye kaldırılan ve hayati tehlikesi olmayan Elif Dürüst’ün tedavisi  hala sürüyor.

Yılbaşı tatili için gittiği Kosta Rika’da ATV aracına binerken kask takmayan  Elif Dürüst, ATV’nin devrilmesi sonucunda önemli bir biçimde yaralanıp, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Tatilde kızı Yasemin Germiyanlıgil ile beraber  olduğu öğrenilen ünlü ismin hastanedeki denetiminden sonra kaval kemiğinin kırıldığı, beyindeki kılcal damarlarda kanama olduğu ve  kafatasında kırıklar olduğu tespit edildi.

Elif Dürüst Türkiye’ye Gelemiyor

Hastanede müşahede altında tutulan Elif Dürüst’in hayati tehlikesi şu anda bulunmuyor. Lakin sosyetenin ünlü ismi Dürüst’ün , ‘uzun uçuş riski’ sebebi ile  Türkiye’ye gelmesine şu anda müsaade verilmiyor.

Ünlü isim, tatilinin birinci günlerinde tatilde eğlendiği anları toplumsal medya hesabında paylaşmıştı. Şanssız kazayı duyan eski eşi Mehmet Germiyanlıgil’in, tez ile Dürüst’ün yanına gittiği belirtildi.

Elif dürüst

Cemiyet hayatının ünlü ismi Elif Dürüst, tatil yapmak için gittiği Kosta Rika’da kasksız bindiği ATV aracı ile kaza geçirdi.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Elif Dürüst Kaza Geçirdi: Türkiye’ye gelmesine izin verilmiyor!